Бойова мирова «Львова» і «Кривбаса»

18.03.2023 16:24

У 18-му турі чемпіонату Української Прем'єр-ліги сезону-2022/2023 «Львів» у більшості вирвав нічию із криворізьким «Кривбасом».

ФК «Львів» – «Кривбас» (Кривий Ріг) 2:2
Голи: Богунов (75); Бєляєв (87) – Капіч (20 з пен.; 79).
Нереалізований пенальті: Бугай (75, воротар).
«Львів»: Рибка, Ґабріель (Вовкун, 90+3), Ґільєрме (Богунов, 46), Дитятьєв, Алібеков (Муріло, 72), Кузик, Бєляєв, Антоніо (Мильченко, 57), Свржняк (Есеола, 57), Грисьо, Бугай
«Кривбас»: Сарнавський, Дібанго, Бескоровайний, Рябов, Якімець, Капіч, Приходько (Банада, 46), Хомченовський, Татарков, Микитишин (Задерака, 46; Стецьков, 90+2), Устименко (Понєдєльнік, 82)
Вилучення: Татарков (42, друге попередження).
Юніори: 3:0.

У середині першої половини зустрічі гості заробили пенальті, який реалізував Ріфет Капіч – 0:1. Незадовго до свистка на перерву колектив із Кривого Рогу залишився в меншості – другу жовту картку отримав Микита Татарков.

Після перерви на 75-ій хвилині гри Іван Дібанго збив Артема Мильченка на лівому фланзі штрафної площі, за що арбітр призначив пенальті у ворота криворіжців. Пробиваючи з 11-метрової позначки, Владислав Бугай не зміг переграти голкіпера, але спритний Ярослав Богунов миттю добив кулястого в сітку – 1:1. Та вже невдовзі ударом у дальній кут воріт дубль оформив Капіч – 1:2.

Під завісу поєдинку львів'яни вирвали нічию: Богдан Сарнавський невдало перевів подачу з правого флангу на ногу Олександру Бєляєву, і той пробив під праву стійку – бойові 2:2 у підсумку. В наступному турі, 2-го квітня, «Львів» прийме в рідних стінах київське «Динамо».