Календар Прем'єр-ліги Львівської області-2019
„ЗАТВЕРДЖУЮ”
Голова Федерації О. Я. Шевченко
                                                                 
КАЛЕНДАР ІГОР ЧЕМПІОНАТУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ СЕЗОНУ 2019-ГО РОКУ

ПРЕМ’ЄР-ЛІГА

ПЕРШЕ КОЛО

Перший тур
7 квітня – неділя
1. «Юність» Верхня Білка   –   МФК «Галичина» Дрогобич
2. ФК «Миколаїв»   –   ФК «Мостиська»  
3. ФК «Самбір»  –   «Фенікс-Стефано» Підмонастир  
4. ФК «Енергетик-Рочин» Добротвір   –   ЛСК «Погонь» Львів  
5. «Юність» Гійче   –   «Думна» Ременів
6. «Локомотив» Рава-Руська   –  СКК «Демня» 
7. ФК «Львів»/«Сокіл» Борщовичі   –   ФК «Гірник» Новояворівськ  (06.04.2019 р.)

Другий тур
14 квітня  –  неділя 
8. МФК «Галичина» Дрогобич   –   ФК «Гірник» Новояворівськ 
9.  СКК «Демня»   –    ФК «Львів»/«Сокіл» Борщовичі
10. «Думна» Ременів   –   «Локомотив» Рава-Руська
11. ЛСК «Погонь» Львів   –   «Юність» Гійче   
12. «Фенікс-Стефано» Підмонастир   –   ФК «Енергетик-Рочин» Добротвір
13. ФК «Мостиська»   –   ФК «Самбір»
14. «Юність» Верхня Білка   –   ФК «Миколаїв»

Третій тур
20 квітня  –  субота 
15. ФК «Миколаїв»   –   МФК «Галичина» Дрогобич  
16. ФК «Самбір»   –   «Юність» Верхня Білка
17. ФК «Енергетик-Рочин» Добротвір   –   ФК «Мостиська»
18. «Юність» Гійче   –   «Фенікс-Стефано» Підмонастир
19. «Локомотив» Рава-Руська   –   ЛСК «Погонь» Львів 
20.  ФК «Львів»/«Сокіл» Борщовичі   –   «Думна» Ременів
21.  ФК «Гірник» Новояворівськ   –   СКК «Демня» 

Четвертий тур
1 травня  –  середа 
22.   МФК «Галичина» Дрогобич   –   СКК «Демня»  (09.05.2019 р.)     
23. «Думна» Ременів   –   ФК «Гірник» Новояворівськ  (02.05.2019 р.)   
24. ЛСК «Погонь» Львів   –   ФК «Львів»/«Сокіл» Борщовичі 
25.  «Фенікс-Стефано» Підмонастир    –   «Локомотив» Рава-Руська
26.  ФК «Мостиська»   –    «Юність» Гійче        
27. «Юність» Верхня Білка   –   ФК «Енергетик-Рочин» Добротвір     
28. ФК «Миколаїв»   –   ФК «Самбір»   

П’ятий тур
5 травня  –  неділя
29. ФК «Самбір»   –  МФК «Галичина» Дрогобич     
30. ФК «Енергетик-Рочин» Добротвір   –   ФК «Миколаїв»  
31. «Юність» Гійче   –   «Юність» Верхня Білка
32. «Локомотив» Рава-Руська   –   ФК «Мостиська»
33.  ФК «Львів»/«Сокіл» Борщовичі   –   «Фенікс-Стефано» Підмонастир
34. ФК «Гірник» Новояворівськ    –   ЛСК «Погонь» Львів
35.  СКК «Демня»   –   «Думна» Ременів

Шостий тур
12 травня  –  неділя
36.   МФК «Галичина» Дрогобич   –   «Думна» Ременів         
37. ЛСК «Погонь» Львів   –   СКК «Демня» 
38. «Фенікс-Стефано» Підмонастир   –   ФК «Гірник» Новояворівськ
39. ФК «Мостиська»   –    ФК «Львів»/«Сокіл» Борщовичі    
40. «Юність» Верхня Білка   –   «Локомотив» Рава-Руська  
41. ФК «Миколаїв»   –   «Юність» Гійче    
42   ФК «Самбір»   –   ФК «Енергетик-Рочин» Добротвір

Сьомий тур
19 травня  –  неділя
43. ФК «Енергетик-Рочин» Добротвір   –   МФК «Галичина» Дрогобич 
44. «Юність» Гійче   –   ФК «Самбір»
45. «Локомотив» Рава-Руська   –   ФК «Миколаїв» 
46.  ФК «Львів»/«Сокіл» Борщовичі   –   «Юність» Верхня Білка
47.  ФК «Гірник» Новояворівськ   –   ФК «Мостиська»
48.   СКК «Демня»   –   «Фенікс-Стефано» Підмонастир  
49.  «Думна» Ременів   –   ЛСК «Погонь» Львів

Восьмий тур
25 травня  –  субота
50.   МФК «Галичина» Дрогобич   –  ЛСК «Погонь» Львів         
51.  «Фенікс-Стефано» Підмонастир   –   «Думна» Ременів
52.   ФК «Мостиська»   –   СКК «Демня»     
53. «Юність» Верхня Білка   –   ФК «Гірник» Новояворівськ 
54. ФК «Миколаїв»   –   ФК «Львів»/«Сокіл» Борщовичі 
55   ФК «Самбір»   –   «Локомотив» Рава-Руська
56.  ФК «Енергетик-Рочин» Добротвір   –   «Юність» Гійче  

Дев’ятий тур
02 червня  –  неділя
57. «Юність» Гійче   –   МФК «Галичина» Дрогобич  
58. «Локомотив» Рава-Руська   –   ФК «Енергетик-Рочин» Добротвір
59.  ФК «Львів»/«Сокіл» Борщовичі   –   ФК «Самбір»
60.  ФК «Гірник» Новояворівськ   –   ФК «Миколаїв»
61.  СКК «Демня»   –   «Юність» Верхня Білка
62.  «Думна» Ременів   –   ФК «Мостиська»
63.   ЛСК «Погонь» Львів   –   «Фенікс-Стефано» Підмонастир

                                   
                                       6 червня – четвер. Резервний день

Десятий тур
9 червня  –  неділя
64.   МФК «Галичина» Дрогобич   –   «Фенікс-Стефано» Підмонастир        
65.   ФК «Мостиська»   –   ЛСК «Погонь» Львів     
66. «Юність» Верхня Білка   –   «Думна» Ременів
67. ФК «Миколаїв»   –   СКК «Демня» 
68  ФК «Самбір»   –   ФК «Гірник» Новояворівськ 
69. ФК «Енергетик-Рочин» Добротвір   –   ФК «Львів»/«Сокіл» Борщовичі
70.  «Юність» Гійче   –   «Локомотив» Рава-Руська
                                            
Одинадцятий тур
16 червня  –  неділя
71. «Локомотив» Рава-Руська   –   МФК «Галичина» Дрогобич
72.  ФК «Львів»/«Сокіл» Борщовичі   –   «Юність» Гійче
73.  ФК «Гірник» Новояворівськ   –   ФК «Енергетик-Рочин» Добротвір
74.   СКК «Демня»   –   ФК «Самбір»
75.  «Думна» Ременів   –   ФК «Миколаїв»
76.   ЛСК «Погонь» Львів   –   «Юність» Верхня Білка
77.   «Фенікс-Стефано» Підмонастир   –   ФК «Мостиська»

Дванадцятий тур
22 червня  –  субота
78.   МФК «Галичина» Дрогобич   –   ФК «Мостиська»          
79. «Юність» Верхня Білка   –   «Фенікс-Стефано» Підмонастир 
80. ФК «Миколаїв»   –   ЛСК «Погонь» Львів
81   ФК «Самбір»   –   «Думна» Ременів 
82.  ФК «Енергетик-Рочин» Добротвір   –   СКК «Демня»  
83.  «Юність» Гійче   –   ФК «Гірник» Новояворівськ
84. «Локомотив» Рава-Руська   –   ФК «Львів»/«Сокіл» Борщовичі

Тринадцятий тур
30 червня  –  неділя
85.   ФК «Львів»/«Сокіл» Борщовичі   –   МФК «Галичина» Дрогобич
86.   ФК «Гірник» Новояворівськ   –   «Локомотив» Рава-Руська
87.   СКК «Демня»   –   «Юність» Гійче
88.  «Думна» Ременів   –   ФК «Енергетик-Рочин» Добротвір
89.   ЛСК «Погонь» Львів   –   ФК «Самбір»
90.  «Фенікс-Стефано» Підмонастир   –   ФК «Миколаїв»
91.  ФК «Мостиська»   –   «Юність» Верхня Білка

ДРУГЕ КОЛО

Чотирнадцятий тур

11 серпня  –  неділя

92.    МФК «Галичина» Дрогобич –   «Юність» Верхня Білка  

93.     «Юність» Гійче  – ФК «Миколаїв»    

94.     «Фенікс-Стефано» Підмонастир  –  ФК «Самбір»  

95.     ЛСК «Погонь» Львів  –  ФК «Енергетик-Рочин» Добротвір  

96.     СКК «Демня»  – «Локомотив» Рава-Руська (10.08.2019 р.)

97.     ФК «Гірник» Новояворівськ  – ФК «Львів»/«Сокіл» Борщовичі 


Пятнадцятий тур

18 серпня  –  неділя 

98.     ФК «Гірник» Новояворівськ  –  МФК «Галичина» Дрогобич 

99.  ФК «Львів»/«Сокіл» Борщовичі– СКК «Демня»     

100.  ЛСК «Погонь» Львів    –   «Локомотив» Рава-Руська

101.   ФК «Енергетик-Рочин» Добротвір–  «Фенікс-Стефано» Підмонастир 

102.   ФК «Самбір»–  «Юність» Гійче  

103.   ФК «Миколаїв» –  «Юність» Верхня Білка   


Шістнадцятий тур

24 серпня  –  субота 

104.   МФК «Галичина» Дрогобич  – ФК «Миколаїв»   

105.   «Юність» Верхня Білка   –  ФК «Самбір»   

106.   «Юність» Гійче   –   ФК «Енергетик-Рочин» Добротвір  

107.   «Локомотив» Рава-Руська  –   «Фенікс-Стефано» Підмонастир 

108.   ФК «Львів»/«Сокіл» Борщовичі   –  ЛСК «Погонь» Львів 

109.  СКК «Демня»  –  ФК «Гірник» Новояворівськ  


28 серпня  –  середа. Кубок області 1/4 фіналу.


Сімнадцятий тур

1 вересня  –  неділя 

110.   СКК «Демня» –   МФК «Галичина» Дрогобич   

111.   ЛСК «Погонь» Львів   –  ФК «Гірник» Новояворівськ 

112.  ФК «Львів»/«Сокіл» Борщовичі  –  «Фенікс-Стефано» Підмонастир    

113. «Локомотив» Рава-Руська   –   «Юність» Гійче 

114.   ФК «Енергетик-Рочин» Добротвір    –   «Юність» Верхня Білка   

115.   ФК «Самбір»  –  ФК «Миколаїв»  


8 вересня  –  неділя. Резервний день.


11 вересня  –  середа. Кубок області 1/2 фіналу.


Вісімнадцятий тур

15 вересня  –  неділя

116.   МФК «Галичина» Дрогобич – ФК «Самбір»    

117.  ФК «Миколаїв»  – ФК «Енергетик-Рочин» Добротвір   

118.  «Локомотив» Рава-Руська  –  «Юність» Верхня Білка

119.  «Юність» Гійче  – ФК «Львів»/«Сокіл» Борщовичі    

120.   ФК «Гірник» Новояворівськ   –   «Фенікс-Стефано» Підмонастир 

121. СКК «Демня»   –  ЛСК «Погонь» Львів


Девятнадцятий тур

22 вересня  –  неділя

122.   ЛСК «Погонь» Львів   –  МФК «Галичина» Дрогобич 

123.  «Фенікс-Стефано» Підмонастир  –   СКК «Демня» 

124. ФК «Гірник» Новояворівськ  – «Юність» Гійче  

125. ФК «Львів»/«Сокіл» Борщовичі –  «Юність» Верхня Білка     

126.   ФК «Миколаїв»   –   «Локомотив» Рава-Руська  

127. ФК «Енергетик-Рочин» Добротвір  –  ФК «Самбір»   


Двадцятий тур

28 вересня  –  субота

128.    МФК «Галичина» Дрогобич  – ФК «Енергетик-Рочин» Добротвір    

129.    «Локомотив» Рава-Руська  –   ФК «Самбір» 

130.  ФК «Львів»/«Сокіл» Борщовичі  –  ФК «Миколаїв» 

131.  ФК «Гірник» Новояворівськ  –  «Юність» Верхня Білка 

132.   «Юність» Гійче  –  СКК «Демня»  

133.    «Фенікс-Стефано» Підмонастир  –   ЛСК «Погонь» Львів (01.10.2019 р.)


Двадцять перший тур

6 жовтня  –  неділя

134.   «Фенікс-Стефано» Підмонастир –  МФК «Галичина» Дрогобич  

135. «Юність» Гійче  – ЛСК «Погонь» Львів  

136. «Юність» Верхня Білка  – СКК «Демня»    

137. ФК «Миколаїв»  – ФК «Гірник» Новояворівськ 

138. ФК «Львів»/«Сокіл» Борщовичі   –  ФК «Самбір»

139.  ФК «Енергетик» Добротвір – «Локомотив» Рава-Руська  


Двадцять другий тур

13 жовтня  –  неділя

140.  МФК «Галичина» Дрогобич –  «Локомотив» Рава-Руська  

141. ФК «Львів»/«Сокіл» Борщовичі – ФК «Енергетик-Рочин» Добротвір   

142. ФК «Гірник» Новояворівськ  – ФК «Самбір»    

143.  СКК «Демня»  – ФК «Миколаїв»   

144. «Юність» Верхня Білка – ЛСК «Погонь» Львів  

145. «Фенікс-Стефано» Підмонастир  –  «Юність» Гійче 


19  жовтня – субота.  Резервний день.


20 жовтня  –  неділя. Кубок області. Фінал.


Двадцять третій тур

27 жовтня  –  неділя

146.  МФК «Галичина» Дрогобич –  «Юність» Гійче   

147.  «Фенікс-Стефано» Підмонастир  –  «Юність» Верхня Білка  

148.  ЛСК «Погонь» Львів  –  ФК «Миколаїв»  

149. ФК «Самбір»  –  СКК «Демня»   

150. ФК «Енергетик-Рочин» Добротвір  –  ФК «Гірник» Новояворівськ   

151. ФК «Львів»/«Сокіл» Борщовичі –  «Локомотив» Рава-Руська   


Двадцять четвертий тур

3 листопада  –  неділя

152. МФК «Галичина» Дрогобич  – ФК «Львів»/«Сокіл» Борщовичі  

153. «Локомотив» Рава-Руська  – ФК «Гірник» Новояворівськ 

154. СКК «Демня»  –  ФК «Енергетик-Рочин» Добротвір   

155. ФК «Самбір»  – ЛСК «Погонь» Львів 

156. ФК «Миколаїв»  – «Фенікс-Стефано» Підмонастир  

157. «Юність» Верхня Білка  –  « Юність» Гійче  


10 листопада   –   неділя  

У випадку  однакової кількості очок у дорослих команд, які зайняли 1-2 місця, зіграють між собою додатковий матч для визначення Чемпіона Львівської області на нейтральному футбольному полі.


Початок матчів: вихідні дні – 14:00-16:00, робочі дні – 15:00-17:00.    

Комітет проведення змагань Федерації футболу Львівської області.