Футболісти львівських «Карпат» мінімально поступилися на власному полі луганській «Зорі».

«Карпати» (Львів) – «Зоря» (Луганськ) 0:1
Гол: Харатін (76)
«Карпати»: Кучинський, Мірошниченко, Федецький, Мехремич, Лебеденко, Вербний, Гуцуляк, М’якушко (Сікан, 84), Ді Франко (Мендес, 78), Караскаль (Варгас, 59), Швед
Гості гостріше виглядали в першому таймі, ніж господарі, та на відпочинок команди пішли за рахунку 0:0. Після перерви футболісти «Зорі» продовжили тиск на ворота суперників і забили переможний гол – Харатін, отримавши передачу від Хомченовського, вбіг у штрафний майданчик і завдав результативного удару по воротах Кучинського. В підсумку – поразка 0:1.

«Карпатівці» не змогли подарувати перемогу своєму головному тренерові, екс-гравцеві «Карпат» Олегові Бойчишину, котрий цього дня відзначав 45-річчя. Федерація футболу Львівської області вітає іменинника з Днем народження, бажає йому міцного здоров’я, родинного затишку і якомога більше перемог із командою.