Календар Третьої ліги Львівщини-2019
ПЕРШЕ КОЛО

1 тур
1. ФК Ходорів - Захід (Бібрка)
2. ФК Лопатин (Лопатин) - Захід (Солонка)
3. ФК Західний Буг (Павлів) - ФК Галич (Сокільники)
4. ФК Лев (Малі Підліски) - Берізка (Підберізці)
5. Нива (Жовтанці) - Юність-2 (Верхня Білка)
6. ФК Сокіл (Дуліби) - ФК Грибовичі (Великі Грибовичі)

2 тур
7. Захід (Бібрка) - ФК Грибовичі (Великі Грибовичі)
8. Юність-2 (Верхня Білка) - ФК Сокіл (Дуліби)
9. Берізка (Підберізці) - Нива (Жовтанці)
10. ФК Галич (Сокільники) - ФК Лев (Малі Підліски)
11. Захід (Солонка) - ФК Західний Буг (Павлів)
12. ФК Ходорів - ФК Лопатин (Лопатин)

3 тур
13. ФК Лопатин (Лопатин) - Захід (Бібрка)
14. ФК Західний Буг (Павлів) - ФК Ходорів
15. ФК Лев (Малі Підліски)- Захід (Солонка)
16. Нива (Жовтанці) - ФК Галич (Сокільники)
17. ФК Сокіл (Дуліби) - Берізка (Підберізці)
18. ФК Грибовичі (Великі
Грибовичі) - Юність-2 (Верхня Білка)

4 тур
19. Захід (Бібрка) - Юність-2 (Верхня Білка)
20. Берізка (Підберізці) - ФК Грибовичі (Великі Грибовичі)
21. ФК Галич (Сокільники) - ФК Сокіл (Дуліби)
22. Захід (Солонка) - Нива (Жовтанці)
23. ФК Ходорів - ФК Лев (Малі Підліски)
24. ФК Лопатин (Лопатин) - ФК Західний Буг (Павлів)

5 тур
25. ФК Західний Буг (Павлів) - Захід (Бібрка)
26. ФК Лев (Малі Підліски)- ФК Лопатин (Лопатин)
27. Нива (Жовтанці) - ФК Ходорів
28. ФК Сокіл (Дуліби) - Захід (Солонка)
29. ФК Грибовичі (Великі Грибовичі) - ФК Галич (Сокільники)
30. Юність-2 (Верхня Білка) - Берізка (Підберізці)

6 тур
31. Захід (Бібрка) - Берізка (Підберізці)
32. ФК Галич (Сокільники) - Юність-2 (Верхня Білка)
33. Захід (Солонка) - ФК Грибовичі (Великі Грибовичі)
34. ФК Ходорів - ФК Сокіл (Дуліби)
35. ФК Лопатин (Лопатин) - Нива (Жовтанці)
36. ФК Західний Буг (Павлів) - ФК Лев (Малі Підліски)

7 тур
37. ФК Лев - Захід (Бібрка)
38. Нива (Жовтанці) - ФК Західний Буг (Павлів)
39. ФК Сокіл (Дуліби) - ФК Лопатин (Лопатин)
40. ФК Грибовичі (Великі Грибовичі) - ФК Ходорів
41. Юність-2 (Верхня Білка) - Захід (Солонка)
42. Берізка (Підберізці) - ФК Галич (Сокільники)

8 тур
43. Захід (Бібрка) - ФК Галич (Сокільники)
44. Захід (Солонка) - Берізка (Підберізці)
45. ФК Ходорів - Юність-2 (Верхня Білка)
46. ФК Лопатин (Лопатин) - ФК Грибовичі (Великі Грибовичі)
47. ФК Західний Буг (Павлів) - ФК Сокіл (Дуліби)
48. ФК Лев (Малі Підліски) - Нива (Жовтанці)

9 тур
49. Нива (Жовтанці) - Захід (Бібрка)
50. ФК Сокіл (Дуліби) - ФК Лев (Малі Підліски)
51. ФК Грибовичі (Великі Грибовичі) - ФК Західний Буг (Павлів)
52. Юність-2 (Верхня Білка) - ФК Лопатин (Лопатин)
53. Берізка (Підберізці) - ФК Ходорів
54. ФК Галич (Сокільники) - Захід (Солонка)

10 тур
55. Захід (Бібрка) - Захід (Солонка)
56. ФК Ходорів - ФК Галич (Сокільники)
57. ФК Лопатин (Лопатин) - Берізка (Підберізці)
58. ФК Західний Буг (Павлів) - Юність-2 (Верхня Білка)
59. ФК Лев (Малі Підліски) - ФК Грибовичі (Великі Грибовичі)
60. Нива (Жовтанці) - ФК Сокіл (Дуліби)

11 тур

11 серпня – неділя

61.  ФК «Захід» Бібрка  – ФК «Ходорів»     

62.  ФК «Лопатин»– ФК «Захід» Солонка   

63.  «Галич» Сокільники– ФК «Західний Буг» Павлів   

64.  ФК «Берізка» Підберізці  – ФК «Нива» Жовтанці  

65.  ФК «Сокіл» Дуліби  –«Юність-2» Верхня Білка   


18 серпня – неділя. Резервний день.


ДРУГЕ КОЛО


Дванадцятий тур

25 серпня – неділя

66.  «Юність-2» Верхня Білка – ФК «Захід» Бібрка  

67.   ФК «Берізка» Підберізці – ФК «Сокіл» Дуліби 

68.  «Галич» Сокільники  –  ФК «Нива» Жовтанці   

69.   ФК «Захід» Солонка – ФК «Західний Буг» Павлів  

70.  ФК «Лопатин»–  ФК «Ходорів»  


Тринадцятий тур

31 серпня субота  

71.     ФК «Захід» Бібрка – ФК «Лопатин»  

72.     ФК«Ходорів» –  ФК «Західний Буг» Павлів  

73.     ФК «Нива» Жовтанці – ФК «Захід» Солонка  

74.     ФК «Сокіл» Дуліби – «Галич» Сокільники 

75.     ФК «Берізка» Підберізці – «Юність-2» Верхня Білка  


Чотирнадцятий тур

8 вересня неділя

76.   ФК «Берізка» Підберізці – ФК «Захід» Бібрка    

77.   «Юність-2» Верхня Білка – «Галич» Сокільники           

78.   ФК «Захід» Солонка – ФК «Сокіл» Дуліби

79.   ФК «Ходорів» – ФК «Нива» Жовтанці 

80.   ФК «Західний Буг» Павлів – ФК «Лопатин»    


П’ятнадцятий тур

14 вересня– субота

81.  ФК «Захід» Бібрка –  ФК «Західний Буг» Павлів   

82.  ФК «Нива» Жовтанці – ФК «Лопатин»     

83.  ФК «Сокіл» Дуліби  –  ФК «Ходорів» 

84.   ФК «Захід» Солонка – «Юність-2» Верхня Білка

85.   «Галич» Сокільники – ФК «Берізка» Підберізці


22 вересня – неділя. Резервний день.


Шістнадцятий тур

29 вересня– неділя

86.    «Галич» Сокільники – ФК «Захід» Бібрка    

87.    ФК «Берізка» Підберізці – ФК «Захід» Солонка  

88.   «Юність-2» Верхня Білка – ФК «Ходорів»  

89.    ФК «Лопатин» – ФК «Сокіл» Дуліби   

90.    ФК «Західний Буг» Павлів – ФК «Нива» Жовтанці         


Сімнадцятий тур

6 жовтня  –  неділя

91.   ФК «Захід» Бібрка  – ФК «Нива» Жовтанці

92.   ФК «Західний Буг» Павлів  –  ФК «Сокіл» Дудіби  

93.    «Юність-2» Верхня Білка – ФК «Лопатин»      

94.    ФК «Ходорів»–  ФК «Берізка» Підберізці

95.    ФК «Захід» Солонка  –  «Галич» Сокільники   


Вісімнадцятий тур

13 жовтня – неділя

96.   ФК «Захід» Солонка – ФК «Захід» Бібрка    

97.   «Галич» Сокільники – ФК «Ходорів»  

98.   ФК «Лопатин» – ФК «Берізка» Підберізці   

99.   «Юність-2» Верхня Білка – ФК «Західний Буг» Павлів    

100. ФК «Сокіл» Дуліби – ФК «Нива» Жовтанці  


Дев’ятнадцятий тур

20 жовтня – неділя

101.   ФК «Захід» Бібрка – ФК «Сокіл» Дуліби  

102.  «Юність-2» Верхня Білка – ФК «Нива» Жовтанці   

103.   ФК «Західний Буг» Павлів – ФК «Берізка» Підберізці

104.  ФК «Лопатин» – «Галич» Сокільники   

105.   ФК «Ходорів» –  ФК «Захід» Солонка