«Миколаїв» змінив тренера

31.01.2023 20:56

50-річний уродженець Золочева Віталій Шумський став новим головним тренером футбольного клубу «Миколаїв», який виступає у Прем'єр-лізі Львівської області.

Він замінив на тренерському містку Василя Малика, який працював із миколаївською командою з січня 2021-го року.

Раніше Віталій Іванович тренував тернопільську «Ниву», «Львів» (U-21), виконував обов'язки головного тренера основної команди «Львова». Попереднім його місцем роботи на тренерському містку був «Мункач футбольна академія» (Мукачево).

«Попри не надто вдалий минулорічний сезон, у грудні ми з членами правління клубу, зі спонсорами за круглим столом дійшли висновку, що не варто звільняти такого кваліфікованого тренера як Василь Малик. Ми хотіли, аби він працював далі. Але на днях Василь Іванович повідомив нам, що через сімейні обставини не зможе продовжити з нами співпрацю, – зазначив у розмові з інформаційним центром Львівської асоціації футболу президент «Миколаєва» Микола Оприск. – Тому за обопільною згодою сторін ми припинили співпрацю й подякували йому за роботу. В нас було обмаль часу для пошуку нового наставника. Нам порекомендували Віталія Шумського. Довго не роздумуючи, ми поговорили з ним і вирішили довірити йому нашу команду. Він – знаний фахівець, фактично все життя у футболі. Віталій Іванович готуватиме «Миколаїв» до Меморіалу Ернеста Юста, який стартує вже цього тижня, нового чемпіонату та розіграшу Кубка Львівщини. Сьогодні в нас було перше в цьому році тренування, на якому представили хлопцям нового головного тренера, «нарізали» йому завдань, узгодили графік тренувань. Віталій Шумський має свою думку щодо того, кого хоче бачити в команді. Він будуватиме новий колектив».На фото: Віталій Шумський став головним тренером футбольного клубу «Миколаїв».