Вольова перемога «Рочина»

334 13.08.2018 14:20

Пропустивши першими, футболісти соснівського клубу двічі забили супернику і вийшли в лідери першості аматорських колективів України.

ФК «Ужгород» – «Рочин» (Соснівка) 1:2
Голи: Селещук (10) – Мельник (40); Васюта (60)
«Рочин»: Коваленко Анатолій, Домальчук Олег, Заліпа Юрій, Васюта Роман, Богданов Микола, Найдишак Олексій, Яструб Юрій (Набізада Омар, 87), Кашуба Віталій (Дева Андрій, 59; Мартиняк Юрій, 90+2), Болкіт Максим, Мельник Сергій (Самойліч Максим, 73), Цюпка Назарій
Ужгородці повели в рахунку на 10-ій хвилині – Вадим Селещук, скориставшись метушнею в штрафному майданчику гостей, забив після подачі з кутового. Це додало їм упевненості, і вони активно намагалися збільшити свою перевагу. Але поступово гравці «Рочина» взяли гру під контроль, повністю заволодівши ігровою та територіальною ініціативою. Новачок колективу зі Соснівки Сергій Мельник замкнув простріл Максима Болкіта на дальню стійку, відновивши рівновагу. У другій половині зустрічі Роман Васюта вдало зіграв головою після передачі зі штрафного від Олега Домальчука – 2:1.

Завдяки цій звитязі «Рочин» разом із «ОДЕКом» з Оржева Рівненської області очолив турнірну таблицю західної групи чемпіонату України серед аматорів, інформує прес-служба соснівського клубу. У середу, 22-го серпня, «рочинці» в рамках чвертьфіналу Кубку Львівської області на власному полі поміряються силами з «Феніксом-Стефано» з Підмонастиря, а 26-го серпня проведуть домашній поєдинок аматорської першості проти «Кобри» з Острога.