«Фенікси» розгромили в Тернополі «Ниву»!

09.05.2026 18:38

Три м'ячі тернополянам у двадцять сьомому турі чемпіонату Першої ліги України сезону-2025/2026 футболісти підмонастирського «Фенікса-Маріуполя» забили після перерви.

«Нива» (Тернопіль) – ФСК «Фенікс-Маріуполь» (Підмонастир) 0:3
Голи: Кисленко (65); Оріховський (77); Ременяк (90+3).
«Нива»: Ольховий Ілля, Демиденко Андрій, Паламарчук Іван (Романюк Владислав, 81), Михальчук Мілан, Герега Олександр, Галас Тарас (Пежинський Максим, 8; Пач Юрій, 66), Дем'янчук Андрій, Давидов Сергій, Напуда Валентин, Резепов Денис (Дудік Антон, 81), Буртник Василь
«Фенікс-Маріуполь»: Задерейко Антон, Балан Денис (Синиця Олег, 36), Балаба Назар (Горін Віталій, 46), Чорноморець Олександр, Гагун Роман, Кучеров Валерій, Оріховський Павло (Богданов Андрій, 83), Кухарук Андрій, Ременяк Артур, Сидоренко Владислав, Кисленко Сергій (Грицак Назар, 78)

Лік забитим м'ячам на 65-ій хвилині гри влучним ударом головою з лінії воротарського відкрив Сергій Кисленко – 1:0. Згодом Павло Оріховський на лівому фланзі штрафної площі отримав шкіряного від Артура Ременяка й вистрілив у дальній верхній воріт – 2:0.

У компенсований час гості вибігли у стрімку атаку, внаслідок якої Ременяк поставив масну крапку, відзначившись голом із меж карного майданчика – 3:0!

Тепер у наступному турі, в неділю, 17-го травня, «Фенікс-Маріуполь» прийматиме городенківський «Пробій».