«Фенікси» знову поділили очки з Городенкою

17.05.2026 18:08

Як і в першому колі, очна зустріч підмонастирського «Фенікса-Маріуполя» та городенківського «Пробою» в чемпіонаті Першої ліги України сезону-2025/2026 завершилася безгольовою мировою.

В наступному турі, в суботу, 23-го травня, «Фенікс-Маріуполь» зіграє у Хмельницькому з місцевим «Поділлям».

ФСК «Фенікс-Маріуполь» (Підмонастир) – НК «Пробій» (Городенка) 0:0
«Фенікс-Маріуполь»: Задерейко Антон, Сидоренко Владислав, Балаба Назар (Кусий Андрій, 46), Чорноморець Олександр, Гагун Роман, Кучеров Валерій, Кухарук Андрій (Радченко Максим, 87), Синиця Олег (Горін Віталій, 75), Ковалюк Роман (Грицак Назар, 65), Ременяк Артур, Кисленко Сергій (Богданов Андрій, 65)
«Пробій»: Коваленко Максим, Гаврилюк Назар, Савчин Володимир, Борисевич Роман, Ткаченко Руслан, Харук Руслан, Блізніченко Андрій (Дриган Богдан, 90), Хромей Михайло (Іваничук Володимир, 66), Фесенко Андрій, Гірний Максим, Калин Владислав (Феліпович Владислав, 76)