«Корміл» здолав на виїзді чемпіона Тернопільщини!

17.05.2026 15:58

Футболісти яворівського «Корміла», поступаючись після першого тайму 0:1, тричі вразили ворота великогаївського «Агрона» в сімнадцятому турі чемпіонату України серед аматорів сезону-2025/2026 і поклали до своєї скарбнички три залікові бали.

«Агрон» (Великі Гаї) – ФСК «Корміл» (Яворів) 1:3
Голи: Семенець (28) – Деда (46); Драган (75); Добрянський (90+1).
«Агрон»: Рогаль Іван, Махінка Денис-Павло, Андрієшин Роман, Скакун Андрій, Соколовський Юрій, Мостовий Володимир, Кохман Ігор (Щербатюк Євген, 22), Федчишин Іван, Гром'як Тарас, Білик Валентин, Семенець Богдан
«Корміл»: Саган Денис, Климак Владислав, Вовкун Артем (Радюк Тарас, 72), Дещиця Іван, Мацелюх Олег, Шандра Олег, Дмитришин Тарас (Драган Василь, 43), Іваночко Юрій, Янчак Вадим (Добрянський Роман, 65), Пилипчук Данило (Равлик Віталій, 59), Деда Ярослав (Гладкий Володимир, 65)

У середині першої половини зустрічі Владислав Климак обрізався на куті карного майданчика, Тарас Гром'як перехопив м'яча, увірвався у володіння Дениса Сагана і переадресував кулю в район одинадцятиметрової позначки, звідки Богдан Семенець миттєво спрямував плямистого в сітку – 0:1.

Щойно розпочався тайм другий, колектив з Яворова провів атаку правим флангом, унаслідок якої Ярослав Деда на лінії воротарського отримав передачу й закотив сферу у ворота – 1:1.

На 75-ій хвилині протистояння Олег Мацелюх з лівого краю футбольного поля завантажив шкіряного у штрафну, і Василь Драган схилив шальки терезів на бік своєї команди – 2:1!

Незадовго до фінального свистка Роман Добрянський вийшов на рандеву з голкіпером і довів справу до 3:1!

У наступному, заключному турі, в неділю, 24-го травня, «Корміл» прийматиме команду «VIVAD» із Романова Житомирської області.