ДО УВАГИ АРБІТРІВ! 27-го квітня – навчальний семінар

393 20.04.2018 15:34

Арбітри розберуть важливі моменти матчів перших 2-ох турів Прем’єр-ліги Львівщини.


Згідно з планом роботи Комітету арбітрів Федерації футболу Львівської області, в п’ятницю, 27-го квітня, о 16:00 на стадіоні «Скіф» відбудеться навчальний семінар для всіх арбітрів обласної федерації. Явка ОБОВ’ЯЗКОВА! З собою необхідно мати жовту футболку «Joma», оскільки відбудеться офіційна фотосесія.

«На підставі відеонарізки поєдинків перших двох турів Прем’єр-ліги Львівщини проведемо аналіз роботи арбітрів, розглянемо й обговоримо важливі моменти, не лише негативні, а й позитивні. Попрацюємо над помилками, дамо поради рефері, як діяти в ситуаціях, що виникають під час матчів на футбольному полі. Такі заходи проводитимемо кожного останнього понеділка місяця. На початку березня відбулася зустріч голови Федерації футболу Львівської області Олександра Шевченка з президентами клубів Прем’єр-ліги Львівщини, під час якої я взяв на себе відповідальність за дії арбітрів упродовж змагань, тому ми активно працюємо над підвищенням рівня суддівства в області. Наше завдання – сприяти тому, аби рефері добре орієнтувалися в правилах футболу і приймали правильні рішення під час гри, налаштовувати їх на якісне проведення чемпіонату», – зазначив голова Комітету арбітрів Федерації футболу Львівської області Андрій Шандор.


Нагадаємо, наприкінці березня арбітри Львівської обласної федерації пройшли тестування з фізичної підготовки на стадіоні СКА, а також перевірку на знання правил футболу під час навчального семінару на львівському «Скіфі».