Календар Першої ліги Львівської області-2019
„ЗАТВЕРДЖУЮ”
Голова Федерації О.Шевченко
КАЛЕНДАР ІГОР ПЕРШОСТІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ СЕЗОНУ 2019-ГО РОКУ
ПЕРША ЛІГА


ПЕРШЕ КОЛО

Перший тур
14 квітня  –  неділя
1.      «Газовик-Хуртовина» Комарно   –   ФСК «Яворів»   
2.      «Пульс-Авангард» Жидачів   –   «Сокіл» Сокільники
3.      «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір  –   «Корміл» Давидів  
4.      «Сокіл» Золочів   –   ФОК «Городок» 
5.      СКК «Пісочна»   –   «Вікторія» Трускавець
6.      ФК «Скеля» Жовква/Крехів   –   «Богун» Броди  (01.05.2019 р.)
7.      CК «Нафтовик» Борислав   –   «Гал-КАТ-Арсенал» Зубра  

Другий тур
21 квітня  –  неділя
8.     ФСК «Яворів»    –   «Гал-КАТ-Арсенал» Зубра  
9.     «Богун» Броди   –   СК «Нафтовик» Борислав      
10.   ФК «Скеля» Жовква/Крехів   –  «Вікторія» Трускавець (20.05.2019 р.)
11.   ФОК «Городок»   –   СКК «Пісочна» 
12.   «Корміл» Давидів   –   «Сокіл» Золочів
13.   «Сокіл» Сокільники   –   «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір  
14.   «Газовик-Хуртовина» Комарно   –   «Пульс-Авангард» Жидачів

1 травня – середа. Резервний день.

Третій тур
4 травня – субота  
15.   «Пульс-Авангард» Жидачів   –   ФСК «Яворів»   
16.   «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір  –  «Газовик-Хуртовина» Комарно
17.   «Сокіл» Золочів   –   «Сокіл» Сокільники (05.05.2019 р.)
18.   СКК «Пісочна»   –  «Корміл» Давидів  
19.   ФК «Скеля» Жовква/Крехів   –   ФОК «Городок» 
20.   СК «Нафтовик» Борислав   –  «Вікторія» Трускавець 
21.   «Гал-КАТ-Арсенал» Зубра    –   «Богун» Броди  

Четвертий тур
9 травня – четвер 
22.    ФСК «Яворів»    –   «Богун» Броди    
23.   «Вікторія» Трускавець   –   «Гал-КАТ» Зубра  
24.   ФОК «Городок»   –   СК «Нафтовик» Борислав     
25.   «Корміл» Давидів   –   ФК «Скеля» Жовква/Крехів  
26.   «Сокіл» Сокільники   –  СКК «Пісочна»  
27.   «Газовик-Хуртовина» Комарно   –   «Сокіл» Золочів 
28.   «Пульс-Авангард» Жидачів   –  «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір
 

12 травня – неділя. Резервний день.


П’ятий тур 
19  травня  –  неділя
29.   «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір  –  ФСК «Яворів»   
30.   «Сокіл» Золочів   –   «Пульс-Авангард» Жидачів 
31.   СКК «Пісочна»   –   «Газовик-Хуртовина» Комарно 
32.   ФК «Скеля» Жовква/Крехів   –  «Сокіл» Сокільники (15.05.2019 р.)
33.   СК «Нафтовик» Борислав   –   «Корміл» Давидів  
34.   «Гал-КАТ-Арсенал» Зубра    –   ФОК «Городок» (18.05.2019 р.)
35.   «Богун» Броди     –   «Вікторія» Трускавець  

Шостий тур
26  травня  –  неділя
36.   ФСК «Яворів»    –   «Вікторія» Трускавець  (25.05.2019 р.)  
37.   ФОК «Городок»   –   «Богун» Броди   
38.   «Корміл» Давидів   –   «Гал-КАТ» Зубра  
39.   «Сокіл» Сокільники   –  СК «Нафтовик» Борислав     
40.   «Газовик-Хуртовина» Комарно   –  ФК «Скеля» Жовква/Крехів   
41.   «Пульс-Авангард» Жидачів   –  СКК «Пісочна»  
42.   «Сокіл» Золочів  –   «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір  

Сьомий тур
2  червня  –  неділя
43.   «Сокіл» Золочів   –   ФСК «Яворів»   (06.06.2019 р.) 
44.   СКК «Пісочна»   –   «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір (01.06.2019 р.) 
45.   ФК «Скеля» Жовква/Крехів   –  «Пульс-Авангард» Жидачів  
46.   СК «Нафтовик» Борислав   –   «Газовик-Хуртовина» Комарно  
47.   «Гал-КАТ-Арсенал» Зубра    –   «Сокіл» Сокільники  
48.   «Богун» Броди     –   «Корміл» Давидів    
49.  «Вікторія» Трускавець  –   ФОК «Городок» 

Восьмий тур
9  червня  –  неділя
50.   ФСК «Яворів»    –   ФОК «Городок»    
51.   «Корміл» Давидів   –   «Вікторія» Трускавець   
52.   «Сокіл» Сокільники   –  «Богун» Броди   
53.   «Газовик-Хуртовина» Комарно   –  «Гал-КАТ-Арсенал» Зубра  
54.   «Пульс-Авангард» Жидачів   –  СК «Нафтовик» Борислав     
55.   «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір  –  ФК «Скеля» Жовква/Крехів   
56.   «Сокіл» Золочів   –   СКК «Пісочна»  

Дев’ятий тур
15  червня  –  субота
57.   СКК «Пісочна»   –   ФСК «Яворів»  (12.05.2019 р.)
58.   ФК «Скеля» Жовква/Крехів   –  «Сокіл» Золочів  
59.   СК «Нафтовик» Борислав   –  «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір 
60.   «Гал-КАТ-Арсенал» Зубра    –   «Пульс-Авангард» Жидачів   
61.   «Богун» Броди     –  «Газовик-Хуртовина» Комарно  
62.  «Вікторія» Трускавець  –   «Сокіл» Сокільники  
63.   ФОК «Городок»   –  «Корміл» Давидів      

Десятий тур
23  червня  –  неділя
64.   ФСК «Яворів»    –   «Корміл» Давидів 
65.   «Сокіл» Сокільники   –  ФОК «Городок»   
66.   «Газовик-Хуртовина» Комарно   –   «Вікторія» Трускавець   
67.   «Пульс-Авангард» Жидачів   –  «Богун» Броди   
68.   «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір  –  «Гал-КАТ-Арсенал» Зубра  
69.   «Сокіл» Золочів  –   СК «Нафтовик» Борислав     
70.   СКК «Пісочна»    –   ФК «Скеля» Жовква/Крехів   

26  червня  –  середа.  Кубок області 1/8 фіналу.

27  червня  –  четвер.  Резервний день.

Одинадцятий тур
30  червня  –  неділя
71.   ФК «Скеля» Жовква/Крехів   –  ФСК «Яворів»
72.   СК «Нафтовик» Борислав   –  СКК «Пісочна»    
73.   «Гал-КАТ-Арсенал» Зубра    –   «Сокіл» Золочів  
74.   «Богун» Броди     –   «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір 
75.  «Вікторія» Трускавець  –   «Пульс-Авангард» Жидачів   
76.   ФОК «Городок»   –   «Газовик-Хуртовина» Комарно  
77.   «Корміл» Давидів   –  «Сокіл» Сокільники  
     
Дванадцятий тур
7  липня  –  неділя
78.   ФСК «Яворів»    –   «Сокіл» Сокільники    
79.   «Газовик-Хуртовина» Комарно   –   «Корміл» Давидів 
80.   «Пульс-Авангард» Жидачів   –  ФОК «Городок»   
81.   «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір  –  «Вікторія» Трускавець   
82.   «Сокіл» Золочів  –   «Богун» Броди   
83.   СКК «Пісочна»    –   «Гал-КАТ-Арсенал» Зубра  
84.   ФК «Скеля» Жовква/Крехів   –  СК «Нафтовик» Борислав     
 
Тринадцятий тур
14  липня   –  неділя
85.   СК «Нафтовик» Борислав   –  ФСК «Яворів»    
86.   «Гал-КАТ-Арсенал» Зубра    –   ФК «Скеля» Жовква/Крехів   
87.   «Богун» Броди     –   СКК «Пісочна»    
88.   «Вікторія» Трускавець   –   «Сокіл» Золочів  
89.   ФОК «Городок»   –   «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір  
90.   «Корміл» Давидів   –   «Пульс-Авангард» Жидачів   
91.   «Сокіл» Сокільники   –  «Газовик-Хуртовина» Комарно  

Початок матчів: вихідні дні – 14.00-16.00 год., робочі дні – 15.00-17.00 год.

Кубок області  –  17.00 год.
     
Комітет проведення змагань Федерації футболу Львівської області.