Календар Другої ліги Львівщини-2019
ПЕРШЕ КОЛО
ПІДГРУПА А

1 тур
1. Старт (Розворяни) - Темп (Відники)
2. ФК Босота (Чорнушовичі) - Мебус (Сторонибаби)
3. ФК Думна (Ременів/Руданці) - Карпати (Кам`янка-Бузька)
4. Cокаль-Датський Текстиль - ФК Синьковичі
5. Галичина (Великий Дорошів) - ФК Шахтар (Острів)

2 тур
6. Темп (Відники) - ФК Шахтар (Острів)
7. ФК Синьковичі - Галичина (Великий Дорошів)
8. Карпати (Кам`янка-Бузька) - Cокаль-Датський Текстиль
9. Мебус (Сторонибаби) - ФК Думна (Ременів/Руданці) 
10. Старт (Розворяни) - ФК Босота (Чорнушовичі)

3 тур
11. ФК Босота (Чорнушовичі) - Темп (Відники)
12. ФК Думна (Ременів/Руданці)  - Старт (Розворяни)
13. Cокаль-Датський Текстиль - Мебус (Сторонибаби)
14. Галичина (Великий Дорошів) - Карпати (Кам`янка-Бузька)
15. ФК Шахтар (Острів) - ФК Синьковичі

4 тур
16. Темп (Відники) - ФК Синьковичі
17. Карпати (Кам`янка-Бузька) - ФК Шахтар (Острів)
18. Мебус (Сторонибаби) - Галичина (Великий Дорошів)
19. Старт (Розворяни) - Cокаль-Датський Текстиль
20. ФК Босота (Чорнушовичі) - ФК Думна (Ременів/Руданці) 

5 тур
21. ФК Думна (Ременів/Руданці) - Темп (Відники)
22. Cокаль-Датський Текстиль - ФК Босота (Чорнушовичі)
23. Галичина (Великий Дорошів) - Старт (Розворяни)
24. ФК Шахтар (Острів) - Мебус (Сторонибаби)
25. ФК Синьковичі - Карпати (Кам`янка-Бузька)

6 тур
26. Темп (Відники) - Карпати (Кам`янка-Бузька)
27. Мебус (Сторонибаби) - ФК Синьковичі
28. Старт (Розворяни) - ФК Шахтар (Острів)
29. ФК Босота (Чорнушовичі) - Галичина (Великий Дорошів)
30. ФК Думна (Ременів/Руданці) - Cокаль-Датський Текстиль

7 тур
31. Cокаль-Датський Текстиль - Темп (Відники)
32. Галичина (Великий Дорошів) - ФК Думна (Ременів/Руданці) 
33. ФК Шахтар (Острів) - ФК Босота (Чорнушовичі)
34. ФК Синьковичі - Старт (Розворяни)
35. Карпати (Кам`янка-Бузька) - Мебус (Сторонибаби)

8 тур
36. Темп (Відники) - Мебус (Сторонибаби)
37. Старт (Розворяни) - Карпати (Кам`янка-Бузька)
38. ФК Босота (Чорнушовичі) - ФК Синьковичі
39. ФК Думна (Ременів/Руданці) - ФК Шахтар (Острів)
40. Cокаль-Датський Текстиль - Галичина (Великий Дорошів)

9 тур
41. Галичина (Великий Дорошів) - Темп (Відники)
42. ФК Шахтар (Острів) - Cокаль-Датський Текстиль
43. ФК Синьковичі - ФК Думна (Ременів/Руданці) 
44. Карпати (Кам`янка-Бузька) - ФК Босота (Чорнушовичі)
45. Мебус (Сторонибаби) - Старт (Розворяни) 

ПІДГРУПА Б

1 тур
1. ФК Авіатор (Черляни) - ФК Динамо-Сокіл (Рясне-Руське)
2. ФК Шкло - ФК Жупан (Винники)
3. ФК Шпиль (Шпильчина) - Легінь (Брюховичі)
4. Лео-Кераміка (Львів/Неділиська) - ФК Ураган (Перемишляни)
5. ФК Янів-Шипшина (Івано-Франкове) - Сокіл (Великі Глібовичі)

2 тур
6. ФК Динамо-Сокіл (Рясне-Руське) - Сокіл (Великі Глібовичі)
7. ФК Ураган (Перемишляни) - ФК Янів-Шипшина (Івано-Франкове)
8. Легінь (Брюховичі) - Лео-Кераміка (Львів/Неділиська)
9. ФК Жупан (Винники) - ФК Шпиль (Шпильчина)
10. ФК Авіатор (Черляни) - ФК Шкло

3 тур
11. ФК Шкло - ФК Динамо-Сокіл (Рясне-Руське)
12. ФК Шпиль (Шпильчина) - АФ Рух Винники (Винники)
13. Лео-Кераміка (Львів/Неділиська) - ФК Жупан (Винники)
14. ФК Янів-Шипшина (Івано-Франкове) - Легінь (Брюховичі)
15. Сокіл (Великі Глібовичі) - ФК Ураган (Перемишляни)

4 тур
16. ФК Динамо-Сокіл (Рясне-Руське) - ФК Ураган (Перемишляни)
17. Легінь (Брюховичі) - Сокіл (Великі Глібовичі)
18. ФК Жупан (Винники) - ФК Янів-Шипшина (Івано-Франкове)
19. ФК Авіатор (Черляни) - Лео-Кераміка (Львів/Неділиська)
20. ФК Шкло - ФК Шпиль (Шпильчина)

5 тур
21. ФК Шпиль (Шпильчина) - ФК Динамо-Сокіл (Рясне-Руське)
22. Лео-Кераміка (Львів/Неділиська) - ФК Шкло
23. ФК Янів-Шипшина (Івано-Франкове) - ФК Авіатор (Черляни)
24. Сокіл (Великі Глібовичі) - ФК Жупан (Винники)
25. ФК Ураган (Перемишляни) - Легінь (Брюховичі)

6 тур
26. ФК Динамо-Сокіл (Рясне-Руське) - Легінь (Брюховичі)
27. ФК Жупан (Винники) - ФК Ураган (Перемишляни)
28. ФК Авіатор (Черляни) - Сокіл (Великі Глібовичі)
29. ФК Шкло - ФК Янів-Шипшина (Івано-Франкове)
30. ФК Шпиль (Шпильчина) - Лео-Кераміка (Львів/Неділиська)

7 тур
31. Лео-Кераміка (Львів/Неділиська) - ФК Динамо-Сокіл (Рясне-Руське)
32. ФК Янів-Шипшина (Івано-Франкове) - ФК Шпиль (Шпильчина)
33. Сокіл (Великі Глібовичі) - ФК Шкло
34. ФК Ураган (Перемишляни) - ФК Авіатор (Черляни)
35. Легінь (Брюховичі) - ФК Жупан (Винники)

8 тур
36. ФК Динамо-Сокіл (Рясне-Руське) - ФК Жупан (Винники)
37. ФК Авіатор (Черляни) - Легінь (Брюховичі)
38. ФК Шкло - ФК Ураган (Перемишляни)
39. ФК Шпиль (Шпильчина) - Сокіл (Великі Глібовичі)
40. Лео-Кераміка (Львів/Неділиська) - ФК Янів-Шипшина (Івано-Франкове)

9 тур
41. ФК Янів-Шипшина (Івано-Франкове) - ФК Динамо-Сокіл (Рясне-Руське)
42. Сокіл (Великі Глібовичі) - Лео-Кераміка (Львів/Неділиська)
43. ФК Ураган (Перемишляни) - ФК Шпиль (Шпильчина)
44. Легінь (Брюховичі) - ФК Шкло
45. ФК Жупан (Винники) - ФК Авіатор (Черляни)

ПІДГРУПА В

1 тур
1. КСК Берездівці - ФК Стрілець (Стрілки)
2. Кохавинка (Гніздичів) - Тартак (Підбуж)
3. ФК Пустомити - Карпати (Турка)
4. ФК Вовчатичі - ФК Вишня (Судова Вишня)

2 тур
5. ФК Стрілець Стрілки - Бори (Бориничі)
6. Карпати (Турка) - ФК Вовчатичі
7. Тартак (смт.Підбуж) - ФК Пустомити
8. КСК Берездівці - Кохавинка (Гніздичів)

3 тур
9. Кохавинка (Гніздичів) - ФК Стрілець (Стрілки)
10. ФК Пустомити - КСК Берездівці
11. ФК Вовчатичі - Тартак (Підбуж)
12. Бори (Бориничі) - ФК Вишня (Судова Вишня)

4 тур
13. ФК Стрілець (Стрілки) - ФК Вишня (Судова Вишня)
14. Карпати (Турка) - Бори (Бориничі)
15. КСК Берездівці - ФК Вовчатичі
16. Кохавинка (Гніздичів) - ФК Пустомити

5 тур
17. ФК Пустомити - ФК Стрілець (Стрілки)
18. ФК Вовчатичі - Кохавинка (Гніздичів)
19. Бори (Бориничі) - Тартак (Підбуж)
20. ФК Вишня (Судова Вишня) - Карпати (Турка)

6 тур
21. ФК Стрілець (Стрілки) - Карпати (Турка)
22. Тартак (Підбуж) - ФК Вишня (Судова Вишня)
23. КСК Берездівці - Бори (Бориничі)
24. ФК Пустомити - ФК Вовчатичі

7 тур
25. ФК Вовчатичі - ФК Стрілець (Стрілки)
26. Бори (Бориничі) - Кохавинка (Гніздичів)
27. ФК Вишня (Судова Вишня) - КСК Берездівці
28. Карпати (Турка) - Тартак (Підбуж)

8 тур
29. ФК Стрілець (Стрілки) - Тартак (Підбуж)
30. КСК Берездівці - Карпати (Турка)
31. Кохавинка (Гніздичів) - ФК Вишня (Судова Вишня)
32. ФК Пустомити - Бори (Бориничі)

9 тур
33. Бори (Бориничі) - ФК Вовчатичі
34. ФК Вишня (Судова Вишня) - ФК Пустомити
35. Карпати (Турка) - Кохавинка (Гніздичів)
36. Тартак (Підбуж) - КСК Берездівці