1. ФК Ходорів - Захід (Бібрка)
2. ФК Лопатин (Лопатин) - Захід (Солонка)
3. ФК Західний Буг (Павлів) - ФК Галич (Сокільники)
4. ФК Лев (Малі Підліски) - Берізка (Підберізці)
5. Нива (Жовтанці) - Юність-2 (Верхня Білка)
6. ФК Сокіл (Дуліби) - ФК Грибовичі (Великі Грибовичі)
7. Захід (Бібрка) - ФК Грибовичі (Великі Грибовичі)
8. Юність-2 (Верхня Білка) - ФК Сокіл (Дуліби)
9. Берізка (Підберізці) - Нива (Жовтанці)
10. ФК Галич (Сокільники) - ФК Лев (Малі Підліски)
11. Захід (Солонка) - ФК Західний Буг (Павлів)
12. ФК Ходорів - ФК Лопатин (Лопатин)
13. ФК Лопатин (Лопатин) - Захід (Бібрка)
14. ФК Західний Буг (Павлів) - ФК Ходорів
15. ФК Лев (Малі Підліски)- Захід (Солонка)
16. Нива (Жовтанці) - ФК Галич (Сокільники)
17. ФК Сокіл (Дуліби) - Берізка (Підберізці)
Грибовичі) - Юність-2 (Верхня Білка)
19. Захід (Бібрка) - Юність-2 (Верхня Білка)
20. Берізка (Підберізці) - ФК Грибовичі (Великі Грибовичі)
21. ФК Галич (Сокільники) - ФК Сокіл (Дуліби)
22. Захід (Солонка) - Нива (Жовтанці)
23. ФК Ходорів - ФК Лев (Малі Підліски)
24. ФК Лопатин (Лопатин) - ФК Західний Буг (Павлів)
25. ФК Західний Буг (Павлів) - Захід (Бібрка)
26. ФК Лев (Малі Підліски)- ФК Лопатин (Лопатин)
27. Нива (Жовтанці) - ФК Ходорів
28. ФК Сокіл (Дуліби) - Захід (Солонка)
29. ФК Грибовичі (Великі Грибовичі) - ФК Галич (Сокільники)
30. Юність-2 (Верхня Білка) - Берізка (Підберізці)
31. Захід (Бібрка) - Берізка (Підберізці)
32. ФК Галич (Сокільники) - Юність-2 (Верхня Білка)
33. Захід (Солонка) - ФК Грибовичі (Великі Грибовичі)
34. ФК Ходорів - ФК Сокіл (Дуліби)
35. ФК Лопатин (Лопатин) - Нива (Жовтанці)
36. ФК Західний Буг (Павлів) - ФК Лев (Малі Підліски)
37. ФК Лев - Захід (Бібрка)
38. Нива (Жовтанці) - ФК Західний Буг (Павлів)
39. ФК Сокіл (Дуліби) - ФК Лопатин (Лопатин)
40. ФК Грибовичі (Великі Грибовичі) - ФК Ходорів
41. Юність-2 (Верхня Білка) - Захід (Солонка)
42. Берізка (Підберізці) - ФК Галич (Сокільники)
43. Захід (Бібрка) - ФК Галич (Сокільники)
44. Захід (Солонка) - Берізка (Підберізці)
45. ФК Ходорів - Юність-2 (Верхня Білка)
46. ФК Лопатин (Лопатин) - ФК Грибовичі (Великі Грибовичі)
47. ФК Західний Буг (Павлів) - ФК Сокіл (Дуліби)
48. ФК Лев (Малі Підліски) - Нива (Жовтанці)
49. Нива (Жовтанці) - Захід (Бібрка)
50. ФК Сокіл (Дуліби) - ФК Лев (Малі Підліски)
51. ФК Грибовичі (Великі Грибовичі) - ФК Західний Буг (Павлів)
52. Юність-2 (Верхня Білка) - ФК Лопатин (Лопатин)
53. Берізка (Підберізці) - ФК Ходорів
54. ФК Галич (Сокільники) - Захід (Солонка)
55. Захід (Бібрка) - Захід (Солонка)
56. ФК Ходорів - ФК Галич (Сокільники)
57. ФК Лопатин (Лопатин) - Берізка (Підберізці)
58. ФК Західний Буг (Павлів) - Юність-2 (Верхня Білка)
59. ФК Лев (Малі Підліски) - ФК Грибовичі (Великі Грибовичі)
60. Нива (Жовтанці) - ФК Сокіл (Дуліби)
11 тур
11 серпня – неділя
61. ФК «Захід» Бібрка – ФК «Ходорів»
62. ФК «Лопатин»– ФК «Захід» Солонка
63. «Галич» Сокільники– ФК «Західний Буг» Павлів
64. ФК «Берізка» Підберізці – ФК «Нива» Жовтанці
65. ФК «Сокіл» Дуліби –«Юність-2» Верхня Білка
18 серпня – неділя. Резервний день.
ДРУГЕ КОЛО
Дванадцятий тур
25 серпня – неділя
66. «Юність-2» Верхня Білка – ФК «Захід» Бібрка
67. ФК «Берізка» Підберізці – ФК «Сокіл» Дуліби
68. «Галич» Сокільники – ФК «Нива» Жовтанці
69. ФК «Захід» Солонка – ФК «Західний Буг» Павлів
70. ФК «Лопатин»– ФК «Ходорів»
Тринадцятий тур
31 серпня – субота
71. ФК «Захід» Бібрка – ФК «Лопатин»
72. ФК«Ходорів» – ФК «Західний Буг» Павлів
73. ФК «Нива» Жовтанці – ФК «Захід» Солонка
74. ФК «Сокіл» Дуліби – «Галич» Сокільники
75. ФК «Берізка» Підберізці – «Юність-2» Верхня Білка
Чотирнадцятий тур
8 вересня – неділя
76. ФК «Берізка» Підберізці – ФК «Захід» Бібрка
77. «Юність-2» Верхня Білка – «Галич» Сокільники
78. ФК «Захід» Солонка – ФК «Сокіл» Дуліби
79. ФК «Ходорів» – ФК «Нива» Жовтанці
80. ФК «Західний Буг» Павлів – ФК «Лопатин»
П’ятнадцятий тур
14 вересня– субота
81. ФК «Захід» Бібрка – ФК «Західний Буг» Павлів
82. ФК «Нива» Жовтанці – ФК «Лопатин»
83. ФК «Сокіл» Дуліби – ФК «Ходорів»
84. ФК «Захід» Солонка – «Юність-2» Верхня Білка
85. «Галич» Сокільники – ФК «Берізка» Підберізці
22 вересня – неділя. Резервний день.
Шістнадцятий тур
29 вересня– неділя
86. «Галич» Сокільники – ФК «Захід» Бібрка
87. ФК «Берізка» Підберізці – ФК «Захід» Солонка
88. «Юність-2» Верхня Білка – ФК «Ходорів»
89. ФК «Лопатин» – ФК «Сокіл» Дуліби
90. ФК «Західний Буг» Павлів – ФК «Нива» Жовтанці
Сімнадцятий тур
6 жовтня – неділя
91. ФК «Захід» Бібрка – ФК «Нива» Жовтанці
92. ФК «Західний Буг» Павлів – ФК «Сокіл» Дудіби
93. «Юність-2» Верхня Білка – ФК «Лопатин»
94. ФК «Ходорів»– ФК «Берізка» Підберізці
95. ФК «Захід» Солонка – «Галич» Сокільники
Вісімнадцятий тур
13 жовтня – неділя
96. ФК «Захід» Солонка – ФК «Захід» Бібрка
97. «Галич» Сокільники – ФК «Ходорів»
98. ФК «Лопатин» – ФК «Берізка» Підберізці
99. «Юність-2» Верхня Білка – ФК «Західний Буг» Павлів
100. ФК «Сокіл» Дуліби – ФК «Нива» Жовтанці
Дев’ятнадцятий тур
20 жовтня – неділя
101. ФК «Захід» Бібрка – ФК «Сокіл» Дуліби
102. «Юність-2» Верхня Білка – ФК «Нива» Жовтанці
103. ФК «Західний Буг» Павлів – ФК «Берізка» Підберізці
104. ФК «Лопатин» – «Галич» Сокільники
105. ФК «Ходорів» – ФК «Захід» Солонка