КАЛЕНДАР ІГОР ПЕРШОСТІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ СЕЗОНУ 2021 РОКУ. ПЕРША ЛІГА. ЮНІОРСЬКІ КОМАНДИ
Друге коло
ПІДГРУПА А
Шостий тур
10 серпня – вівторок
16. «Жупан» Винники – ФСК «Яворів»
17. «Легінь» Брюховичі – «Гірник» Новояворівськ
18. «Лео Кераміка» Львів – «Сокіл» Сокільники
Сьомий тур
15 серпня – неділя
19. «Жупан» Винники – «Лео Кераміка» Львів
18 серпня – середа
20. «Гірник» Новояворівськ – ФСК «Яворів»
21. «Легінь» Брюховичі – «Сокіл» Сокільники
Восьмий тур
24 серпня – вівторок
22. «Легінь» Брюховичі – «Жупан» Винники
23. ФСК «Яворів» – «Лео Кераміка» Львів
24. «Сокіл» Сокільники – «Гірник» Новояворівськ
Дев’ятий тур
7 вересня – вівторок
25. ФСК «Яворів» – «Сокіл» Сокільники
26. «Лео Кераміка» Львів – «Легінь» Брюховичі
27. «Жупан» Винники – «Гірник» Новояворівськ
Десятий тур
19 вересня – неділя
28. «Легінь» Брюховичі – ФСК «Яворів»
21 вересня – вівторок
29. «Жупан» Винники – «Сокіл» Сокільники
30. «Гірник» Новояворівськ – «Лео Кераміка» Львів
ПІДГРУПА Б
Шостий тур
10 серпня – вівторок
11. «Карпати-Кам"янка» Кам'янка-Бузька – «Шахтар» Червоноград
12. «Новояричівська ТГ» – «Сокіл» Золочів
Сьомий тур
14 серпня – субота
13. «Сокіл» Золочів – «Богун» Броди
18 серпня – середа
14. «Шахтар» Червоноград – «Новояричівська ТГ»
Восьмий тур
24 серпня – вівторок
15. «Новояричівська ТГ» – «Карпати-Кам'янка» Кам'янка-Бузька
28 серпня – субота
16. «Богун» Броди – «Шахтар» Червоноград
Дев’ятий тур
11 вересня – субота
17. «Богун» Броди – «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька
18. «Шахтар» Червоноград – «Сокіл» Золочів
Десятий тур
18 вересня – субота
19. «Богун» Броди – «Новояричівська ТГ»
20. «Сокіл» Золочів – «Карпати-Кам’янка» Кам'янка-Бузька
ПІДГРУПА В
Шостий тур
12 серпня – четвер
11. СОК «Пульс -Авангард» Жидачів – СК «Нафтовик» Борислав
12. СКК «Пісочна» – СКК «Демня»
Сьомий тур
19 серпня – четвер
13. СОК «Пульс -Авангард» Жидачів – СКК «Пісочна»
14. СК «Нафтовик» Борислав – ФК «Ходорів/Вовчатичі»
Восьмий тур
26 серпня – четвер
15. СКК «Пісочна» – ФК «Ходорів/Вовчатичі»
16. СКК «Демня» – СОК «Пульс -Авангард» Жидачів
Дев’ятий тур
9 вересня – четвер
17. СК «Нафтовик» Борислав – СКК «Пісочна»
18. СКК «Демня» – ФК «Ходорів/Вовчатичі»
Десятий тур
23 вересня – четвер
19. СК «Нафтовик» Борислав – СКК «Демня»
20. ФК «Ходорів» – СОК «Пульс-Авангард» Жидачів
ПІДГРУПА Г
Шостий тур
12 серпня – четвер
11. ФОК «Городок» – «Газовик-Хуртовина» Комарно
12. CК «Дубляни» Самбірський р-н – «Вишня» Судова Вишня
Сьомий тур
19 серпня – четвер
13. «Вишня» Судова Вишня – «Газовик-Хуртовина» Комарно
14. CК «Дубляни» Самбірський р-н – ФК «Мостиська»
Восьмий тур
26 серпня – четвер
15. «Газовик-Хуртовина» Комарно – ФК «Мостиська»
16. ФОК «Городок» – «Вишня» Судова Вишня
Дев’ятий тур
9 вересня – четвер
17. ФК «Мостиська» – ФОК «Городок»
18. CК «Дубляни» Самбірський р-н – «Газовик-Хуртовина» Комарно
Десятий тур
23 вересня – четвер
19. CК «Дубляни» Самбірський р-н – ФОК «Городок»
20. ФК «Мостиська» – «Вишня» Судова Вишня
5-те жовтня, вівторок – півфінальні матчі (перші матчі).
20-те жовтня, вівторок – півфінальні матчі (матчі відповіді).
28-ме жовтня, четвер – фінальний матч та матч за третє місце (перші матчі).
4-те листопада, четвер – фінальний матч та матч за третє місце (матчі-відповіді).
Початок матчу: вихідні – 13:00, робочі дні – 17:00.
Комітет проведення змагань Львівської Асоціації футболу.