КАЛЕНДАР ІГОР ЧЕМПІОНАТУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ СЕЗОНУ 2021 РОКУ. ПРЕМ’ЄР-ЛІГА. ДОРОСЛІ КОМАНДИ
ПЕРШЕ КОЛО
Перший тур
14 квітня – середа
1. «Юність» Верхня/Нижня Білка – ФК «Скала 1911» Стрий
18 квітня – неділя
2. ФК «Миколаїв» – «Корміл» Давидів
3. ФК «Куликів» – ФСК «Самбір» (20.04.2021 р.)
4. «Темп» Відники/Зубра – МФК «Галичина» Дрогобич
5. «Фенікс» Підмонастир – ЛСК «Погонь» Львів
6. ДЮШ «Львів» – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір (21.04.2021 р.)
Другий тур
21 квітня – середа
7. «Юність» Верхня/Нижня Білка – ФК «Миколаїв»
25 квітня – неділя
8. ФК «Скала 1911» Стрий – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір
9. МФК «Галичина» Дрогобич – «Фенікс» Підмонастир
10. «Темп» Відники/Зубра – ФСК «Самбір»
11. «Корміл» Давидів – ФК «Куликів»
12. ЛСК «Погонь» Львів – ДЮШ «Львів» (01.06.2021 р.)
Третій тур
9 травня – неділя
13. ФК «Миколаїв» – ФК «Скала 1911» Стрий
14. «Темп» Відники/Зубра – ФК «Корміл» Давидів
15. «Фенікс» Підмонастир – ФСК «Самбір»
16. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – ЛСК «Погонь» Львів
12 травня – середа
17. ФК «Куликів» – «Юність» Верхня/Нижня Білка
18. ДЮШ «Львів» – МФК «Галичина» Дрогобич
12 травня – середа. Резервний день.
Четвертий тур
16 травня – неділя
19. ФК «Скала 1911» Стрий – ЛСК «Погонь» Львів
20. МФК «Галичина» Дрогобич – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір
21. «Корміл» Давидів – «Фенікс» Підмонастир
22. «Юність» Верхня/Нижня Білка – «Темп» Відники/Зубра
23. ФК «Миколаїв» – ФК «Куликів»
19 травня – середа
24. ДЮШ «Львів» – ФСК «Самбір»
П’ятий тур
19 травня – середа
25. «Фенікс» Підмонастир – «Юність» Верхня/Нижня Білка
20 травня – четвер
26. ЛСК «Погонь» Львів – МФК «Галичина» Дрогобич
23 травня – неділя
27. ФК «Куликів» – ФК «Скала 1911» Стрий
28. «Темп» Відники/Зубра – ФК «Миколаїв»
29. ДЮШ «Львів» – «Корміл» Давидів (09.06.2021 р.)
30. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – ФСК «Самбір»
Шостий тур
26 травня – середа
31. «Юність» Верхня/Нижня Білка – ДЮШ «Львів»
30 травня – неділя
32. ФК «Скала 1911» Стрий – МФК «Галичина» Дрогобич
33. ЛСК «Погонь» Львів – ФСК «Самбір» (26.05.2021 р.)
34. «Корміл» Давидів – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір
35. ФК «Миколаїв» – «Фенікс» Підмонастир
36. ФК «Куликів» – «Темп» Відники/Зубра
2 червня – середа. Резервний день.
Сьомий тур
6 червня – неділя
37. «Темп» Відники/Зубра – ФК «Скала 1911» Стрий
38. «Фенікс» Підмонастир – ФК «Куликів»
39. ДЮШ «Львів» – ФК «Миколаїв»
*40. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – «Юність» Верхня/Нижня Білка
41. ЛСК «Погонь» Львів – «Корміл» Давидів
42. МФК «Галичина» Дрогобич – ФСК «Самбір» (05.06.2021 р.)
Восьмий тур
13 червня – неділя
43. ФК «Скала 1911» Стрий – ФСК «Самбір»
44. «Корміл» Давидів – МФК «Галичина» Дрогобич
*45. «Юність» Верхня/Нижня Білка – ЛСК «Погонь» Львів
46. ФК «Миколаїв» – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір
47. ФК «Куликів» – ДЮШ «Львів»
48. «Темп» Відники/Зубра – «Фенікс» Підмонастир
16 червня – середа. Резервний день.
Дев’ятий тур
20 червня – неділя
49. «Фенікс» Підмонастир – ФК «Скала 1911» Стрий
50. ДЮШ «Львів» – «Темп» Відники/Зубра
51. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – ФК «Куликів»
52. ЛСК «Погонь» Львів – ФК «Миколаїв»
*53. МФК «Галичина» Дрогобич – «Юність» Верхня/Нижня Білка
54. ФСК «Самбір» – «Корміл» Давидів
Десятий тур
26 червня – субота
55. ФК «Скала 1911» Стрий – «Корміл» Давидів
*56. «Юність» Верхня Білка – ФСК «Самбір»
57. ФК «Миколаїв» – МФК «Галичина» Дрогобич
58. ФК «Куликів» – ЛСК «Погонь» Львів
59. «Темп» Відники/Зубра – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір
60. «Фенікс» Підмонастир – ДЮШ «Львів»
Одинадцятий тур
30 червня – середа
61. ДЮШ «Львів» – ФК «Скала 1911» Стрий
62. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – «Фенікс» Підмонастир
63. ЛСК «Погонь» Львів – «Темп» Відники/Зубра
64. МФК «Галичина» Дрогобич – ФК «Куликів» (08.05.2021 р.)
65. ФСК «Самбір» – ФК «Миколаїв»
66. «Корміл» Давидів – «Юність» Верхня/Нижня Білка
4 липня – неділя. Кубок області 1/8 фіналу.
Примітка: *У випадку участі «Юності» Верхня Білка у фінальній частині чемпіонату України з футболу серед аматорських команд дати матчів за їх участю будуть змінені.
ДРУГЕ КОЛО
Дванадцятий тур
4 серпня – середа
67. ФК «Скала 1911» Стрий – «Юність» Верхня/Нижня Білка
68. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – ДЮШ ФК «Львів»
7 серпня – субота
69. МФК «Галичина» Дрогобич – «Темп» Відники/Зубра
8 серпня – неділя
70. ФСК «Самбір» – ФК «Куликів»
71. ЛСК «Погонь» Львів – «Фенікс» Підмонастир (13.10.2021 р.)
72. ФК «Корміл» Давидів – ФК «Миколаїв»
Тринадцятий тур
11 серпня – середа
73. ДЮШ ФК «Львів» – ЛСК «Погонь» Львів
74. «Фенікс» Підмонастир – МФК «Галичина» Дрогобич
75. «Юність» Верхня/Нижня Білка – «Рух-2» Львів
15 серпня – неділя
76. ФСК «Самбір» – «Темп» Відники/Зубра
77. ФК «Куликів» – ФК «Корміл» Давидів
78. ФК «Скала 1911» Стрий – ФК «Миколаїв»
Чотирнадцятий тур
18 серпня – середа
79. ФК «Миколаїв» – «Рух-2» Львів
80. ФСК «Самбір» – «Фенікс» Підмонастир (03.10.2021 р.)
81. ДЮШ ФК «Львів» – МФК «Галичина» Дрогобич
22 серпня – неділя
82. ФК «Скала 1911» Стрий – ФК «Куликів»
83. «Корміл» Давидів – «Темп» Відники/Зубра
84. ЛСК «Погонь» Львів – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір (15.08.2021 р.)
П’ятнадцятий тур
25 серпня – середа
85. ФСК «Самбір» – ДЮШ ФК «Львів»
86. «Фенікс» Підмонастир – «Корміл» Давидів
87. ФК «Куликів» – «Рух-2» Львів (13.10.2021 р.)
88. ФК «Миколаїв» – «Юність» Верхня/Нижня Білка
29 серпня – неділя
89. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – МФК «Галичина» Дрогобич
90. ФК «Скала 1911» Стрий – «Темп» Відники/Зубра
Шістнадцятий тур
1 вересня – середа
91. «Юність» Верхня/Нижня Білка – ФК «Куликів» (08.09.2021 р.)
92. ФК «Скала 1911» Стрий – «Фенікс» Підмонастир
93. «Корміл» Давидів – ДЮШ ФК «Львів»
5 вересня – неділя
94. ФСК «Самбір» – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір
95. «Темп» Відники/Зубра – «Рух-2» Львів
96. МФК «Галичина» Дрогобич – ЛСК «Погонь» Львів
Сімнадцятий тур
8 вересня – середа
97. ФСК «Самбір» – ЛСК «Погонь» Львів
98. ФК «Скала 1911» Стрий – ДЮШ ФК «Львів»
99. «Фенікс» Підмонастир – «Рух-2» Львів
100. «Темп» Відники/Зубра – «Юність» Верхня/Нижня Білка (18.08.2021 р.)
12 вересня – неділя
101. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – «Корміл» Давидів
102. ФК «Куликів» – ФК «Миколаїв»
Вісімнадцятий тур
15 вересня – середа
103. «Юність» Верхня/Нижня Білка – «Фенікс» Підмонастир
104. ДЮШ ФК «Львів» – «Рух-2» Львів
19 вересня – неділя
105. ФСК «Самбір» – МФК «Галичина» Дрогобич (17.09.2021 р.)
106. ФК «Миколаїв» – «Темп» Відники/Зубра
107. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – ФК «Скала 1911» Стрий (17.10.2021 р.)
108. «Корміл» Давидів – ЛСК «Погонь» Львів
Дев’ятнадцятий тур
22 вересня – середа
109. ДЮШ ФК «Львів» – «Юність» Верхня/Нижня Білка
110. «Фенікс» Підмонастир – ФК «Миколаїв»
111. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – «Рух-2» Львів (21.09.2021 р.)
26 вересня – неділя
112. МФК «Галичина» Дрогобич – «Корміл» Давидів
113. ЛСК «Погонь» Львів – ФК «Скала 1911» Стрий
114. «Темп» Відники – ФК «Куликів»
Двадцятий тур
29 вересня – середа
115. ФК «Куликів» – «Фенікс» Підмонастир
116. ФК «Миколаїв» – ДЮШ ФК «Львів» (13.10.2021 р.)
117. «Юність» Верхня/Нижня Білка – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір
118. ЛСК «Погонь» Львів – «Рух-2» Львів
119. МФК «Галичина» Дрогобич – ФК «Скала 1911» Стрий
10 жовтня – неділя
120. «Корміл» Давидів – ФСК «Самбір»
Двадцять перший тур
6 жовтня – середа
121. ЛСК «Погонь» Львів – «Юність» Верхня/Нижня Білка
122. Фенікс» Підмонастир – «Темп» Відники/Зубра
123. МФК «Галичина» Дрогобич – «Рух-2» Львів
10 жовтня – неділя
124. ФСК «Самбір» – ФК «Скала 1911» Стрий
125. ДЮШ ФК «Львів» – ФК «Куликів»
126. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – ФК «Миколаїв»
13 жовтня – середа. Резервний день.
17 жовтня – неділя. Резервний день.
Двадцять другий тур
20 жовтня – середа
127. «Темп» Відники/Зубра – ДЮШ ФК «Львів»
128. «Юність» Верхня/Нижня Білка – МФК «Галичина» Дрогобич
129. ФСК «Самбір» – «Рух-2» Львів (18.08.2021 р.)
24 жовтня – неділя
130. ФК «Куликів» – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір
131. ФК «Миколаїв» – ЛСК «Погонь» Львів
132. «Корміл» Давидів – ФК «Скала 1911» Стрий
Двадцять третій тур
27 жовтня – середа
133. «Корміл» Давидів – «Рух-2» Львів
134. ФСК «Самбір» – «Юність» Верхня/Нижня Білка
135. ДЮШ ФК «Львів» – «Фенікс» Підмонастир
31 жовтня – неділя
136. МФК «Галичина» Дрогобич – ФК «Миколаїв»
137. ЛСК «Погонь» Львів – ФК «Куликів»
138. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – «Темп» Відники/Зубра
Двадцять четвертий тур
3 листопада – середа
139. ФК «Скала 1911» Стрий – «Рух-2» Львів
140. «Фенікс» Підмонастир – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір
141. «Юність» Верхня Білка/Нижня – «Корміл» Давидів
7 листопада – неділя
142. ФК «Миколаїв» – ФСК «Самбір»
143. «Темп» Відники/Зубра – ЛСК «Погонь» Львів
144. ФК «Куликів» – МФК «Галичина» Дрогобич
Початок матчу: вихідні дні – 16:00, робочі дні – 17:00. У жовтні та листопаді початок матчів у вихідні та робочі дні о 16:00.
Комітет проведення змагань Львівської Асоціації футболу.