„ЗАТВЕРДЖУЮ”
Голова ЛОАФ «Колос» А. Смольський
ГРУПА 1
Шостий тур
19 вересня – субота
11. СК «Січ» Заболотцівська ОТГ – «Шахтар» Червоноград
12. «Сокаль-Датський-Текстиль» – «Енергетик» Добротвір (18.09.2020 р.)
«Галичина» Великий Дорошів – вихідний
Сьомий тур
26 вересня – субота
13. «Галичина» Великий Дорошів – «Сокаль-Датський-Текстиль»
14. «Енергетик» Добротвір – СК «Січ» Заболотцівська ОТГ
«Шахтар» Червоноград– вихідний
Восьмий тур
4 жовтня – неділя
15. СК «Січ» Заболотцівська ОТГ – «Сокаль-Датський-Текстиль» Сокаль (03.10.2020 р.)
16. «Галичина» Великий Дорошів – «Шахтар» Червоноград
«Енергетик» Добротвір – вихідний
Дев’ятий тур
10 жовтня – субота
17. «Шахтар» Червоноград – «Енергетик» Добротвір
18. СК «Січ» Заболотцівська ОТГ – «Галичина» Великий Дорошів
«Сокаль-Датський-Текстиль» – вихідний
Десятий тур
14 жовтня – середа
19. «Галичина» Великий Дорошів – «Енергетик» Добротвір
20. «Шахтар» Червоноград – «Сокаль-Датський-Текстиль» Сокаль
СК «Січ» Заболотцівська ОТГ – вихідний
ГРУПА 2
Шостий тур
20 вересня – неділя
16. «LION» Львів – «Жупан» Винники (19.09.2020 р.)
17. ФК «Пустомити» – ФК «Шкло» (07.10.2020 р.)
18. «Босота» Чорнушовичі – «Сокіл» Великі Глібовичі
Сьомий тур
27 вересня – неділя
19. «LION» Львів – «Босота» Чорнушовичі
20. «Сокіл» Великі Глібовичі – ФК «Пустомити»
21. ФК «Шкло» – «Жупан» Винники (26.09.2020 р.)
Восьмий тур
4 жовтня – неділя
22. «LION» Львів – ФК «Пустомити»
23. «Сокіл» Великі Глібовичі – ФК «Шкло» (03.10.2020 р.)
24. «Босота» Чорнушовичі – «Жупан» Винники
Дев’ятий тур
11 жовтня – неділя
25. «Жупан» Винники – «Сокіл» Великі Глібовичі
26. ФК «Пустомити» – «Босота» Чорнушовичі
27. «LION» Львів – ФК «Шкло» (10.10.2020 р.)
Десятий тур
14 жовтня – середа
28. «Босота» Чорнушовичі – ФК «Шкло»
29. «Жупан» Винники – ФК «Пустомити»
30. «LION» Львів – «Сокіл» Великі Глібовичі
ГРУПА 3
Шостий тур
20 вересня – неділя
11. «Темп» Гірське – КСК «Берездівці» (19.09.2020 р. – субота)
12. «Кохавинка» Гніздичів – СКК «Крупсько» (14.10.2020 р. – середа)
«Бори» Бориничі – вихідний
Сьомий тур
27 вересня – неділя
13. «Бори» Бориничі – КСК «Берездівці»
14. «Кохавинка» Гніздичів – ФК «Темп» Гірське (26.09.2020 р., субота)
СКК «Крупсько» – вихідний
Восьмий тур
4 жовтня – неділя
15. СКК «Крупсько» – «Бори» Бориничі
16. КСК «Берездівці» – «Кохавинка» Гніздичів
«Темп» Гірське – вихідний
Дев’ятий тур
11 жовтня – неділя
17. «Темп» Гірське – СКК «Крупсько» (30.09.2020 р. – середа)
18. «Бори» Бориничі – «Кохавинка» Гніздичів
КСК «Берездівці» – вихідний
Десятий тур
14 жовтня – середа
19. КСК «Берездівці» – СКК «Крупсько» (10.10.2020 р. – субота)
20. «Бори» Бориничі – «Темп» Гірське
«Кохавинка» Гніздичів – вихідний
ГРУПА 4
Шостий тур
20 вересня – неділя
11. СФК «Трускавець» – «Тартак» Підбуж (19.09.2020 р. – субота)
12. СК «Воля» Братковичі – «Опір» Сколе
«Ураган» Раденичі – вихідний
Сьомий тур
27 вересня – неділя
13. «Ураган» Раденичі – СФК «Трускавець» (26.09.2020 р. – субота)
14. «Опір» Сколе – «Тартак» Підбуж (14.10.2020 р. – середа)
СК «Воля» Братковичі – вихідний
Восьмий тур
3 жовтня– субота
15. СФК «Трускавець» – «Опір» Сколе
16. СК «Воля» Братковичі – «Ураган» Раденичі (14.10.2020 р.)
«Тартак» Підбуж – вихідний
Дев’ятий тур
10 жовтня – субота
17. СФК «Трускавець» – СК «Воля» Братковичі
18. «Тартак» Підбуж – «Ураган» Раденичі
«Опір» Сколе – вихідний
Десятий тур
14 жовтня – середа
19. «Опір» Сколе – «Ураган» Раденичі (30.09.2020 р. – середа)
20. «Тартак» Підбуж – СК «Воля» Братковичі (27.09.2020 р. – неділя)
СФК «Трускавець» – вихідний
Початок матчів: вихідні – 13:00-17:00, робочі дні – 15:00-17:00.