КАЛЕНДАР ІГОР ЧЕМПІОНАТУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ СЕЗОНУ 2021 РОКУ. ПЕРША ЛІГА. ДОРОСЛІ КОМАНДИ
Перше коло
ГРУПА А
Перший тур
8 травня – субота
1. «Жупан» Винники – «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька (27.06.21 р.)
2. «Лео-Кераміка» Львів – «Богун» Броди (09.05.2021 р. – неділя)
3. «Сокіл» Золочів – «Легінь» Брюховичі
4. «Шахтар» Червоноград – ФСК «Яворів»
5. «Гірник» Новояворівськ – «Новояричівська ТГ» Запитів/Новий Яричів
Другий тур
16 травня – неділя
6. «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька – «Новояричівська ТГ» Запитів/Новий Яричів
7. ФСК «Яворів» – «Гірник» Новояворівськ (15.05.2021 р. – субота)
8. «Легінь» Брюховичі – «Шахтар» Червоноград
9. «Богун» Броди – «Сокіл» Золочів
10. «Лео-Кераміка» Львів – «Жупан» Винники
Третій тур
23 травня – неділя
11. «Лео-Кераміка» Львів – «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька
12. «Сокіл» Золочів – «Жупан» Винники
13. «Шахтар» Червоноград – «Богун» Броди (22.05.2021 р. – субота)
14. «Гірник» Новояворівськ – «Легінь» Брюховичі (22.05.2021 р. – субота)
15. «Новояричівська ТГ» Запитів/Новий Яричів – ФСК «Яворів»
Четвертий тур
29 травня – субота
16. ФСК «Яворів» – ФК «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька
17. «Легінь» Брюховичі – «Новояричівська ТГ» Запитів/Новий Яричів
18. «Богун» Броди – «Гірник» Новояворівськ
19. «Шахтар» Червоноград – «Жупан» Винники (30.05.2021 р. – неділя)
20. «Сокіл» Золочів – «Лео-Кераміка» Львів (30.05.2021 р. – неділя)
2 червня – середа. Резервний день.
П’ятий тур
6 червня – неділя
21. «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька – «Сокіл» Золочів
22. «Шахтар» Червоноград – «Лео-Кераміка» Львів
23. «Гірник» Новояворівськ – «Жупан» Винники (03.06.2021 р. – четвер)
24. «Новояричівська ТГ» Запитів/Новий Яричів – «Богун» Броди
25. ФСК «Яворів» – «Легінь» Брюховичі
Шостий тур
13 червня – неділя
26. «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька – «Легінь» Брюховичі
27. «Богун» Броди – ФСК «Яворів»
28. «Жупан» Винники – «Новояричівська ТГ» Запитів/Новий Яричів
29. «Лео-Кераміка» Львів – «Гірник» Новояворівськ (12.06.2021 р. – субота)
30. «Сокіл» Золочів – «Шахтар» Червоноград
Сьомий тур
21 червня – понеділок
31. «Шахтар» Червоноград – «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька
32. «Гірник» Новояворівськ – «Сокіл» Золочів
33. «Новояричівська ТГ» Запитів/Новий Яричів – «Лео-Кераміка» Львів
34. ФСК «Яворів» – «Жупан» Винники
35. «Легінь» Брюховичі – «Богун» Броди (26.06.2021 р.)
28 червня – понеділок. Резервний день.
Восьмий тур
4 липня – неділя
36. «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька – «Богун» Броди
37. «Жупан» Винники – «Легінь» Брюховичі
38. «Лео-Кераміка» Львів – ФСК «Яворів»
39. «Сокіл» Золочів – «Новояричівська ТГ» Запитів/Новий Яричів
40. «Шахтар» Червоноград – «Гірник» Новояворівськ (03.07.2021 р. – субота)
Дев’ятий тур
11 липня – неділя
41. «Гірник» Новояворівськ – «Карпати-Кам’янка» Кам'янка-Бузька (10.07.2021 р.)
42. «Новояричівська ТГ» Запитів/Новий Яричів – «Шахтар» Червоноград
43. ФСК «Яворів» – «Сокіл» Золочів (28.06.2021 р.)
44. «Легінь» Брюховичі – «Лео-Кераміка» Львів
45. «Богун» Броди – «Жупан» Винники
ГРУПА Б
Перший тур
9 травня – неділя
1. СКК «Пісочна» – «Газовик-Хуртовина» Комарно
2. «Вишня» Судова Вишня – CК «Дубляни» Самбірський р-н
3. СКК «Демня» – «Сокіл» Сокільники (10.05.2021 р. – понеділок)
4. СОК «Пульс-Авангард» Жидачів – ФК «Мостиська»
5. ФК «Ходорів/Вовчатичі» – СК «Нафтовик» Борислав (10.06.2021 р. – четвер)
Другий тур
16 травня – неділя
6. ФК «Мостиська» – ФК «Ходорів/Вовчатичі» (15.05.2021 р. – субота)
7. «Сокіл» Сокільники – СОК «Пульс-Авангард» Жидачів
8. СКК «Демня» – CК «Дубляни» Самбірський р-н (15.05.2021 р. – субота)
9. «Газовик-Хуртовина» Комарно – «Вишня» Судова Вишня
10. ФОК «Городок» – СКК «Пісочна»
Третій тур
22 травня – субота
11. «Вишня» Судова Вишня – ФОК «Городок»
12. СКК «Демня» – «Газовик-Хуртовина» Комарно (23.05.2021 р. – неділя)
13. СОК «Пульс-Авангард» Жидачів – CК «Дубляни» Самбірський р-н
14. «Сокіл» Сокільники – ФК «Ходорів/Вовчатичі»
15. ФК «Мостиська» – СК «Нафтовик» Борислав
Четвертий тур
30 травня – неділя
16. СК «Нафтовик» Борислав – «Сокіл» Сокільники
17. ФК «Ходорів/Вовчатичі» – CК «Дубляни» Самбірський р-н (26.05.2021 р. – середа)
18. «Газовик-Хуртовина» Комарно – СОК «Пульс-Авангард» Жидачів
19. ФОК «Городок» – СКК «Демня» (29.05.2021 р. – субота)
20. СКК «Пісочна» – «Вишня» Судова Вишня
П’ятий тур
6 червня – неділя
21. СКК «Демня» – СКК «Пісочна»
22. СОК «Пульс-Авангард» Жидачів – ФОК «Городок»
23. ФК «Ходорів/Вовчатичі» – «Газовик-Хуртовина» Комарно
24. СК «Нафтовик» Борислав – CК «Дубляни» Самбірський р-н
25. ФК «Мостиська» – «Сокіл» Сокільники (05.06.2021 р. – субота)
10 червня – четвер. Резервний день.
Шостий тур
13 червня – неділя
26. ФК «Мостиська» – CК «Дубляни» Самбірський р-н (15.06.2021 р. – вівторок)
27. «Газовик-Хуртовина» Комарно – СК «Нафтовик» Борислав
28. ФОК «Городок» – ФК «Ходорів/Вовчатичі»
29. СКК «Пісочна» – СОК «Пульс-Авангард» Жидачів
30. «Вишня» Судова Вишня – СКК «Демня»
Сьомий тур
19 червня – субота
31. СОК «Пульс-Авангард» Жидачів – «Вишня» Судова Вишня
32. ФК «Ходорів/Вовчатичі» – СКК «Пісочна»
33. СК «Нафтовик» Борислав – ФОК «Городок»
34. ФК «Мостиська» – «Газовик-Хуртовина» Комарно
35. CК «Дубляни» Самбірський р-н – «Сокіл» Сокільники
Восьмий тур
27 червня – неділя
36. «Газовик-Хуртовина» Комарно – «Сокіл» Сокільники
37. ФОК «Городок» – ФК «Мостиська» (26.06.2021 р. – субота)
38. СКК «Пісочна» – СК «Нафтовик» Борислав
39. «Вишня» Судова Вишня – ФК «Ходорів/Вовчатичі»
40. СКК «Демня» – СОК «Пульс-Авангард» Жидачів
Дев’ятий тур
4 липня – неділя
41. ФК «Ходорів/Вовчатичі» – СКК «Демня»
42. СК «Нафтовик» Борислав – «Вишня» Судова Вишня
43. ФК «Мостиська» – СКК «Пісочна» (03.07.2021 р. – субота)
44. «Сокіл» Сокільники – ФОК «Городок»
45. CК «Дубляни» Самбірський р-н – «Газовик-Хуртовина» Комарно
Десятий тур
11 липня – неділя
46. ФОК «Городок» – CК «Дубляни» Самбірський р-н
47. СКК «Пісочна» – «Сокіл» Сокільники
48. «Вишня» Судова Вишня – ФК «Мостиська»
49. СКК «Демня» – СК «Нафтовик» Борислав
50. СОК «Пульс-Авангард» Жидачів – ФК «Ходорів/Вовчатичі»
Одинадцятий тур
18 липня – неділя
51. СК «Нафтовик» Борислав – СОК «Пульс-Авангард» Жидачів
52. ФК «Мостиська» – СКК «Демня» (26.05.2021 р. – середа)
53. «Сокіл» Сокільники – «Вишня» Судова Вишня
54. CК «Дубляни» Самбірський р-н – СКК «Пісочна»
55. «Газовик-Хуртовина» Комарно – ФОК «Городок» (10.06.2021 р. – четвер)
Друге коло
ГРУПА А
Десятий тур
7 серпня – субота
46. «Новояричівська ТГ» – «Гірник» Новояворівськ
8 серпня – неділя
47. «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька – «Жупан» Винники
48. «Богун» Броди – «Лео Кераміка» Львів
49. «Легінь» Брюховичі – «Сокіл» Золочів
50. ФСК «Яворів» – «Шахтар» Червоноград
Одинадцятий тур
14 серпня – субота
51. «Гірник» Новояворівськ – ФСК «Яворів»
52. «Новояричівська ТГ» – «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька
15 серпня – неділя
53. «Шахтар» Червоноград – «Легінь» Брюховичі
54. «Сокіл» Золочів – «Богун» Броди
55. «Жупан» Винники – «Лео Кераміка» Львів
22 серпня – неділя. Резервний день.
Дванадцятий тур
28 серпня – субота
56. «Легінь» Брюховичі – «Гірник» Новояворівськ
57. ФСК «Яворів» – «Новояричівська ТГ»
29 серпня – неділя
58. «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька – «Лео Кераміка» Львів
59. «Жупан» Винники – «Сокіл» Золочів
60. «Богун» Броди – «Шахтар» Червоноград
Тринадцятий тур
4 вересня – субота
61. «Гірник» Новояворівськ – «Богун» Броди
62. «Жупан» Винники – «Шахтар» Червоноград
63. «Новояричівська ТГ» – «Легінь» Брюховичі
5 вересня – неділя
64. «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька – ФСК «Яворів»
65. «Лео Кераміка» Львів – «Сокіл» Золочів
12 вересня – неділя. Резервний день.
Чотирнадцятий тур
18 вересня – субота
66. «Жупан» Винники – «Гірник» Новояворівськ
67. «Богун» Броди – «Новояричівська ТГ»
19 вересня – неділя
68. «Сокіл» Золочів – «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька
69. «Лео Кераміка» Львів – «Шахтар» Червоноград
70. «Легінь» Брюховичі – ФСК «Яворів»
П’ятнадцятий тур
25 вересня – субота
71. «Новояричівська ТГ» – «Жупан» Винники
72. «Гірник» Новояворівськ – «Лео Кераміка» Львів
26 вересня – неділя
73. «Легінь» Брюховичі – «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька
74. ФСК «Яворів» – «Богун» Броди
75. «Шахтар» Червоноград – «Сокіл» Золочів
Шістнадцятий тур
2 жовтня – субота
76. «Сокіл» Золочів – «Гірник» Новояворівськ
77. «Лео Кераміка» Львів – «Новояричівська ТГ»
78. «Жупан» Винники – ФСК «Яворів»
3 жовтня – неділя
79. «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька – «Шахтар» Червоноград
80. «Богун» Броди – «Легінь» Брюховичі
10 жовтня – неділя. Резервний день.
Сімнадцятий тур
16 жовтня – субота
81. «Легінь» Брюховичі – «Жупан» Винники
82. «Гірник» Новояворівськ – «Шахтар» Червоноград
83. «Новояричівська ТГ» – «Сокіл» Золочів
17 жовтня – неділя
84. «Богун» Броди – «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька
85. «Лео Кераміка» Львів – ФСК «Яворів»
Вісімнадцятий тур
23 жовтня – субота
86. «Карпати-Кам’янка» Кам'янка-Бузька – «Гірник» Новояворівськ
87. «Жупан» Винники – «Богун» Броди
88. «Шахтар» Червоноград – «Новояричівська ТГ»
89. «Сокіл» Золочів – ФСК «Яворів»
90. «Лео Кераміка» Львів – «Легінь» Брюховичі
ГРУПА Б
Дванадцятий тур
8 серпня – неділя
56. СК «Нафтовик» Борислав – ФК «Ходорів/Вовчатичі» (07.08.2021 р. – субота)
57. CК «Дубляни» Самбірський р-н – «Вишня» Судова Вишня
58. «Сокіл» Сокільники – СКК «Демня»
59. «Газовик-Хуртовина» Комарно – СКК «Пісочна» (10.10.2021 р.)
60. ФК «Мостиська» – СОК «Пульс-Авангард» Жидачів (25.08.2021 р. – середа)
Тринадцятий тур
15 серпня – неділя
61. ФК «Ходорів/Вовчатичі» – ФК «Мостиська»
62. СОК «Пульс-Авангард» Жидачів – «Сокіл» Сокільники
63. CК «Дубляни» Самбірський р-н – СКК «Демня»
64. «Вишня» Судова Вишня – «Газовик-Хуртовина» Комарно
65. СКК «Пісочна» – ФОК «Городок»
Чотирнадцятий тур
22 серпня – неділя
66. ФОК «Городок» – «Вишня» Судова Вишня
67. «Газовик-Хуртовина» Комарно – СКК «Демня»
68. CК «Дубляни» Самбірський р-н – СОК «Пульс-Авангард» Жидачів
69. ФК «Ходорів/Вовчатичі» – «Сокіл» Сокільники
70. СК «Нафтовик» Борислав – ФК «Мостиська» (11.08.2021 р. – середа)
П’ятнадцятий тур
29 серпня – неділя
71. CК «Дубляни» Самбірський р-н – ФК «Ходорів/Вовчатичі» (25.08.2021 р. – середа)
72. «Сокіл» Сокільники – СК «Нафтовик» Борислав
73. СОК «Пульс -Авангард» Жидачів – ФК «Газовик-Хуртовина» Комарно
74. СКК «Демня» – ФОК «Городок»
75. «Вишня» Судова Вишня – СКК «Пісочна»
Шістнадцятий тур
5 вересня – неділя
76. CК «Дубляни» Самбірський р-н – СК «Нафтовик» Борислав (02.09.2021 р.)
77. «Сокіл» Сокільники – ФК «Мостиська»
78. СКК «Пісочна» – СКК «Демня»
79. ФОК «Городок» – СОК «Пульс-Авангард» Жидачів
80. «Газовик-Хуртовина» Комарно – ФК «Ходорів/Вовчатичі»
Сімнадцятий тур
12 вересня – неділя
81. CК «Дубляни» Самбірський р-н – ФК «Мостиська»
82. СК «Нафтовик» Борислав – «Газовик-Хуртовина» Комарно
83. ФК «Ходорів» – ФОК «Городок»
84. СОК «Пульс-Авангард» Жидачів – СКК «Пісочна»
85. СКК «Демня» – «Вишня» Судова Вишня
Вісімнадцятий тур
18 вересня – субота
86. «Вишня» Судова Вишня – СОК «Пульс-Авангард» Жидачів
87. СКК «Пісочна» – ФК «Ходорів/Вовчатичі»
88. ФОК «Городок» – СК «Нафтовик» Борислав
89. «Газовик-Хуртовина» Комарно – ФК «Мостиська»
90. CК «Дубляни» Самбірський р-н – «Сокіл» Сокільники (10.10.2021 р.)
Дев’ятнадцятий тур
26 вересня – неділя
91. ФК «Мостиська» – ФОК «Городок»
92. «Сокіл» Сокільники – «Газовик-Хуртовина» Комарно
93. СК «Нафтовик» Борислав – СКК «Пісочна»
94. ФК «Ходорів/Вовчатичі» – «Вишня» Судова Вишня
95. СОК «Пульс -Авангард» Жидачів – СКК «Демня»
Двадцятий тур
3 жовтня – неділя
96. СКК «Пісочна» – ФК «Мостиська» (02.10.2021 р. – субота)
97. «Вишня» Судова Вишня – СК «Нафтовик» Борислав (02.10.2021 р. – субота)
98. СКК «Демня» – ФК «Ходорів/Вовчатичі»
99. ФОК «Городок» – «Сокіл» Сокільники
100. CК «Дубляни» Самбірський р-н – «Газовик-Хуртовина» Комарно
10 жовтня – неділя. Резервний день.
Двадцять перший тур
17 жовтня – неділя
101. CК «Дубляни» Самбірський р-н – ФОК «Городок»
102. «Сокіл» Сокільники – СКК «Пісочна»
103. ФК «Мостиська» – «Вишня» Судова Вишня
104. СК «Нафтовик» Борислав – СКК «Демня»
105. ФК «Ходорів/Вовчатичі» – СОК «Пульс -Авангард» Жидачів
Двадцять другий тур
24 жовтня – неділя
106. СОК «Пульс-Авангард» Жидачів – СК «Нафтовик» Борислав
107. СКК «Демня» – ФК «Мостиська»
108. «Вишня» Судова Вишня – «Сокіл» Сокільники
109. CК «Дубляни» Самбірський р-н – СКК «Пісочна»
110. ФОК «Городок» – «Газовик-Хуртовина» Комарно
30-те або 31-ше жовтня (субота або неділя) – стикові матчі (перші матчі).
6-те або 7-ме листопада (субота або неділя) – стикові матчі (матчі-відповіді).
Початок матчів: вихідні – 16:00, робочі дні – 17:00. У жовтні у вихідні та робочі дні поєдинки розпочинатимуться о 16:00.
Комітет проведення змагань Львівської Асоціації футболу.