„ЗАТВЕРДЖУЮ”
Голова ЛОАФ «Колос» А. Смольський
ГРУПА 1
Шостий тур
27 вересня – неділя
11. «Нива» Жовтанці – ФК «Лопатин»
12. «Західний-Буг» Павлів – «Стандарт» Артасів
ФК «Сулимів» – вихідний
Сьомий тур
4 жовтня – неділя
13. ФК «Сулимів» – «Нива» Жовтанці
14. ФК «Лопатин» – «Західний-Буг» Павлів
«Стандарт» Артасів – вихідний
Восьмий тур
11 жовтня – неділя
15. ФК «Сулимів» – «Західний-Буг» Павлів
16. «Стандарт» Артасів – ФК «Лопатин»
«Нива» Жовтанці – вихідний
Дев’ятий тур
14 жовтня – середа
17. «Нива» Жовтанці – «Стандарт» Артасів
18. ФК «Лопатин» – ФК «Сулимів»
«Західний-Буг» Павлів – вихідний
Десятий тур
18 жовтня – неділя
19. «Стандарт» Артасів – ФК «Сулимів»
20. «Нива» Жовтанці – «Західний-Буг» Павлів
ФК «Лопатин» – вихідний
ГРУПА 2
Шостий тур
27 вересня – неділя
11. «Захід» Бібрка – «Камула» Романів
12. «Скала» Вільховець – «Берізка» Підберізці
«Сокіл» Дуліби – вихідний
Сьомий тур
4 жовтня – неділя
13. «Берізка» Підберізці – «Захід» Бібрка
14. «Камула» Романів – «Сокіл» Дуліби
«Скала» Вільховець – вихідний
Восьмий тур
11 жовтня – неділя
15. «Скала» Вільховець – «Сокіл» Дуліби
16. «Берізка» Підберізці – «Камула» Романів
«Захід» Бібрка – вихідний
Дев’ятий тур
14 жовтня – середа
17. «Берізка» Підберізці – «Сокіл» Дуліби
18. «Захід» Бібрка – «Скала» Вільховець
«Камула» Романів – вихідний
Десятий тур
18 жовтня – неділя
19. «Сокіл» Дуліби – «Захід» Бібрка
20. «Камула» Романів – «Скала» Вільховець
«Берізка» Підберізці – вихідний
ГРУПА 3
Шостий тур
27 вересня – неділя
11. «Юність-2» Верхня Білка – «Арсенал» Бучали (26.09.2020 р.)
12. «Сокіл» Борщовичі – ФК «Щирець»
«Захід» Солонка – вихідний
Сьомий тур
4 жовтня– неділя
13. «Захід» Солонка – «Сокіл» Борщовичі
14. «Арсенал»Бучали – ФК «Щирець»
«Юність-2» Верхня Білка – вихідний
Восьмий тур
11 жовтня – неділя
15. «Юність-2» Верхня Білка – ФК «Щирець»
16. «Арсенал» Бучали – «Захід» Солонка
«Сокіл» Борщовичі – вихідний
Дев’ятий тур
14 жовтня – середа
17. «Захід» Солонка – «Юність-2» Верхня Білка
18. «Арсенал» Бучали – «Сокіл» Борщовичі
ФК «Щирець» – вихідний
Десятий тур
18 жовтня – неділя
19. ФК «Щирець» – «Захід» Солонка
20. «Юність-2» Верхня Білка – «Сокіл» Борщовичі
«Арсенал» Бучали – вихідний
Початок матчів: вихідні дні – 12:00-17:00, робочі дні – 14:00-17:00.