КАЛЕНДАР ІГОР ЧЕМПІОНАТУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ СЕЗОНУ 2021 РОКУ. ДРУГА ЛІГА. ДОРОСЛІ КОМАНДИ

Дати проведення матчів базові. Комітет проведення змагань Львівської Асоціації футболу погоджуватиме остаточні дати і час проведення ігор.

Перше коло

ПІДГРУПА А

1 тур

08.05.2021

1. Стандарт (Артасів) - ФСК Янів (Івано-Франкове)

5. ФК Олесько - Стріла (Сулимів)

11.07.2021

2. Сокаль-Датський Текстиль - Босота (Чорнушовичі)

3. Радехівщина ОТГ (Радехів) - Сокіл (Великі Глібовичі)

4. Lion (Львів) - Енергетик (Добротвір)

2 тур

16.05.2021

6. ФCК Янів (Івано-Франкове) - Стріла (Сулимів)

9. Босота (Чорнушовичі) - Радехівщина ОТГ (Радехів)

10. Стандарт (Артасів) - Сокаль-Датський Текстиль

07.07.2021

7. Енергетик (Добротвір) - ФК Олесько

8. Сокіл (Великі Глібовичі) - Lion (Львів)

3 тур

23.05.2021

11. Сокаль-Датський Текстиль - ФСК Янів (Івано-Франкове)

12. Радехівщина ОТГ (Радехів) - Стандарт (Артасів)

13. Lion (Львів) - Босота (Чорнушовичі)

14. ФК Олесько - Сокіл (Великі Глібовичі)

15. Стріла (Сулимів) - Енергетик (Добротвір)

4 тур

30.05.2021

16. ФCК Янів (Івано-Франкове) - Енергетик (Добротвір)

17. Сокіл (Великі Глібовичі) - Стріла (Сулимів)

18. Босота (Чорнушовичі) - ФК Олесько

19. Стандарт (Артасів) - Lion (Львів)

20. Cокаль-Датський Текстиль - Радехівщина ОТГ (Радехів)

5 тур

05.06.2021

21. Радехівщина ОТГ (Радехів) - ФСК Янів (Івано-Франкове)

22. Lion (Львів) - Сокаль-Датський Текстиль

23. ФК Олесько - Стандарт (Артасів)

24. Стріла (Сулимів) - Босота (Чорнушовичі)

25. Енергетик (Добротвір) - Сокіл (Великі Глібовичі)

6 тур

13.06.2021

26. ФСК Янів (Івано-Франкове) - Сокіл (Великі Глібовичі)

27. Босота (Чорнушовичі) - Енергетик (Добротвір)

28. Стандарт (Артасів) - Стріла (Сулимів)

29. Сокаль-Датський Текстиль - ФК Олесько

30. Радехівщина ОТГ (Радехів) - Lion (Львів)

7 тур

20.06.2021

31. Lion (Львів) - ФСК Янів (Івано-Франкове)

32. ФК Олесько - Радехівщина ОТГ (Радехів)

33. Стріла (Сулимів) - Сокаль-Датський Текстиль

34. Енергетик (Добротвір) - Стандарт (Артасів)

35. Сокіл (Великі Глібовичі) - Босота (Чорнушовичі)

8 тур

27.06.2021

36. ФСК Янів (Івано-Франкове) - Босота (Чорнушовичі)

37. Стандарт (Артасів) - Сокіл (Великі Глібовичі)

38. Сокаль-Датський Текстиль - Енергетик (Добротвір)

39. Радехівщина ОТГ (Радехів) - Стріла (Сулимів)

40. Lion (Львів) - ФК Олесько

9 тур

04.07.2021

41. ФК Олесько - ФСК Янів (Івано-Франкове)

42. Стріла (Сулимів) - Lion (Львів)

44. Сокіл (Великі Глібовичі) - Сокаль-Датський Текстиль

45. Босота (Чорнушовичі) - Стандарт (Артасів)

03.07.2021

43. Енергетик (Добротвір) - Радехівщина ОТГ (Радехів)

ПІДГРУПА Б

1 тур

07.07.2021

1. Темп (Гірське) - Кохавинка (Гніздичів)

09.06.2021

2. СФК Трускавець - ФК Рудки

15.05.2021

3. КСК Берездівці - ФК П'ятничани

16.05.2021

4. СК Воля (Братковичі) - Тартак (Підбуж)

5. ФК Пустомити - Ураган (Раденичі)

2 тур

20.05.2021

6. Темп (Гірське) - Ураган (Раденичі)

23.05.2021

7. Тартак (Підбуж) - ФК Пустомити

10. Кохавинка (Гніздичів) - СФК Трускавець

22.05.2021

8. ФК П'ятничани - СК Воля (Братковичі)

9. КСК Берездівці - ФК Рудки 

3 тур

15.05.2021

11. СФК Трускавець - Темп (Гірське)

30.05.2021

12. КСК Берездівці - Кохавинка (Гніздичів)

15. Ураган (Раденичі) - Тартак (Підбуж)

29.05.2021

13. СК Воля (Братковичі) - ФК Рудки

14. ФК Пустомити - ФК П'ятничани

4 тур

05.06.2021

16. Темп (Гірське) - Тартак (Підбуж)

17. ФК П'ятничани - Ураган (Раденичі)

20. СФК Трускавець - КСК Берездівці

06.06.2021

18. ФК Рудки - ФК Пустомити

19. Кохавинка (Гніздичів) - СК Воля (Братковичі)

5 тур

12.06.2021

21. КСК Берездівці - Темп (Гірське)

22. СК Воля (Братковичі) - СФК Трускавець

25. Тартак (Підбуж) - ФК П'ятничани

13.06.2021

23. ФК Пустомити - Кохавинка (Гніздичів)

24. Ураган (Раденичі) - ФК Рудки

6 тур

08.05.2021

26. ФК П'ятничани - Темп (Гірське)

19.06.2021

27. ФК Рудки - Тартак (Підбуж)

20.06.2021

28. Кохавинка (Гніздичів) - Ураган (Раденичі)

21.06.2021

29. СФК Трускавець - ФК Пустомити

30. КСК Берездівці - СК Воля (Братковичі)

7 тур

28.06.2021

31. СК Воля (Братковичі) - Темп (Гірське)

33. Ураган (Раденичі) - СФК Трускавець

27.06.2021

32. ФК Пустомити - КСК Берездівці

34. Тартак (Підбуж) - Кохавинка (Гніздичів)

26.06.2021

35. ФК П'ятничани - ФК Рудки

8 тур

03.07.2021

36. Темп (Гірське) - ФК Рудки

38. СФК Трускавець - Тартак (Підбуж)

04.07.2021

37. Кохавинка (Гніздичів) - ФК П'ятничани

39. КСК Берездівці - Ураган (Раденичі)

40. СК Воля (Братковичі) - ФК Пустомити

9 тур

11.07.2021

41. ФК Пустомити - Темп (Гірське)

42. Ураган (Раденичі) - СК Воля (Братковичі)

43. Тартак (Підбуж) - КСК Берездівці

44. ФК П'ятничани - СФК Трускавець

45. ФК Рудки - Кохавинка (Гніздичів)