КАЛЕНДАР ІГОР ЧЕМПІОНАТУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ СЕЗОНУ 2021 РОКУ. ПЕРША ЛІГА. ДОРОСЛІ КОМАНДИ

Дати проведення матчів базові. Комітет проведення змагань Львівської Асоціації футболу погоджуватиме остаточні дати і час проведення ігор.

Перше коло

ПІДГРУПА А

1 тур

16.05.2021

1. ФК Лопатин - Промінь (Тетевчиці)

3. Рух-Збірна (Репехів) - Ера (Соснівка)

21.07.2021

2. Західний Буг (Павлів) - Юність-2 (Верхня/Нижня Білка)

15.05.2021

4. СК Січ (Заболотцівська ОТГ) - Галичина (Великий Дорошів)

5. ФК Давидів - Тандем (Жовтанці)

2 тур

23.05.2021

6. ФК Давидів - Галичина (Великий Дорошів)

9. Промінь (Тетевчиці) - Західний Буг (Павлів)

10. СФК Муроване - ФК Лопатин

22.05.2021

7. Ера (Соснівка) - СК Січ (Заболотцівська ОТГ)

8. Юність-2 (Верхня/Нижня Білка) - Рух-Збірна (Репехів)

3 тур

29.05.2021

11. Західний Буг (Павлів) - СФК Муроване

13. СК Січ (Заболотцівська ОТГ) - Юність-2 (Верхня/Нижня Білка)

15. Галичина (Великий Дорошів) - Тандем (Жовтанці)

30.05.2021

12. Рух-Збірна (Репехів) - Промінь (Тетевчиці)

14. Ера (Соснівка) - ФК Давидів

4 тур

06.06.2021

16. Ера (Соснівка) - Тандем (Жовтанці)

17. Юність-2 (Верхня/Нижня Білка) - ФК Давидів

19. СФК Муроване - Рух-Збірна (Репехів)

20. ФК Лопатин - Західний Буг (Павлів)

05.06.2021

18. Промінь (Тетевчиці) - СК Січ (Заболотцівська ОТГ)

5 тур

13.06.2021

21. ФК Рух-Збірна (Репехів) - ФК Лопатин

23. ФК Давидів - Промінь (Тетевчиці)

12.06.2021

22. СК Січ (Заболотцівська ОТГ) - СФК Муроване

24. Тандем (Жовтанці) - Юність-2 (Верхня/Нижня Білка)

25. Галичина (Великий Дорошів) - Ера (Соснівка)

6 тур

19.06.2021

26. Юність-2 (Верхня/Нижня Білка) - Галичина (Великий Дорошів)

29. ФК Лопатин - СК Січ (Заболотцівська ОТГ)

30. Західний Буг (Павлів) - Рух-Збірна (Репехів)

20.06.2021

27. Промінь (Тетевчиці) - Тандем (Жовтанці)

28. СФК Муроване - ФК Давидів

7 тур

26.06.2021

31. СК Січ (Заболотцівська ОТГ) - Західний Буг (Павлів)

27.06.2021

32. ФК Давидів - ФК Лопатин

33. Тандем (Жовтанці) - СФК Муроване

35. Ера (Соснівка) - Юність-2 (Верхня/Нижня Білка)

28.06.2021

34. Галичина (Великий Дорошів) - Промінь (Тетевчиці)

8 тур

04.07.2021

36. Промінь (Тетевчиці) - Ера (Соснівка)

37. СФК Муроване - Галичина (Великий Дорошів)

38. ФК Лопатин - Тандем (Жовтанці)

03.07.2021

39. Західний Буг (Павлів) - ФК Давидів

40. Рух-Збірна (Репехів) - СК Січ (Заболотцівська ОТГ)

9 тур

07.07.2021

41. ФК Давидів - Рух-Збірна (Репехів)

42. Тандем (Жовтанці) - Західний Буг (Павлів)

43. Галичина (Великий Дорошів) - ФК Лопатин

44. Ера (Соснівка) - СФК Муроване

45. Юність-2 (Верхня/Нижня Білка) - Промінь (Тетевчиці)

10 тур

11.07.2021

46. СФК Муроване - Юність-2 (Верхня/Нижня Білка)

47. ФК Лопатин - Ера (Соснівка)

48. Західний Буг (Павлів) - Галичина (Великий Дорошів)

50. СК Січ (Заболотцівська ОТГ) - ФК Давидів

09.05.2021

49. Рух-Збірна (Репехів) - Тандем (Жовтанці)

11 тур

18.07.2021

51. Тандем (Жовтанці) - СК Січ (Заболотцівська ОТГ)

52. Галичина (Великий Дорошів) - Рух-Збірна (Репехів)

53. Ера (Соснівка) - Західний Буг (Павлів)

54. Юність-2 (Верхня/Нижня Білка) - ФК Лопатин

55. Промінь (Тетевчиці) - СФК Муроване

ПІДГРУПА Б

1 тур

07.07.2021

1. Захід (Бібрка) - СКК Острів (Чорний Острів)

09.05.2021

2. ФК Щирець - Камула (Романів)

3. Турбо (Березів) - Скала (Вільховець)

5. Берізка (Підберізці) - Арсенал (Бучали)

25.07.2021

4. Прикарпаття (Нові Стрілища) - Захід (Солонка)

6. Сокіл (Дуліби) - Сокіл (Суховоля)

2 тур

16.05.2021

7. СКК Острів (Чорний Острів) - Сокіл (Суховоля)

10. Скала (Вільховець) - Прикарпаття (Нові Стрілища)

11. Камула (Романів) - Турбо (Березів)

12. Захід (Бібрка) - ФК Щирець

21.07.2021

8. Арсенал (Бучали) - Сокіл (Дуліби)

07.07.2021

9. Захід (Солонка) - Берізка (Підберізці)

3 тур

22.05.2021

13. ФК Щирець - СКК Острів (Чорний Острів)

23.05.2021

14. Турбо (Березів) - Захід (Бібрка)

15. Прикарпаття (Нові Стрілища) - Камула (Романів)

16. Берізка (Підберізці) - Скала (Вільховець)

17. Сокіл (Дуліби) - Захід (Солонка)

18. Сокіл (Суховоля) - Арсенал (Бучали)

4 тур

30.05.2021

19. Арсенал (Бучали) - СКК Острів (Чорний Острів)

20. Захід (Солонка) - Сокіл (Суховоля)

21. Скала (Вільховець) - Сокіл (Дуліби)

23. Захід (Бібрка) - Прикарпаття (Нові Стрілища)

24. ФК Щирець - Турбо (Березів)

29.05.2021

22. Камула (Романів) - Берізка (Підберізці)

5 тур

06.06.2021

25. СКК Острів (Чорний Острів) - Турбо (Березів)

27. Берізка (Підберізці) - Захід (Бібрка)

28. Сокіл (Дуліби) - Камула (Романів)

29. Сокіл (Суховоля) - Скала (Вільховець)

30. Захід (Солонка) - Арсенал (Бучали)

05.06.2021

26. Прикарпаття (Нові Стрілища) - ФК Щирець

6 тур

13.06.2021

31. СКК Острів (Чорний Острів) - Захід (Солонка)

34. Захід (Бібрка) - Сокіл (Дуліби)

36. Турбо (Березів) - Прикарпаття (Нові Стрілища)

12.06.2021

32. Скала (Вільховець) - Арсенал (Бучали)

33. Камула (Романів) - Сокіл (Суховоля)

35. ФК Щирець - Берізка (Підберізці)

7 тур

20.06.2021

37. Прикарпаття (Нові Стрілища) - СКК Острів (Чорний Острів)

38. Берізка (Підберізці) - Турбо (Березів)

39. Сокіл (Дуліби) - ФК Щирець

40. Сокіл (Суховоля) - Захід (Бібрка)

42. Скала (Вільховець) - Захід (Солонка)

07.07.2021

41. Арсенал (Бучали) - Камула (Романів)

8 тур

28.06.2021

43. СКК Острів (Чорний Острів) - Скала (Вільховець)

44. Камула (Романів) - Захід (Солонка)

45. Захід (Бібрка) - Арсенал (Бучали)

46. ФК Щирець - Сокіл (Суховоля)

47. Турбо (Березів) - Сокіл (Дуліби)

48. Прикарпаття (Нові Стрілища) - Берізка (Підберізці)

9 тур

04.07.2021

49. Берізка (Підберізці) - СКК Острів (Чорний Острів)

50. ФК Сокіл (Дуліби) - Прикарпаття (Нові Стрілища)

51. Сокіл (Суховоля) - Турбо (Березів)

53. Захід (Солонка) - Захід (Бібрка)

54. Скала (Вільховець) - Камула (Романів)

03.07.2021

52. Арсенал (Бучали) - ФК Щирець

10 тур

11.07.2021

55. СКК Острів (Чорний Острів) - Камула (Романів)

56. Захід (Бібрка) - Скала (Вільховець)

58. Турбо (Березів) - Арсенал (Бучали)

59. Прикарпаття (Нові Стрілища) - Сокіл (Суховоля)

12.07.2021

57. ФК Щирець - Захід (Солонка)

16.05.2021

60. Сокіл (Дуліби) - Берізка (Підберізці)

11 тур

18.07.2021

61. Сокіл (Дуліби) - СКК Острів (Чорний Острів)

62. Сокіл (Суховоля) - Берізка (Підберізці)

63. Арсенал (Бучали) - Прикарпаття (Нові Стрілища)

64. Захід (Солонка) - Турбо (Березів)

65. Скала (Вільховець) - ФК Щирець

66. Камула (Романів) - Захід (Бібрка)