Процедура отримання співфінансування
ПРОЦЕДУРА ОТРИМАННЯ СПІВФІНАНСУВАННЯ НА СПОРТИВНІ МАЙДАНЧИКИ
Федерація футболу Львівської області нагадує, що, відповідно до урядової програми підтримки, уряд затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України. Згідно з документом, головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Це Міністерство за пропозиціями місцевих держадміністрацій та виконавчих комітетів місцевих рад, а також інших органів державної влади або державних підприємств (організацій, установ) формує перелік об'єктів. До останнього включаються об'єкти державної та комунальної власності, термін завершення будівельних робіт яких не перевищує двох років.

Зокрема, в 2018-му році Кабінет Міністрів розподілив 370 млн гривень для будівництва футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України. До слова, на Львівську область розподілено 23,6 млн гривень. Окрім того, Кабмін вніс зміни до порядку використання коштів на будівництво футбольних полів зі штучним покриттям.

Згідно з документом, бюджетні кошти будуть спрямовані на будівництво проектів на територіях, які відносяться до опорних шкіл та дитячо-юнацьких спортивних шкіл, і які передбачають співфінансування з місцевих бюджетів на рівні не менше 50% загального фінансування. Більше інформації у постанові: https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/250291301

Також встановлено, що головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним за будівництво є Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, а розпорядниками нижчого рівня – обласні та Київська міська державна адміністрація, які й повинні формувати перелік об’єктів будівництва за пропозиціями райадміністрацій, виконавчих органів місцевих рад, державних підприємств і передавати на розгляд Мінрегіону.


Які вимоги?
Обов’язкове співфінансування з місцевих бюджетів або інших джерел, не заборонених законодавством.


Куди подавати?
Пропозиції щодо включення об’єкта до переліку об’єктів із відповідним обґрунтуванням подаються до Мінрегіону за підписом керівника органу місцевої виконавчої влади, виконавчого органу місцевої ради, іншого органу державної влади або державного підприємства.


Перелік документів
Пропозиції щодо включення об’єкта до переліку об’єктів з відповідним обґрунтуванням;


Зведений кошторисний розрахунок (у разі наявності);


Звіт за результатами експертизи проектів будівництва (у разі наявності);


Акт (наказ, розпорядження, рішення) про затвердження проектної документації (у разі наявності);


Документи щодо форми власності на земельну ділянку;


Документи щодо класу наслідків для об’єктів будівництва та підтвердження залишкової вартості для всіх проектів (у разі наявності);


Копії рішень органів місцевого самоврядування про співфінансування з місцевого бюджету проектів, завірені в установленому порядку (у разі наявності), або гарантійні листи із зазначенням обсягів співфінансування та дати прийняття відповідного рішення.


Є запитання? Телефонуйте на «гарячу лінію»: +38 (068) 580-73-34.

Також, у Львівській області, відповідно до Розпорядження 351 Про затвердження Обласної програми «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки, діє відповідна програма, згідно з якою, Львівська обласна державна адміністрація дофінансовує проекти будівництва спортивних майданчиків за процедурою – ЛОДА встановлює покриття, громада забезпечує основу, облаштування, дозволи тощо.

Зазначимо, що у 2019-му році список об’єктів уже сформований, однак, якщо ви хочете, щоби у 2020-му Ваша громада отримала новий майданчик – звертайтеся за номером телефону для контактів та запитань щодо цих двох програм: (067) 673-58-97 (Климович Вадим Володимирович).