Червоноградські футболісти тріумфували в Польщі!

21.03.2023 13:04

Вихованці дитячо-юнацького футбольного клубу «Лідер» (Червоноград) під керівництвом тренера Івана Мацюри стали переможцями міжнародного турніру Smoka-2023 серед дітей 2016-го року народження у Кракові.

За головний трофей боролися загалом 28 команд з Польщі та України (окрім Червонограда – представники Кіцмані Чернівецької області, «Спарти» Чернівці, «Олімпії» Луцьк, «Junior Club» Львів).

Червоноградські дітлахи зіграли за два дні 12 матчів, у яких здобули 9 перемог, раз розійшлися зі суперником миром і двічі поступилися, забивши 38 м'ячів і пропустивши 10.

Гравець «Лідера» Дем'ян Чемич отримав нагороду найкращому воротарю турніру.

– Ретельно плануємо на 3-4 місяці участь наших юних футболістів у турнірах як в Україні, так і за кордоном для кожної з 6-ти вікових груп – 2011-го, 2013-2018-го років народження. Турнір Smoka добре нам відомий, адже ми не вперше взяли в ньому участь. Він проходить у найкращому спортивному залі на околиці Кракова. Зазвичай на Smoka змагаються найкращі дитячі футбольні клуби з Польщі, Угорщини, Словаччини та України. Міжнародний турнір – завжди хвилююча подія для діток, особливо, коли це перша їхня поїздка за кордон. Змагання пройшли на високому рівні, команди були сильні, діти виступили дуже вдало, – зазначив у розмові з інформаційним центром Львівської асоціації футболу президент ДЮФК «Лідер» (Червоноград) Василь Дроздяк.

І додав: – Найближчим часом нас чекає багато турнірів у Львові, а в квітні наші вихованці 2014-го року народження поїдуть на ще один міжнародний турнір у Польщу. Зараз найголовніше, аби якомога швидше закінчилася війна і всі спокійно повернулися до нормального життя. Дякуємо ЗСУ за можливість дітям тренуватися і виступати на турнірах. Слава Україні! Слава Героям!На фото: Дем'ян Чемич – найкращий воротар турніру Smoka-2023 у Кракові.