Склад учасників ДЮФЛ Львівщини 2018 - 2019 рр.

СКЛАД УЧАСНИКІВ 

ДЮФЛ ЛЬВІВЩИНИ СЕЗОНУ 2018 - 2019 рр.

Склад учасників буде оновлюватись згідно попередніх заявок команд.

Детальна інформація за телефоном : 097-860-09- 30 Андрій Чулик

Вікова група 2003 р.н.

1. Карпати-2003 Львів

2. "Динамо" Львів

3. ДЮСШ "Мостиська"

4. СК "Леви" Львів

5. "Карпати-2004" Львів

Вікова група 2004 р.н.

Вища ліга

1. "Галичина" Львів тренер Шкурлатович Степан  

2. СДЮШОР-4 Львів тренер Польний Ігор

3. "Динамо" Львів тренер Кульчицький Іван

4. "Рух" Винники тренер Шкраба Маркіян

5. "Фенікс" Поториця тренер

Перша ліга

1. "Тріумф" Львів тренер Пилат Степан

2. "Захід" Солонка тренер Шкурлатович Степан

3. "Рух-2" Винники тренер Шкраба Маркіян

4. СК "Леви" Львів

5. "Прайд" Львів

6. ФК "Лапаївка"

Вікова група 2005 р.н.

Вища ліга 

1. "Спарта-1" Львів тренер Мараканов Олександр

2. СФК "Янів" І.Франкове тренер Таратула Ігор

3. ФК "Львів-2005" тренер Феляк Андрій

4. ФК "Львів-2006-1" тренер Салагуб Василь

5. СДЮШОР-4 Львів тренер Чорний Андрій

6. "Карпати-2005" Львів тренер Лапицький Дмитро

7. "Карпати-2006-1" Львів тренер Маланій Руслан

8. "Карпати-2006-2" Львів тренер Маланій Руслан

9. "Динамо" Львів тренер Гамарник Тарас

10. ФК "Львів-2005-2" тренер Фурта Юрій

11. "Галичина-1" Львів тренер Андрій Радь

12. "Галичина-2" Львів тренер Андрій Радь

13. "УФК-Карпати" Львів тренер Володимир Безубяк

14. "Янтарний" Новояворівськ

15. "Галичина Сихів" Львів

Перша ліга

1. "Спарта-2" Львів тренер Мараканов Олександр

2. "Ямпіль-Покрова" тренер Горошко Михайло

3. "Лідер" Бібрка тренер Михальчук Степан

4. "Динамо-2005" Львів тренер Наванкевич Юрій

5. ФК "Добросин" тренер Шостак Андрій

6. "Прайд" Львів тренер Юрій Чичкевич, Володимир Станевич

7. "Галичина-3" Львів  тренер Андрій Радь

8. "Стандарт" Ременів

9. "Знесіння-Жовтанці"

Вікова група 2006 р.н.

Вища ліга

1. ФК "Самбір" тренер Габян Андрій

2. ФК "Львів-2007-1" тренер Луцишин Михайло

3. ДЮСШ Янтар - Янтарний Новояворівськ тренер Шибка Петро

4. "Карпати-2007-1" Львів тренер Мандзиняк Володимир

5. ФК "Львів-2006-2" тренер Салагуб Василь

6. СДЮШОР-4 Львів тренер Шала Ігор 

7. ФК "Рава" Р.Руська тренер Занько Михайло

8. "Рух" Винники тренер Олег Леган

9. "Скала" Стрий 

10. "Галичина-1" Львів

11. ФК "Миколаїв"

12. "Спортовець" Трускавець

13. "Покрова-Вікторія" Львів

Перша ліга

1. "Динамо-2006" Львів тренер Наванкевич Юрій 

2. "Пошук" Львів тренер Феляк Андрій

3. "Захід" Солонка

4. ФК "Львів-2006-3" тренер Тарас Мазур

5. філія "Рух" Винники тренер Віталій Дорош

6. "Прайд" Львів тренер Юрій Чичкевич, Володимир Станевич

7. СК "Леви" Львів 

8. "Галичина-2" Львів

9. "Знесіння-Жовтанці" 

10. СДЮШОР-4-2 Львів

Вікова група 2007 р.н.

Вища ліга

1. "Динамо-Левандівка" Львів тренер Чеботарьов Олег

2. ФК "Львів-2007-2" тренер Луцишин Михайло

3. ДЮСШ Жидачів тренер Сапуга Володимир, Витак Йосип

4. ФК "Львів-2008" тренер Сухнацький Мар`ян

5. "Карпати-2007-2" Львів тренер Мандзиняк Володимир

6. "Карпати-2008-1" Львів тренер Марич Роман

7. "Рух" Винники тренер Ігор Дідик

8. ДЮСШ "Янтар" - "Янтарний" Новояворівськ тренер Степан Васюта

9. СК "Леви" Львів

10. "Галичина-Зубра-1" Львів

11. "Галич-Лицар" Львів

12. "Буг-Арсенал" Сокаль тренер Матвеєв Сергій

13. "Спортовець" Трускавець

14. ФК "Миколаїв"

Перша ліга

1. "Динамо" В.Великого тренер Чурко Олег

2. "Динамо" Пасічна тренер Лабазевич Артур

3. "Лідер" Червоноград тренер

4. "Захід" Солонка

5. "Лідер" Бібрка тренер Годвін Самсон

6. "Прайд" Львів тренер Юрій Чичкевич, Володимир Станевич

7. філія "Рух" Винники тренер Тарас Гуль

8. СДЮШОР-4 Львів

9. "Спортовець" Трускавець

10. "Погонь" Львів

11. "Галичина-Зубра-2" Львів

12. Новий Розділ

13. ДЮСШ Радехів

Вікова група 2008 р.н.

Вища ліга

1. "Прогрес" Львів тренер Кікоть Ярослав

2. "Динамо-Левандівка" Львів тренер Чеботарьов Олег

3. ФК "Самбір" тренер Андрій Габян

4. СДЮШОР-4 Львів тренер Савченко Олександр

5. ФК "Львів-2008-2" тренер Сухнацький Мар`ян

6. "Лідер" Червоноград тренер 

7. "Карпати-2008-2" Львів тренер Марич Роман

8. "Карпати-2008-3" Львів тренер Марич Роман

9. "Галичина-2008-1" Львів тренер Мороз Денис

10. "Рух" Винники тренер Ігор Дідик

11. "Скала" Стрий

12. "Спарта" Львів тренер Мараканов Олександр

13. ФК "Зубр" Зубра тренер Олег Петрик

14. "Галичина-2008-2" Львів тренер Мороз Денис

15. СК "Леви" Львів

16. ФК "Лапаївка"

17. УДЮМК Львів

18. 

Вікова група 2009 р.н.

Вища ліга

1. "Карпати-2009-1" Львів тренер Грінер Андрій

2. "Карпати-2009-2" Львів тренер Грінер Андрій

3. ФК "Львів-2009-1" тренер Вергун Роман

4. ФК "Львів-2009-2" тренер Вергун Роман

5. ФК "Самбір" тренер Леськів Ігор

6. ДЮСШ Жидачів тренер Сапуга Володимир, Витак Йосип

7. "Лідер" Червоноград

8. "Рух" Винники тренер Кудінов Юрій

9. "Галичина-2009-1" Львів тренер Ігор Тарасяк, Денис Мирун

10. СФК "Янів" І.Франкове тренер

11. СК "Леви" Львів

12. "Скала" Стрий 

Перша ліга

1. "Лідер" Бібрка тренер Геннадій Погорілець

2. СДЮШОР-4 тренер Шумський Володимир

3. СДЮШОР-4 тренер Савченко Олександр

4. "Динамо-2009" Львів тренер Наванкевич Юрій

5. "Прайд" Львів тренер Юрій Чичкевич, Володимир Станевич

6. ДЮСШ Мостиська тренер Євген Скляров

7. "Галичина-2009-2" Львів тренер Ігор Тарасяк, Денис Мирун

8. "Карпати-2010-1" Львів

9. "Карпати-2010-2" Львів

10. "ГалКат-Галич-Лицар" Львів

 Вікова група 2010 р.н.

1. "Динамо" Львів тренер Музика Михайло

2. "Прогрес" Львів тренер Кікоть Ярослав

3. ФК "Зубр" Зубра тренер Петрик Олег 

4. "Рух" Винники тренер Кудінов Юрій

5. ФК Львів-2010-1" тренер Головецький Маркіян

6. ФК "Львів-2010-2" тренер Головецький Маркіян

7. "Галичина" Львів тренер Ігор Тарасяк

8. СК "Леви" Львів

9. "Клуб Лева-1"

10. "Клуб Лева-2"

11. "Галичина-2" Львів

Вікова група 2011 р.н.

1. ФК "Львів-1" тренер Андрій Каретін

2. ФК "Львів-2" тренер Андрій Каретін

3. "Динамо" Львів тренер Карапінка Іван

4. "Лідер" Червоноград

5. "Рух" Винники тренер Кудінов Юрій

6. "Клуб Лева" Львів

7. ФК "Львів-3"

Вікова група 2012 р.н.

1. СФК "Янів" І.Франкове тренер Таратула Ігор

2. "Рух" Винники тренер Дорош Віталій

3. ФК "Львів-1" тренер Каретін Андрій

4. ФК "Львів-2" тренер Каретін Андрій

5. ФК "Зубр" Зубра тренер Петрик Олег

6. "Рух-2" Винники тренер Дорош Віталій

7. "Рух-3" Винники