КАЛЕНДАР ІГОР ПЕРШОСТІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ СЕРЕД ДОРОСЛИХ КОМАНД ПЕРШОЇ ЛІГИ СЕЗОНУ 2020-ГО РОКУ
ПЕРШЕ КОЛО
Перший тур
16 серпня – неділя
ПІДГРУПА А
1. «Старт» Розворяни – ФК «Запитів» Запитів/Новий Яричів
2. «Сокіл» Золочів – «Темп-Думна» Відники/Ременів
3. «Богун» Броди – «Карпати» Кам’янка-Бузька
ПІДГРУПА Б
1. Лео-Кераміка» Львів – ФСК «Яворів»
2. «Легінь» Брюховичі – ФОК «Городок»
3. «Вишня» Судова Вишня – «Газовик-Хуртовина» Комарно
ПІДГРУПА В
1. СКК «Пісочна» – СК «Нафтовик» Борислав
2. ФК «Ходорів/Вовчатичі» – «Сокіл» Сокільники
3. «Скала» Стрий – «Зубр» Зубра (02.09.2020 р.)
Другий тур
23 серпня – неділя
ПІДГРУПА А
4. ФК «Запитів» Запитів/Новий Яричів – «Карпати» Кам’янка-Бузька
5. «Темп-Думна» Відники/Ременів – «Богун» Броди
6. «Старт» Розворяни – «Сокіл» Золочів
ПІДГРУПА Б
4. ФСК «Яворів» – «Газовик-Хуртовина» Комарно (02.09.2020 р.)
5. ФОК «Городок» – «Вишня» Судова Вишня
6. «Лео-Кераміка» Львів – «Легінь» Брюховичі
ПІДГРУПА В
4. СК «Нафтовик» Борислав – «Зубр» Зубра
5. «Сокіл» Сокільники – «Скала» Стрий (22.08.2020 р., субота)
6. СКК «Пісочна» – ФК «Ходорів/Вовчатичі»
Третій тур
26 серпня – середа
ПІДГРУПА В
7. ФК «Ходорів/Вовчатичі» – СК «Нафтовик» Борислав
8. «Скала» Стрий – СКК «Пісочна»
9. «Зубр» Зубра – «Сокіл» Сокільники
27 серпня – четвер
ПІДГРУПА А
7. «Сокіл» Золочів – ФК «Запитів» Запитів/Новий Яричів
8. «Богун» Броди – «Старт» Розворяни
9. «Карпати» Кам’янка-Бузька – «Темп-Думна» Відники/Ременів
ПІДГРУПА Б
7.«Легінь» Брюховичі – ФСК «Яворів»
8. «Вишня» Судова Вишня – «Лео-Кераміка» Львів
9. «Газовик-Хуртовина» Комарно – ФОК «Городок»
Четвертий тур
30 серпня – неділя
ПІДГРУПА А
10. ФК «Запитів»Запитів/Новий Яричів – «Темп-Думна» Відники/Ременів
11. «Старт» Розворяни – «Карпати» Кам’янка-Бузька
12. «Сокіл» Золочів – «Богун» Броди
ПІДГРУПА Б
10. ФСК «Яворів» – ФОК «Городок»
11. «Лео-Кераміка» Львів – «Газовик-Хуртовина» Комарно
12. «Легінь» Брюховичі – «Вишня» Судова Вишня
ПІДГРУПА В
10. СК «Нафтовик» Борислав – «Сокіл» Сокільники
11. СКК «Пісочна» – «Зубр» Зубра
12. ФК «Ходорів/Вовчатичі» – «Скала» Стрий (29.08.2020 р., субота)
2 вересня – середа. Резервний день
П’ятий тур
6 вересня – неділя
ПІДГРУПА А
13. «Богун» Броди – ФК «Запитів» Запитів/Новий Яричів
14. «Карпати» Кам’янка-Бузька – «Сокіл» Золочів
15. «Темп-Думна» Відники/Ременів – «Старт» Розворяни
ПІДГРУПА Б
13. «Вишня» Судова Вишня – ФСК «Яворів»
14. «Газовик-Хуртовина» Комарно – «Легінь» Брюховичі
15. ФОК «Городок» – «Лео-Кераміка» Львів
ПІДГРУПА В
13. «Скала» Стрий – СК «Нафтовик» Борислав (05.09.2020 р., субота)
14. «Зубр» Зубра – ФК «Ходорів/Вовчатичі»
15. «Сокіл» Сокільники – СКК «Пісочна»
ДРУГЕ КОЛО
ПІДГРУПА А
Шостий тур
13 вересня – неділя
16. ФК «Запитів» Запитів/Новий Яричів – «Старт» Розворяни
17. «Темп-Думна» Відники/Ременів – «Сокіл» Золочів
18.«Карпати» Кам’янка-Бузька – «Богун» Броди
Сьомий тур
16 вересня – середа
19. «Карпати» Кам’янка-Бузька – ФК «Запитів» Запитів/Новий Яричів
20. «Богун» Броди – «Темп-Думна» Відники/Ременів
21. «Сокіл» Золочів – «Старт» Розворяни
Восьмий тур
20 вересня – неділя
22. ФК «Запитів» Запитів/Новий Яричів – «Сокіл» Золочів
23. «Старт» Розворяни – «Богун» Броди
24. «Темп-Думна» Відники/Ременів – «Карпати» Кам’янка-Бузька
23 вересня – середа. Резервний день.
Дев’ятий тур
27 вересня – неділя
25. «Темп-Думна» Відники/Ременів – ФК «Запитів»Запитів/Новий Яричів
26. «Карпати» Кам’янка-Бузька – «Старт» Розворяни
27. «Богун» Броди – «Сокіл» Золочів
Десятий тур
4 жовтня – неділя
28. ФК «Запитів» Запитів/Новий Яричів – «Богун» Броди
29. «Сокіл» Золочів – «Карпати» Кам’янка-Бузька
30. «Старт» Розворяни – «Темп-Думна» Відники/Ременів
ПІДГРУПА Б
Шостий тур
13 вересня– неділя
16. ФСК «Яворів» – «Лео-Кераміка» Львів (16.09.2020 р.)
17. ФОК «Городок» – «Легінь» Брюховичі
18. «Газовик-Хуртовина» Комарно – «Вишня» Судова Вишня
16 вересня – середа. Резервний день.
Сьомий тур
20 вересня – неділя
19. «Газовик-Хуртовина» Комарно – ФСК «Яворів»
20. «Вишня» Судова Вишня – ФОК «Городок»
21. «Легінь» Брюховичі – «Лео-Кераміка» Львів
Восьмий тур
23 вересня – середа
22. ФСК «Яворів» – «Легінь» Брюховичі
23. «Лео-Кераміка» Львів – «Вишня» Судова Вишня
24. ФОК «Городок» – «Газовик-Хуртовина» Комарно
Дев’ятий тур
27 вересня – неділя
25. ФОК «Городок» – ФСК «Яворів»
26. «Газовик-Хуртовина» Комарно – «Лео-Кераміка» Львів
27. «Вишня» Судова Вишня – «Легінь» Брюховичі
Десятий тур
4 жовтня – неділя
28. ФСК «Яворів» – «Вишня» Судова Вишня
29. «Легінь» Брюховичі – «Газовик-Хуртовина» Комарно
30. «Лео-Кераміка» Львів – ФОК «Городок»
ПІДГРУПА В
Шостий тур
13 вересня – неділя
16. СК «Нафтовик» Борислав – СКК «Пісочна»
17. «Сокіл» Сокільники – ФК «Вовчатичі-Ходорів»
18. «Зубр» Зубра – «Скала 1911» Стрий (12.09.2020 р. - субота)
16 вересня – середа. Резервний день.
Сьомий тур
20 вересня – неділя
19. «Зубр» Зубра – СК «Нафтовик» Борислав
20. «Скала 1911» Стрий – «Сокіл» Сокільники (19.09.2020 р. – субота)
21. ФК «Вовчатичі-Ходорів» – СКК «Пісочна»
Восьмий тур
23 вересня – середа
22. СК «Нафтовик» Борислав – ФК «Вовчатичі-Ходорів»
23. СКК «Пісочна» – ФК «Скала 1911» Стрий
24. «Сокіл» Сокільники – «Зубр» Зубра
Дев’ятий тур
27 вересня – неділя
25. «Сокіл» Сокільники – СК «Нафтовик» Борислав
26. «Зубр» Зубра – СКК «Пісочна»
27. «Скала 1911» Стрий – ФК «Вовчатичі-Ходорів»(26.09.2020 р. – субота)
Десятий тур
4 жовтня – неділя
28. СК «Нафтовик» Борислав – «Скала 1911» Стрий (03.10.2020 р. – субота)
29. ФК «Вовчатичі-Ходорів» – «Зубр» Зубра
30. СКК «Пісочна» – «Сокіл» Сокільники
11 жовтня – неділя
Півфінальні та стикові матчі (перші матчі)
18 жовтня – неділя
Півфінальні та стикові матчі (матчі-відповідь)
24 жовтня – субота
Фінальний турнір за участю переможців півфінальних матчів (нейтральне поле).
Початок матчів о 15:00.
Комітет проведення змагань Львівської Асоціації футболу.