Караскаль знову забив за «Карпати»

211 16.04.2018 01:23

Завдяки голу колумбійця в першому таймі «зелено-білі леви» віддалилися від зони вильоту.

«Сталь» (Кам’янське) – «Карпати» (Львів) – 0:1

Гол: Караскаль, 34

«Карпати»: Шевченко, Мірошниченко, Федецький, Швед (Санчес, 71), Мякушко, Ербес, Ді Франко (Голодюк, 71), Караскаль (Родріго, 89), Гуцуляк, Вербний, Нестеров

Активний колумбійський півзахисник «Карпат» Хорхе Караскаль із лівого краю в штрафному майданчику обіграв опонента і пробив у дальній кут воріт «сталеварів» – 1:0. За 15 хвилин до фінального свистка господарі залишилися в меншості – другу жовту картку отримав Гліб Грачов. Таким чином у «зелено-білих» 9-та сходинка турнірної таблиці української Прем'єр-ліги і 29 очок в активі. Вони на 3 залікові бали випереджають свого найближчого переслідувача – кропивницьку «Зірку». В неділю, 22-го квітня, «карпатівці» зіграють на виїзді проти донецького «Олімпіка».