КАЛЕНДАР ІГОР ЧЕМПІОНАТУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ СЕЗОНУ 2021 РОКУ. ПРЕМ'ЄР-ЛІГА. ЮНІОРСЬКІ КОМАНДИ

Перше коло

ПІДГРУПА А

Перший тур

18 травня – вівторок

1. ДЮФШ «Львів» – «Фенікс» Підмонастир 

2. КЗ ДЮСШ «Олімп» Зимна Вода/Зубра – ФК «Куликів»  

                                                    19 травня – середа

3. ЛСК «Погонь» Львів – «Корміл» Давидів


Другий тур

25 травня – вівторок

4. «Фенікс» Підмонастир – «Корміл» Давидів

5. ДЮФШ «Львів» – КЗ ДЮСШ «Олімп» Зимна Вода/Зубра

                                                    27 травня – четвер

6. ФК «Куликів» – ЛСК «Погонь» Львів    


Третій тур

8 червня – вівторок

7. КЗ ДЮСШ «Олімп» Зимна Вода/Зубра – «Фенікс» Підмонастир

8. ЛСК «Погонь» Львів – ДЮФШ «Львів»

9. «Корміл» Давидів – ФК «Куликів»


                                  15 червня – вівторок. Резервний день.


Четвертий тур

22 червня – вівторок

10. «Фенікс» Підмонастир – ФК «Куликів»

11. ДЮФШ «Львів» – «Корміл» Давидів

12. КЗ ДЮСШ «Олімп» Зимна Вода/Зубра – ЛСК «Погонь» Львів  


П’ятий тур

6 липня – вівторок

13. ЛСК «Погонь» Львів – «Фенікс» Підмонастир

14. «Корміл» Давидів – КЗ ДЮСШ «Олімп» Зимна Вода/Зубра 

15. ФК «Куликів» – ДЮФШ «Львів»

ПІДГРУПА Б

Перший тур

18 травня – вівторок

1. ФК «Миколаїв» – ЛДЮФК «Галичина» Львів                                                

2. МФК «Галичина» Дрогобич – ФК «Скала 1911» Стрий  

                                                    20 травня – четвер                                             

3. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – ФСК «Самбір»


Другий тур

1 червня – вівторок

4. ЛДЮФК «Галичина» Львів – ФСК «Самбір» (25.05.2021 р.)

5. ФК «Скала 1911» Стрий – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір

6. ФК «Миколаїв» – МФК «Галичина» Дрогобич


Третій тур

8 червня – вівторок

7. МФК «Галичина» Дрогобич – ЛДЮФК «Галичина» Львів  

8. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – ФК «Миколаїв»

9. ФСК «Самбір» – ФК «Скала 1911» Стрий  


                                  15 червня – вівторок. Резервний день.


Четвертий тур

22 червня –  вівторок

10. ЛДЮФК «Галичина» Львів – ФК «Скала 1911» Стрий  

11. ФК «Миколаїв» – ФСК «Самбір»

12. МФК «Галичина» Дрогобич – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір


П’ятий тур

06 липня –  вівторок

13. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – ЛДЮФК «Галичина» Львів

14. ФСК «Самбір» – МФК «Галичина» Дрогобич

15. ФК «Скала 1911» Стрий – ФК «Миколаїв»


Початок матчів о 18:00.

Комітет проведення змагань Львівської Асоціації футболу.