КАЛЕНДАР ІГОР ЧЕМПІОНАТУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ СЕЗОНУ 2021 РОКУ. ПРЕМ’ЄР-ЛІГА. ДОРОСЛІ КОМАНДИ

ПЕРШЕ КОЛО

Перший тур

14 квітня – середа

1. «Юність» Верхня/Нижня Білка – ФК «Скала 1911» Стрий  

18 квітня – неділя

2. ФК «Миколаїв» – «Корміл» Давидів

3. ФК «Куликів» – ФСК «Самбір» (20.04.2021 р.)

4. «Темп» Відники/Зубра – МФК «Галичина» Дрогобич

5. «Фенікс» Підмонастир – ЛСК «Погонь» Львів

6. ДЮШ «Львів» – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір (21.04.2021 р.)

Другий тур

21 квітня – середа

7. «Юність» Верхня/Нижня Білка – ФК «Миколаїв» 

25 квітня – неділя

8. ФК «Скала 1911» Стрий – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір

9. МФК «Галичина» Дрогобич – «Фенікс» Підмонастир

10. «Темп» Відники/Зубра – ФСК «Самбір»  

11. «Корміл» Давидів – ФК «Куликів»  

12. ЛСК «Погонь» Львів – ДЮШ «Львів» (01.06.2021 р.)

Третій тур

9 травня – неділя

13. ФК «Миколаїв» – ФК «Скала 1911» Стрий   

14. «Темп» Відники/Зубра – ФК «Корміл» Давидів

15. «Фенікс» Підмонастир – ФСК «Самбір»

16. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – ЛСК «Погонь» Львів

12 травня –  середа

17. ФК «Куликів» – «Юність» Верхня/Нижня Білка  

18. ДЮШ «Львів» – МФК «Галичина» Дрогобич


12 травня – середа. Резервний день.


Четвертий тур

16 травня неділя

19. ФК «Скала 1911» Стрий – ЛСК «Погонь» Львів

20. МФК «Галичина» Дрогобич – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір

21. «Корміл» Давидів – «Фенікс» Підмонастир

22. «Юність» Верхня/Нижня Білка – «Темп» Відники/Зубра

23. ФК «Миколаїв» – ФК «Куликів»  

19 травня – середа

24. ДЮШ «Львів» – ФСК «Самбір»  

П’ятий тур

19 травня – середа

25. «Фенікс» Підмонастир – «Юність» Верхня/Нижня Білка

20 травня – четвер

26.  ЛСК «Погонь» Львів – МФК «Галичина» Дрогобич

23 травня – неділя

27. ФК «Куликів» – ФК «Скала 1911» Стрий

28. «Темп» Відники/Зубра – ФК «Миколаїв» 

29. ДЮШ «Львів» – «Корміл»  Давидів  

30. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – ФСК «Самбір»  

Шостий тур

26 травня – середа

31. «Юність» Верхня/Нижня Білка – ДЮШ «Львів»

30 травня – неділя

32. ФК «Скала 1911» Стрий – МФК «Галичина» Дрогобич

33. ЛСК «Погонь» Львів –  ФСК «Самбір» (27.05.2021 р.)

34. «Корміл» Давидів – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір

35. ФК «Миколаїв» – «Фенікс» Підмонастир

36. ФК «Куликів» – «Темп» Відники/Зубра


червня – середа. Резервний день.


Сьомий тур

6 червня – неділя

37. «Темп» Відники/Зубра – ФК «Скала 1911» Стрий  

38. «Фенікс» Підмонастир – ФК «Куликів»   

39. ДЮШ «Львів» – ФК «Миколаїв»  

*40. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – «Юність» Верхня/Нижня Білка 

41. ЛСК «Погонь» Львів – «Корміл» Давидів  

42. МФК «Галичина» Дрогобич – ФСК «Самбір» (05.06.2021 р.) 

Восьмий тур

13 червня – неділя

43. ФК «Скала 1911» Стрий – ФСК «Самбір»  

44. «Корміл» Давидів – МФК «Галичина» Дрогобич

*45. «Юність» Верхня/Нижня Білка – ЛСК «Погонь» Львів

46. ФК «Миколаїв» – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір

47. ФК «Куликів» – ДЮШ «Львів»

48. «Темп» Відники/Зубра – «Фенікс» Підмонастир 


16 червня – середа. Резервний день.


Дев’ятий тур

20 червня – неділя

49. «Фенікс» Підмонастир – ФК «Скала 1911» Стрий   

50. ДЮШ «Львів» – «Темп» Відники/Зубра

51. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – ФК «Куликів»   

52. ЛСК «Погонь» Львів – ФК «Миколаїв»  

*53. МФК «Галичина» Дрогобич – «Юність» Верхня/Нижня Білка 

54. ФСК «Самбір» – «Корміл» Давидів  

Десятий тур

26 червня – субота

55. ФК «Скала 1911» Стрий – «Корміл» Давидів  

*56. «Юність» Верхня Білка – ФСК «Самбір»  

57. ФК «Миколаїв» – МФК «Галичина» Дрогобич

58. ФК «Куликів» – ЛСК «Погонь» Львів

59. «Темп» Відники/Зубра – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір

60. «Фенікс» Підмонастир – ДЮШ «Львів»

Одинадцятий тур

30 червня – середа

61. ДЮШ «Львів» – ФК «Скала 1911» Стрий  

62.«Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – «Фенікс» Підмонастир  

63. ЛСК «Погонь» Львів – «Темп» Відники/Зубра

64. МФК «Галичина» Дрогобич – ФК «Куликів» (08.05.2021 р.)

65. ФСК «Самбір» – ФК «Миколаїв»  

66. «Корміл» Давидів – «Юність» Верхня/Нижня Білка 


4 липня – неділя. Кубок області 1/8 фіналу.

Примітка: *У випадку участі «Юності» Верхня Білка у фінальній частині чемпіонату України з футболу серед аматорських команд дати матчів за їх участю будуть змінені.


Початок матчу: вихідні дні – 16:00, робочі дні – 17:00.


Комітет проведення змагань Львівської Асоціації футболу.