Самбір розгромив Дрогобич

24.05.2023 20:46

У перенесеному матчі першого туру цьогорічного чемпіонату Прем'єр-ліги Львівської області футболісти «Самбора» відвантажили дрогобицькій «Галичині» чотири м'ячі і втримали свої ворота на замку.

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ. СЕЗОН-2023. ПЕРШИЙ ЕТАП

Середа, 24-те травня.

ПІДГРУПА Б. ТУР 1

ФСК «Самбір» – МФК «Галичина» (Дрогобич) 4:0
Голи: Васишак (16); Криницький (72); Малецький П. (83); Малецький Н. (90).
«Самбір»: Довгий Володимир, Чернецький Віталій, Славецький Віталій, Міхеєв Дмитро, Юрашко Тарас, Рудницький Олег, Даців Василь (Малецький Назар, 68), Космік Іван (Криницький Олег, 61), Петречко Ростислав (Хоцянович Олег, 81), Васишак Володимир (Голик Андрій, 74), Малецький Павло
Головний тренер: Ігор Леськів.
«Галичина»: Чопко Роман (Борисенко В'ячеслав, 83), Хомич Володимир, Сушинець Володимир (Подоляк Роман, 46), Сов'як Андрій, Губицький Олександр, Лещинський Роман, Швець Віталій (Тешак Іван, 54), Бутим Іван, Тарасович Тарас (Грицан Тарас, 54), Сурник Володимир (Коссак Віктор, 77), Козловський Павло (Рудавець Тарас, 54)
Головний тренер: Іван Ільчишин.
Арбітр: Ярослав Леськів.
Асистенти арбітра: Юрій Олійник, Андрій Смольський.
Спостерігач арбітражу: Едуард Валенко.
Стадіон ім. Лева Броварського, Самбір.

На 16-ій хвилині протистояння Володимир Васишак влучним ударом вивів самбірський колектив уперед – 1:0, за такого результату команди пішли на перерву. В середині другого тайму свій другий гол у цьому чемпіонаті забив нападник Олег Криницький – 2:0.

Під завісу зустрічі брати Малецькі довели справу до розгрому. Спершу забитим м'ячем відзначився Павло, який із трьома голами наразі є найкращим бомбардиром «Самбора» в цьогорічній Прем'єр-лізі Львівщини – 3:0, а невдовзі забив і його старший брат Назар – отож, 4:0 у підсумку.