ПЕРШЕ КОЛО
Перший тур
14 квітня – субота
1. ФК «Авіатор» Черляни – ФК «Нафтовик» Борислав
15 квітня – неділя
2. ФОК «Городок» – «Корміл» Давидів
3. «Гал-КАТ» Зубра – МФК«Галичина» Дрогобич
4. «Богун» Броди – «Сокіл» Золочів
5. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – ФСК «Яворів»
6. «Пульс-Авангард» Жидачів – ФК «Хімік» Новий Розділ
7. СКК «Пісочна» – ФК «Скеля» Жовква/Крехів
8. «Сокіл» Борщовичі – «Вікторія» Трускавець
Другий тур
21 квітня – субота
9. ФК «Скеля» Жовква/Крехів – ФК «Авіатор» Черляни
10. ФСК «Яворів» – ФОК «Городок»
22 квітня – неділя
11. МФК«Галичина» Дрогобич – «Вікторія» Трускавець
12. ФК «Нафтовик» Борислав – «Сокіл» Борщовичі
13. ФК «Хімік» Новий Розділ – СКК «Пісочна»
14. «Корміл» Давидів – «Пульс-Авангард» Жидачів
15. «Сокіл» Золочів – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір
16. «Гал-КАТ» Зубра – «Богун» Броди
Третій тур
28 квітня – субота
17. ФОК «Городок» – «Сокіл» Золочів
18. ФК «Авіатор» Черляни – ФК «Хімік» Новий Розділ
29 квітня – неділя
19. «Богун» Броди – МФК«Галичина» Дрогобич
20. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – «Гал-КАТ» Зубра
21. «Пульс-Авангард» Жидачів – ФСК «Яворів»
22. СКК «Пісочна» – «Корміл» Давидів
23. «Сокіл» Борщовичі – ФК «Скеля» Жовква/Крехів
24. «Вікторія» Трускавець – ФК «Нафтовик» Борислав
Четвертий тур
5 травня – субота
25. «Корміл» Давидів – ФК «Авіатор» Черляни
26. «Гал-КАТ» Зубра – ФОК «Городок»
27. МФК«Галичина» Дрогобич – ФК «Нафтовик» Борислав
28. ФК «Скеля» Жовква/Крехів – «Вікторія» Трускавець
29. ФК «Хімік» Новий Розділ – «Сокіл» Борщовичі
30. ФСК «Яворів» – СКК «Пісочна»
31. «Сокіл» Золочів – «Пульс-Авангард» Жидачів
32. «Богун» Броди – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір
9 травня – середа. Резервний день.
П’ятий тур
12 травня – субота
33. ФОК «Городок» – «Богун» Броди
34. ФК «Авіатор» Черляни – ФСК «Яворів»
13 травня – неділя
35. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – МФК«Галичина» Дрогобич
36. «Пульс-Авангард» Жидачів – «Гал-КАТ» Зубра
37. СКК «Пісочна» – «Сокіл» Золочів
38. «Сокіл» Борщовичі – «Корміл» Давидів
39. «Вікторія» Трускавець – ФК «Хімік» Новий Розділ
40. ФК «Нафтовик» Борислав – ФК «Скеля» Жовква/Крехів
Шостий тур
19 травня – субота
41. «Сокіл» Золочів – ФК «Авіатор» Черляни
42. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – ФОК «Городок»
20 травня – неділя
43. МФК«Галичина» Дрогобич – ФК «Скеля» Жовква/Крехів
44. ФК «Хімік» Новий Розділ – ФК «Нафтовик» Борислав
45. «Корміл» Давидів – «Вікторія» Трускавець
46. ФСК «Яворів» – «Сокіл» Борщовичі
47. «Гал-КАТ» Зубра – СКК «Пісочна»
48. «Богун» Броди – «Пульс-Авангард» Жидачів
Сьомий тур
26 травня – субота
49. ФОК «Городок» – МФК«Галичина» Дрогобич
50. ФК «Авіатор» Черляни – «Гал-КАТ» Зубра
27 травня – неділя
51. «Пульс-Авангард» Жидачів – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір
52. СКК «Пісочна» – «Богун» Броди
53. «Сокіл» Борщовичі – «Сокіл» Золочів
54. «Вікторія» Трускавець – ФСК «Яворів»
55. ФК «Нафтовик» Борислав – «Корміл» Давидів
56. ФК «Скеля» Жовква/Крехів – ФК «Хімік» Новий Розділ
30 травня – середа. Кубок області 1/16 фіналу.
Восьмий тур
2 червня – субота
57. «Богун» Броди – ФК «Авіатор» Черляни
58. ФОК «Городок» – «Пульс-Авангард» Жидачів
3 червня – неділя
59. МФК«Галичина» Дрогобич – ФК «Хімік» Новий Розділ
60. «Корміл» Давидів – ФК «Скеля» Жовква/Крехів
61. ФСК «Яворів» – ФК «Нафтовик» Борислав
62. «Сокіл» Золочів – «Вікторія» Трускавець
63. «Гал-КАТ» Зубра – «Сокіл» Борщовичі
64. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – СКК «Пісочна»
Дев’ятий тур
9 червня – субота
65. СКК «Пісочна» – ФОК «Городок»
66. ФК «Авіатор» Черляни – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір
10 червня – неділя
67. «Пульс-Авангард» Жидачів – МФК«Галичина» Дрогобич
68. «Сокіл» Борщовичі – «Богун» Броди
69. «Вікторія» Трускавець – «Гал-КАТ» Зубра
70. ФК «Нафтовик» Борислав – «Сокіл» Золочів
71. ФК «Скеля» Жовква/Крехів – ФСК «Яворів»
72. ФК «Хімік» Новий Розділ – «Корміл» Давидів
Десятий тур
16 червня – субота
73. ФОК «Городок» – ФК «Авіатор» Черляни
17 червня – неділя
74. МФК«Галичина» Дрогобич – «Корміл» Давидів
75. ФСК «Яворів» – ФК «Хімік» Новий Розділ
76. «Сокіл» Золочів – ФК «Скеля» Жовква/Крехів
77. «Гал-КАТ» Зубра – ФК «Нафтовик» Борислав
78. «Богун» Броди – «Вікторія» Трускавець
79. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – «Сокіл» Борщовичі
80. «Пульс-Авангард» Жидачів – СКК «Пісочна»
Одинадцятий тур
23 червня – субота
81. ФК «Авіатор» Черляни – «Пульс-Авангард» Жидачів
82. «Сокіл» Борщовичі – ФОК «Городок»
24 червня – неділя
83. СКК «Пісочна» – МФК«Галичина» Дрогобич
84. «Вікторія» Трускавець – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір
85. ФК «Нафтовик» Борислав – «Богун» Броди
86. ФК «Скеля» Жовква/Крехів – «Гал-КАТ» Зубра
87. ФК «Хімік» Новий Розділ – «Сокіл» Золочів
88. «Корміл» Давидів – ФСК «Яворів»
28 червня – четвер. Резервний день.
Дванадцятий тур
30 червня – субота
89. ФОК «Городок» – «Вікторія» Трускавець
90. СКК «Пісочна» – ФК «Авіатор» Черляни
1 липня – неділя
91. МФК«Галичина» Дрогобич – ФСК «Яворів»
92. «Сокіл» Золочів – «Корміл» Давидів
93. «Гал-КАТ» Зубра – ФК «Хімік» Новий Розділ
94. «Богун» Броди – ФК «Скеля» Жовква/Крехів
95. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – ФК «Нафтовик» Борислав
96. «Пульс-Авангард» Жидачів – «Сокіл» Борщовичі
4 липня – середа. Кубок області 1/8 фіналу.
Тринадцятий тур
7 липня – субота
97. ФК «Авіатор» Черляни – МФК«Галичина» Дрогобич
98. «Вікторія» Трускавець – «Пульс-Авангард» Жидачів
99. ФК «Нафтовик» Борислав – ФОК «Городок»
100. ФК «Хімік» Новий Розділ – «Богун» Броди
101. ФСК «Яворів» – «Сокіл» Золочів
8 липня – неділя
102. «Сокіл» Борщовичі – СКК «Пісочна»
103. ФК «Скеля» Жовква/Крехів – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір
104. «Корміл» Давидів – «Гал-КАТ» Зубра
Чотирнадцятий тур
14 липня – субота
105. ФОК «Городок» – ФК «Скеля» Жовква/Крехів
106. ФК «Авіатор» Черляни – «Сокіл» Борщовичі
15 липня – неділя
107. МФК«Галичина» Дрогобич – «Сокіл» Золочів
108. «Гал-КАТ» Зубра – ФСК «Яворів»
109. «Богун» Броди – «Корміл» Давидів
110. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – ФК «Хімік» Новий Розділ
111. «Пульс-Авангард» Жидачів – ФК «Нафтовик» Борислав
112. СКК «Пісочна» – «Вікторія» Трускавець
П’ятнадцятий тур
21 липня – субота
113. «Вікторія» Трускавець – ФК «Авіатор» Черляни
114. ФК «Хімік» Новий Розділ – ФОК «Городок»
22 липня – неділя
115. «Сокіл» Борщовичі – МФК«Галичина» Дрогобич
116. ФК «Нафтовик» Борислав – СКК «Пісочна»
117. ФК «Скеля» Жовква/Крехів – «Пульс-Авангард» Жидачів
118 «Корміл» Давидів – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір
119. ФСК «Яворів» – «Богун» Броди
120. «Сокіл» Золочів – «Гал-КАТ» Зубра
Початок матчів: вихідні дні – 14.00 - 16.00 год.,
робочі дні – 15.00 - 17.00 год.
ДРУГЕ КОЛО
Шістнадцятий тур
11 серпня – субота
121. ФК «Нафтовик» Борислав – ФК «Авіатор» Черляни
122. «Корміл» Давидів– ФОК «Городок»
12 серпня – неділя
123. МФК«Галичина» Дрогобич– «Гал-КАТ» Зубра
124. «Сокіл» Золочів– «Богун» Броди
125. ФСК «Яворів» – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір
126. ФК «Хімік» Новий Розділ– «Пульс-Авангард» Жидачів
127. ФК «Скеля» Жовква/Крехів – СКК «Пісочна»
128. «Вікторія» Трускавець – «Сокіл» Борщовичі
Сімнадцятий тур
18 серпня – субота
129. ФК «Авіатор» Черляни – ФК «Скеля» Жовква/Крехів
130. ФОК «Городок» – ФСК «Яворів»
19 серпня – неділя
131. «Вікторія» Трускавець– МФК«Галичина» Дрогобич
132. «Сокіл» Борщовичі – ФК «Нафтовик» Борислав
133. СКК «Пісочна»– ФК «Хімік» Новий Розділ
134. «Пульс-Авангард» Жидачів – «Корміл» Давидів
135. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – «Сокіл» Золочів
136. «Гал-КАТ» Зубра – «Богун» Броди
Вісімнадцятий тур
25 серпня – субота
137. «Сокіл» Золочів–ФОК «Городок»
138. ФК «Хімік» Новий Розділ– ФК «Авіатор» Черляни
26 серпня – неділя
139. МФК«Галичина» Дрогобич – «Богун» Броди
140. «Гал-КАТ» Зубра– «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір
141. ФСК «Яворів» – «Пульс-Авангард» Жидачів
142. «Корміл» Давидів – СКК «Пісочна»
143. ФК «Скеля» Жовква/Крехів– «Сокіл» Борщовичі
144. ФК «Нафтовик» Борислав – «Вікторія» Трускавець
Дев’ятнадцятий тур
29 серпня – середа
145. ФК «Авіатор» Черляни – «Корміл» Давидів
146. ФОК «Городок» – «Гал-КАТ» Зубра
147. ФК «Нафтовик» Борислав – МФК«Галичина» Дрогобич
148. «Вікторія» Трускавець– ФК «Скеля» Жовква/Крехів
149. «Сокіл» Борщовичі – ФК «Хімік» Новий Розділ (05.08.2018 р.)
150. СКК «Пісочна» – ФСК «Яворів» (05.08.2018 р.)
151. «Пульс-Авангард» Жидачів – «Сокіл» Золочів
152. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – «Богун» Броди (05.08.2018 р.)
Двадцятий тур
1 вересня – субота
153. «Богун» Броди – ФОК «Городок»
154. ФСК «Яворів» – ФК «Авіатор» Черляни
158. «Корміл» Давидів – «Сокіл» Борщовичі
02вересня – неділя
155. МФК«Галичина» Дрогобич – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір
156. «Гал-КАТ» Зубра – «Пульс-Авангард» Жидачів
157. «Сокіл» Золочів – СКК «Пісочна»
159. ФК «Хімік» Новий Розділ – «Вікторія» Трускавець
160. ФК «Скеля» Жовква/Крехів – ФК «Нафтовик» Борислав
5 вересня – середа. Резервний день.
Двадцять перший тур
8 вересня – субота
161. ФК «Авіатор» Черляни – «Сокіл» Золочів
162. ФОК «Городок»– «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір
163. ФК «Скеля» Жовква/Крехів – МФК«Галичина» Дрогобич
164. ФК «Нафтовик» Борислав – ФК «Хімік» Новий Розділ
165. «Вікторія» Трускавець– «Корміл» Давидів
166. «Сокіл» Борщовичі – ФСК «Яворів»
167. СКК «Пісочна» – «Гал-КАТ» Зубра
168. «Пульс-Авангард» Жидачів– «Богун» Броди
Двадцять другий тур
15 вересня – субота
199. МФК«Галичина» Дрогобич –ФОК «Городок»
170. «Гал-КАТ» Зубра –ФК «Авіатор» Черляни
16 вересня – неділя
171. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір –«Пульс-Авангард» Жидачів
172. «Богун» Броди – СКК «Пісочна»
173. «Сокіл» Золочів – «Сокіл» Борщовичі
174. ФСК «Яворів» – «Вікторія» Трускавець
175. «Корміл» Давидів – ФК «Нафтовик» Борислав
176. ФК «Хімік» Новий Розділ –ФК «Скеля» Жовква/Крехів
Двадцять третій тур
22 вересня – субота
177. ФК «Авіатор» Черляни –«Богун» Броди
178. «Пульс-Авангард» Жидачів–ФОК «Городок»
23 вересня – неділя
179. ФК «Хімік» Новий Розділ –МФК«Галичина» Дрогобич
180. ФК «Скеля» Жовква/Крехів– «Корміл» Давидів
181. ФК «Нафтовик» Борислав–ФСК «Яворів»
182. «Вікторія» Трускавець – «Сокіл» Золочів
183. «Сокіл» Борщовичі – «Гал-КАТ» Зубра
184. СКК «Пісочна» – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір
Двадцять четвертий тур
29 вересня – субота
185. ФОК «Городок» – СКК «Пісочна»
186. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – ФК «Авіатор» Черляни
30вересня – неділя
187. МФК«Галичина» Дрогобич– «Пульс-Авангард» Жидачів
188. «Богун» Броди– «Сокіл» Борщовичі
189. «Гал-КАТ» Зубра – «Вікторія» Трускавець
190. «Сокіл» Золочів – ФК «Нафтовик» Борислав
191. ФСК «Яворів» – ФК «Скеля» Жовква/Крехів
192. «Корміл» Давидів– ФК «Хімік» Новий Розділ
Двадцять п’ятий тур
6 жовтня – субота
193. ФК «Авіатор» Черляни – ФОК «Городок»
7 жовтня – неділя
194. «Корміл» Давидів – МФК«Галичина» Дрогобич
195. ФК «Хімік» Новий Розділ – ФСК «Яворів»
196. ФК «Скеля» Жовква/Крехів– «Сокіл» Золочів
197. ФК «Нафтовик» Борислав– «Гал-КАТ» Зубра
198. «Богун» Броди – «Вікторія» Трускавець
199.«Сокіл» Борщовичі– «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір
200. СКК «Пісочна»– «Пульс-Авангард» Жидачів
10 жовтня – середа. Резервний день.
Двадцять шостий тур
13 жовтня – субота
201. «Пульс-Авангард» Жидачів – ФК «Авіатор» Черляни
202. ФОК «Городок» – «Сокіл» Борщовичі
14жовтня – неділя
203. МФК«Галичина» Дрогобич – СКК «Пісочна»
204. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – «Вікторія» Трускавець
205. «Богун» Броди – ФК «Нафтовик» Борислав
206. «Гал-КАТ» Зубра– ФК «Скеля» Жовква/Крехів
207. «Сокіл» Золочів – ФК «Хімік» Новий Розділ
208. ФСК «Яворів» – «Корміл» Давидів
Двадцять сьомий тур
20 жовтня – субота
209. «Вікторія» Трускавець– ФОК «Городок»
210. ФК «Авіатор» Черляни – СКК «Пісочна»
21 жовтня – неділя
211. ФСК «Яворів» – МФК«Галичина» Дрогобич
212. «Корміл» Давидів – «Сокіл» Золочів
213. ФК «Хімік» Новий Розділ – «Гал-КАТ» Зубра
214. ФК «Скеля» Жовква/Крехів– «Богун» Броди
215. ФК «Нафтовик» Борислав – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір
216. «Сокіл» Борщовичі – «Пульс-Авангард» Жидачів
Двадцять восьмий тур
27 жовтня – субота
217. МФК«Галичина» Дрогобич – ФК «Авіатор» Черляни
218. ФОК «Городок»– ФК «Нафтовик» Борислав
28 жовтня – неділя
219. «Пульс-Авангард» Жидачів– «Вікторія» Трускавець
220. «Богун» Броди – ФК «Хімік» Новий Розділ
221. «Сокіл» Золочів – ФСК «Яворів»
222. СКК «Пісочна» – «Сокіл» Борщовичі
223. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – ФК «Скеля» Жовква/Крехів
224. «Гал-КАТ» Зубра – «Корміл» Давидів
31 жовтня – середа. Резервний день.
Двадцять дев’ятий тур
3 листопада– субота
225. ФК «Скеля» Жовква/Крехів– ФОК «Городок»
226. «Сокіл» Борщовичі – ФК «Авіатор» Черляни
4 листопада – неділя
227. «Сокіл» Золочів – МФК«Галичина» Дрогобич
228. ФСК «Яворів» – «Гал-КАТ» Зубра
229. «Корміл» Давидів– «Богун» Броди
230. ФК «Хімік» Новий Розділ– «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір
231. ФК «Нафтовик» Борислав – «Пульс-Авангард» Жидачів
232. «Вікторія» Трускавець– СКК «Пісочна»
Тридцятий тур
10 листопада – субота
233. ФК «Авіатор» Черляни– «Вікторія» Трускавець
234. ФОК «Городок» – ФК «Хімік» Новий Розділ
11 листопада – неділя
235. МФК«Галичина» Дрогобич – «Сокіл» Борщовичі
236. СКК «Пісочна»– ФК «Нафтовик» Борислав
237. «Пульс-Авангард» Жидачів – ФК «Скеля» Жовква/Крехів
238 «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – «Корміл» Давидів
239. «Богун» Броди– ФСК «Яворів»
240. «Гал-КАТ» Зубра – «Сокіл» Золочів
Початок матчів: вихідні дні – 14.00 -16.00 год., робочі дні – 15.00-17.00 год.
В жовтні початок матчі у вихідні та робочі дні – 13.00-15.00 год.
В листопаді початок матчі у вихідні та робочі дні – 12.00-14.00 год.
Комітет проведення змагань Федерації футболу Львівської області.