Прем’єр-ліга Львівщини. Перед 1-им туром

689 15.04.2018 10:06

Сьогодні, в неділю, 15-го квітня, стартують змагання у найвищій за рангом футбольній лізі Львівської області – Прем’єр-лізі.

Як відомо, тут виступатиме 13 команд, тому щотуру одному колективу доведеться перебувати в ролі вихідного. На 1-ий тур така «честь» випала СКК «Демня», який, до речі, веде боротьбу ще й у Кубку України серед аматорів (протистоїть соснівському «Рочину» на стадії 1/4-ої фіналу). Інші 6 матчів відбудуться з усіма особливостями старту сезону – урочистим відкриттям змагань та іншими відповідними процедурами.


«Юність» (Верхня Білка) – ФК «Самбір»


Центральний матч туру – і за рейтингом команд, і за їхніми потенційними можливостями. Недавній володар Меморіалу Ернеста Юста та минулорічний переможець Кубка Львівщини у Верхній Білці намагатиметься підтвердити власний статус фаворита – недаремно ж в голосуванні на нашому сайті «Юність» лідирує серед усіх 13-ти прем’єрлігівців. Підопічні Богдана Костика сповнені рішучості й надалі, тепер уже в офіційних баталіях, показувати лідерську гру, і у Верхній Білці очікується справжнє свято. Нещодавня фотосесія клубу, яку організовує для кожного з учасників Прем’єр-ліги медіа-центр Федерації футболу Львівської області, пройшла у піднесеному та святковому настрої, зокрема, запросили священика, який освятив команду та атрибути футболу.

Однак можна не сумніватися, що ФК «Самбір» – як представник міста зі значними футбольними традиціями – дасть бій «Юності». Самбірський колектив має чималі амбіції, тим більше, що команда Андрія Габ’яна під час зимового міжсезоння підсилилася декількома сильними виконавцями. Тож у Верхній Білці заповідається цікавий футбол із непоступливою грою команд-суперниць.


ФК «Миколаїв» – ФК «Мостиська»


У Миколаєві чемпіон Львівської області прийме команду, яка підвищилася у класі з Першої ліги. Здавалося би, миколаївський колектив мав би перебувати у дещо пригніченому стані, адже дві поразки з однаковим неприємним рахунком 0:3 (від «Юності» (Верхня Білка) у фіналі Меморіалу Юста та в товариській грі від «Рочина» зі Соснівки) безслідно не минають. Однак, схоже, головний тренер Віталій Пономарьов та його підопічні зробили відповідні висновки з тих невдач в неофіційних іграх і вирішили довести, що це лише прикра випадковість передсезонного характеру. Принаймні, як засвідчили представники медіа-центру, які їздили до Миколаєва на фотосесію, чемпіони готувалися до сезону в доброму гуморі та сповнені бажання й цього чемпіонату підтвердити реноме найсильнішого футбольного колективу Львівщини. Проте протистоятиме їм досить «кусючий» футбольний клуб із Мостиської, який не просто так виходив в еліту аматорського футболу Львівської області. До того ж команда підсилилася декількома вправними виконавцями і збирається дати бій фавориту.


«Фенікс-Стефано» (Підмонастир) – «Гірник» (Новояворівськ)


Ще один поєдинок колективів із характерами. Підмонастирська команда минулого сезону здивувала багатьох непоступливою грою, на цей сезон «Фенікс-Стефано» повернув деяких футболістів, які грали минулого року, тож налаштовується виступити щонайменше не гірше, ніж минулого сезону. Хоча, звичайно, є амбіції і на вищі позиції в обласному футболі. Це ж стосується і «Гірника» з Новояворівська, який намагатиметься теж потішити власних уболівальників.


«Кордія» (Муроване) – «Локомотив» (Рава-Руська)


Передбачається цікава гра відносно рівних суперників. Є у ній декілька родзинок, які підвищують увагу до матчу. Зокрема, дебют у ролі наставника мурованської команди відомого в минулому футболіста Василя Леськіва, який раніше успішно працював із дитячо-юнацькими колективами в структурі львівських «Карпат». А ще – повернення в Прем’єр-лігу Львівської області команди з Рави-Руської, до речі, першого чемпіона обласної Прем’єр-ліги. 10 років паузи зробили «залізничники-прикордонники», і ось вони знову серед найсильніших клубів Львівщини..


«Енергетик» (Добротвір) – «Думна» (Ременів)


І тут теж назвати фаворита досить складно. З одного боку, добротвірській команді, яку очолює Роман Марич, можуть допомогти рідні стіни, а з іншого – дебютант Прем’єр-ліги Львівської області «Думна» з Ременова Кам’янка-Бузького району ретельно готувалася до сезону і частково підсилилася «свіжими» футболістами. Тож боротьба обіцяє бути запеклою.


«Юність» (Гійче) – «Погонь» (Львів)


Колектив, який назвали несподіванкою минулого сезону, – представник Гійче Жовківського району – налаштований продовжувати у такому ж дусі, а, можливо, і покращити результати у турнірній таблиці. «Юності» ж протистоятиме львівська «Погонь», яка твердо гне свою лінію розвитку клубу і намагається діяти за власним стилем гри. Амбіцій вистачає і в одних, і в інших. Тож можна не сумніватися, що футбольне свято обов’язково відбудеться у селі Гійче.