Команда рефері Федерації футболу Львівської області втретє в історії тріумфувала у 24-му щорічному турнірі пам'яті першого українського арбітра ФІФА Миколи Балакіна.
Представники футбольної Феміди Львівщини стали найкращими серед 12-ти колективів із різних куточків України. Спершу вони посіли першу сходинку в групі, здолавши опонентів із Донецької (3:1), Харківської (3:0) і Дніпропетровської (2:0) областей. Після цього відбулися поєдинки одноколового турніру: Львівська область – Одеська область 1:1, Одеська область – Київська область 2:2, а у вирішальному матчі проти киян перемогу здобули наші арбітри завдяки єдиному голу Юрія Ковальчука на заключній хвилині зустрічі (1:0).
Склад команди Федерації футболу Львівської області: Олександр Шандор (голкіпер), Андрій Валенко, Юрій Можаровський (капітан команди), Степан Лапко, Андрій Холявко, Роман Блавацький, Софія Причина (до слова, єдина дівчина серед усіх команд, які взяли цього року участь у змаганнях), Ігор Якимишин, Орест Дуцяк, Юрій Суряк та Юрій Ковальчук.
Це вже 3-ій тріумф арбітрів Федерації футболу Львівської області на турнірі пам'яті Миколи Балакіна. Раніше вони здобували трофей у 2003-му і 2006-му роках.
Наставника львівських рефері, Голову комітету арбітрів ФФЛ Андрія Шандора визнано найкращим тренером цьогорічного турніру. Андрій Холявко став найкращим бомбардиром, Андрій Валенко – найкращим захисником.
Вітаємо наших арбітрів із цим вагомим досягненням!


