Регламент Меморіалу Ернеста Юста, сезон 2022-го року

“Затверджую”

Голова Львівської асоціації футболу О. Шевченко.

РЕГЛАМЕНТ ХХІІI традиційного турніру з футболу, присвяченого пам’яті заслуженого тренера України Ернеста Юста

  1. Мета та завдання.

Даний турнір проводиться з метою:

– більш ефективної та практичної підготовки футбольних команд і арбітрів до сезону 2022-го року;

– організації дозвілля людей та популяризації футболу на Львівщині.

  1. Керівництво змаганнями

Загальне керівництво змаганнями та контроль за їх проведенням здійснює Львівська асоціації футболу.

Безпосередньо проведення турніру покладається на Комітет із проведення змагань Львівської асоціації футболу.

  1. Учасники та умови проведення змагань.

До участі в турнірі допускаються професіональні та аматорські команди, які підтвердили свою участь у турнірі до 25-го січня 2022-го року у Львівській асоціації футболу (тел./факс (032) 235-68-89; мт. 097-953-44-91).

Кожна команда може заявити на дані змагання до 35-ти футболістів. У матчі беруть участь лише ті футболісти, прізвища яких внесені в рапорт арбітра до початку матчу. Загальна ж кількість футболістів, внесених у рапорт арбітра, не повинна перевищувати 20-ти чоловік.

Дозаявка дозволяється в ході турніру та припиняється після матчів 1/4 фіналу. Під час проведення турніру футболіст може грати не більше, ніж за три команди (виняток лише для футболістів збірної команди Львівської області). В день футболіст може виступати лише за одну команду. Якщо футболіст порушить цю норму, він відсторонюється від матчів чемпіонату чи першості Львівської області на три матчі (крім футболістів, які грають за збірну команду Львівської області).

Під час матчу дозволяється заміна 9-ти футболістів, зворотні заміни не дозволяються.

Присутність лікаря на всіх матчах турніру обов’язкова, відповідальність за це, а також за допуск футболістів до гри покладається на арбітра матчу. 

Кожна з команд зобов’язана прибути на гру зі своїм лікарем. 

Із метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 необхідно дотримуватися тимчасових умов протиепідемічних заходів в умовах карантину.

Арбітр перед початком матчу зобов’язаний перевірити прізвища внесених у рапорт арбітра футболістів.

Заміна футболістів, вилучених з поля в ході матчу, не дозволяється, але вони можуть брати участь у наступному матчі. В особливих випадках Комітет із проведення змагань ЛАФ може прийняти по даному пункту Регламенту окреме рішення й дискваліфікувати футболіста або команду.

Тривалість матчів – 2 тайми по 45 хвилин із 10-хвилинною перервою.

Всі матчі турніру включно з фінальним матчем проходять на стадіонах зі штучним покриттям на території Львівської області. 

На першому етапі команди розділені на шістнадцять підгруп по чотири команди. Матчі в підгрупах проходять в одне коло по системі «кожен з кожним» на футбольних полях зі штучним покриттям.

Якщо в турнірі беруть участь команди які знаходяться у структурі одного клубу то матчі за участю цих команд проводяться у різні дні. 

У випадку рівності очок у двох і більше команд місця в підгрупах визначаються наступним чином:

– за результатами матчів між собою;

– за найбільшою кількістю перемог у всіх матчах;

– за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів у всіх матчах;

– за найбільшою кількістю забитих у ворота суперників м’ячів;

– за найменшою кількістю дисциплінарних проступків (попередження – 1 (один) бал, вилучення – 5 (п’ять) балів).

За абсолютної рівності всіх показників місця команд визначаються жеребкуванням.

За перемогу в матчі команді нараховується три очки, за нічию – одне, за поразку – нуль очок.

За неявку на гру команді зараховується поразка з рахунком 0:3.

      До другого етапу виходять команди, які посіли перше і друге місця у своїх підгрупах.

Чотири команди з найнижчим рейтингом, які посядуть другі місця у своїх підгрупах, проведуть додаткові стикові матчі (03.03.2021 р.) за право змагатися у матчах 1/16 фіналу. У другий етап виходять 32 команди (у випадку якщо збірна команда Львівської області посяде перше чи друге місце у своїй підгрупі, до другого етапу проходитиме команда, що посяде третє місце в даній групі).

      У всіх матчах турніру команди-учасниці зобовязані виступати у футбольній формі, згідно з Правилами гри.

      Пари учасників матчів усіх етапів турніру, крім фінального матчу, формуються згідно з рейтинговим жеребкуванням за підсумками сезону 2021-го року.

Переможці матчів 1/16 фіналу виходять в 1/8 фіналу, переможці 1/8 фіналу виходять в 1/4 фіналу, а переможці 1/4 фіналу виходять в 1/2 фіналу. Переможці 1/2 фіналу зустрічаються у фінальному матчі.

Фінальний матч проходитиме у визначений день, час та на стадіоні, визначеному Комітетом із проведення змагань ЛАФ.

Додатковий час у матчах 1/16, 1/8, 1/4, 1/2 фіналу та фінальному матчі не передбачено. У випадку нічийного результату в основний час команди пробивають серію одинадцятиметрових ударів згідно з Регламентом ФІФА. Місце проведення цих матчів визначає Комітет із проведення змагань ЛАФ.

  1. Арбітраж змагань.

Арбітраж матчів турніру проводять арбітри Комітету арбітрів Львівської області. Арбітрів та асистентів арбітра на матчі турніру призначає комісія з призначень Комітету арбітрів Львівщини.

Розпочинаючи з 1/8 фіналу, на матчі будуть призначатися спостерігачі арбітражу. 

  1. Фінансові витрати

За участь у груповому етапі турніру кожна команда повинна перерахувати до 25-го січня 2022-го року на розрахунковий рахунок ЛАФ (№ р/р. UA753808050000000026002593728 «Райффайзен БанкАваль» м. Київ  МФО 380805 ЄДРПОУ 20822431) безповоротну фінансову допомогу на організацію і проведення турніру в розмірі 7500,00 (Сім тисяч п'ятсот) гривень. 

Команди, які продовжать свої виступи у стикових матчах та у матчах 1/16, 1/8, 1/4, 1/2 фіналу і фінальному матчі турніру, компенсують витрати на проведення цих матчів, з розрахунку 2500,00 (Дві тисячі п'ятсот) гривень за кожний проведений матч.  

Усі витрати, пов’язані з проведенням фінального матчу, що проводитиметься на стадіоні, визначеному Комітетом із проведення змагань ЛАФ, будуть розділені порівну між командами-фіналістами. 

Витрати пов’язані з участю команди в турнірі (заявочний внесок, проїзд в обидві сторони, добові, харчування) за рахунок відряджаючих організацій.

  1. Нагородження

Команда-переможець нагороджується пам’ятним Кубком Львівської асоціації футболу, а гравці команди-переможця та команди-фіналіста – пам’ятними медалями.

Комітет із проведення змагань Львівської Асоціації футболу.