„ЗАТВЕРДЖУЮ”
Голова Львівської Асоціації футболу Шевченко О. Я.
КАЛЕНДАР ІГОР ЧЕМПІОНАТУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ СЕЗОНУ 2020-ГО РОКУ
ПРЕМ’ЄР-ЛІГА. ПІДГРУПА «А»
ПЕРШЕ КОЛО
Перший тур
9 серпня – неділя
1. МФК «Галичина» Дрогобич – «Юність» Верхня/Нижня Білка
2. «Корміл» Давидів – ДЮШ «Львів» (19.08.2020 р.)
3. ЛСК «Погонь» Львів – ФСК «Самбір»
Другий тур
16 серпня – неділя
4. «Юність» Верхня/Нижня Білка – ФСК «Самбір»
5. ДЮФШ «Львів» – ЛСК «Погонь» Львів
6. МФК «Галичина» Дрогобич – «Корміл» Давидів
Третій тур
23 серпня – неділя
7. «Корміл» Давидів – «Юність» Верхня/Нижня Білка
8. ЛСК «Погонь» Львів – МФК «Галичина» Дрогобич (22.08.2020 р.)
9. ФСК «Самбір» – ДЮШ «Львів»
Четвертий тур
26 серпня – середа
10. «Юність» Верхня/Нижня Білка – ДЮШ «Львів»
11. МФК «Галичина» Дрогобич – ФСК «Самбір»
12.«Корміл» Давидів – ЛСК «Погонь» Львів
П’ятий тур
30 серпня – неділя
13. ЛСК «Погонь» Львів – «Юність» Верхня/Нижня Білка
14. ФСК «Самбір»– «Корміл» Давидів
15. ДЮШ «Львів» – МФК «Галичина» Дрогобич
2 вересня – середа. Резервний день.
Початок матчів о 17:00.
ДРУГЕ КОЛО
Шостий тур
6 вересня – неділя
16. «Юність» Верхня/Нижня Білка – МФК «Галичина» Дрогобич (09.09.2020 р.)
17. ДЮШ «Львів» – «Корміл» Давидів
18. ФСК «Самбір» – ЛСК «Погонь» Львів
Сьомий тур
13 вересня – неділя
19. ФСК «Самбір» – «Юність» Верхня/Нижня Білка (16.09.2020 р.)
20. ЛСК «Погонь» Львів – ДЮФШ «Львів»
21. «Корміл» Давидів – МФК «Галичина» Дрогобич
Восьмий тур
20 вересня – неділя
22. «Юність» Верхня Білка – «Корміл» Давидів (23.09.2020 р.)
23. МФК «Галичина» Дрогобич – ЛСК «Погонь» Львів
24. ДЮШ «Львів» – ФСК «Самбір»
23 вересня – середа. Резервний день.
Дев’ятий тур
27 вересня – неділя
25. ДЮШ «Львів» – «Юність» Верхня Білка (07.10.2020 р.)
26. ФСК «Самбір» – МФК «Галичина» Дрогобич
27. ЛСК «Погонь» Львів – «Корміл» Давидів
Десятий тур
4 жовтня – неділя
28. «Юність» Верхня/Нижня Білка – ЛСК «Погонь» Львів (30.09.2020 р.)
29. «Корміл» Давидів – ФСК «Самбір»
30. МФК «Галичина» Дрогобич – ДЮШ «Львів»
11 жовтня – неділя
*Півфінальні та стикові матчі (перші матчі)
18 жовтня – неділя
*Півфінальні та стикові матчі (матчі-відповідь)
24 жовтня – субота
*Фінал та матч за третє місце (нейтральне поле)
* У випадку участі команди «Юність» Верхня/Нижня Білка у півфінальних матчах дати матчів зазнають змін.
Початок матчів о 16:00.
ПРЕМ’ЄР-ЛІГА. ПІДГРУПА «Б»
ПЕРШЕ КОЛО
Перший тур
9 серпня – неділя
1. «Гірник» Новояворівськ – ФК «Миколаїв»
2. «Юність» Гійче/Куликів – СОК «Пульс-Авангард» Жидачів
3. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – СКК «Демня-Фенікс» Демня/Підмонастир
Другий тур
16 серпня – неділя
4. ФК «Миколаїв» – СКК «Демня-Фенікс» Демня/Підмонастир
5. СОК «Пульс-Авангард» Жидачів – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір
6. «Гірник» Новояворівськ – «Юність» Гійче/Куликів
Третій тур
23 серпня – неділя
7. «Юність» Гійче/Куликів – ФК «Миколаїв»
8. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – «Гірник» Новояворівськ
9. СКК «Демня-Фенікс» Демня/Підмонастир – СОК «Пульс-Авангард» Жидачів
Четвертий тур
26 серпня – середа
10. ФК «Миколаїв» – СОК «Пульс-Авангард» Жидачів
11. «Гірник» Новояворівськ – СКК «Демня-Фенікс» Демня/Підмонастир
12. «Юність» Гійче/Куликів – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір
П’ятий тур
30 серпня – неділя
13. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – ФК «Миколаїв»
14. СКК «Демня-Фенікс» Демня/Підмонастир – «Юність» Гійче/Куликів
15. СОК «Пульс-Авангард» Жидачів – «Гірник» Новояворівськ
2 вересня – середа. Резервний день.
Початок матчів о 17:00.
ДРУГЕ КОЛО
Шостий тур
6 вересня – неділя
16. ФК «Миколаїв» – «Гірник» Новояворівськ
17. СОК «Пульс-Авангард» Жидачів – «Юність» Гійче/Куликів
18. СКК «Демня-Фенікс» Демня/Підмонастир – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір
Сьомий тур
13 вересня – неділя
19. СКК «Демня-Фенікс» Демня/Підмонастир – ФК «Миколаїв»
20. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – СОК «Пульс-Авангард» Жидачів
21. «Юність» Гійче/Куликів – «Гірник» Новояворівськ
Восьмий тур
20 вересня – неділя
22. ФК «Миколаїв» – «Юність» Гійче/Куликів
23. «Гірник» Новояворівськ – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір
24. СОК «Пульс-Авангард» Жидачів– СКК «Демня-Фенікс» Демня/Підмонастир
23 вересня – середа. Резервний день.
Дев’ятий тур
27 вересня – неділя
25. СОК «Пульс-Авангард» Жидачів – ФК «Миколаїв»
26. СКК «Демня-Фенікс» Демня/Підмонастир – «Гірник» Новояворівськ
27. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – «Юність» Гійче/Куликів
Десятий тур
4 жовтня – неділя
28. ФК «Миколаїв» – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір
29. «Юність» Гійче/Куликів – СКК «Демня-Фенікс» Демня/Підмонастир
30. «Гірник» Новояворівськ – СОК «Пульс-Авангард» Жидачів
11 жовтня – неділя
*Півфінальні та стикові матчі (перші матчі)
18 жовтня – неділя
*Півфінальні та стикові матчі (матчі-відповідь)
24 жовтня – субота
*Фінал та матч за третє місце (нейтральне поле)
* У випадку участі команди «Юність» Верхня/Нижня Білка у півфінальних матчах дати матчів зазнають змін.
Початок матчів о 16:00.
Комітет проведення змагань Львівської Асоціації футболу.