Олександр Шевченко допоміг Ростиславу Поточняку

09.04.2020 13:22

Найближчими днями ветерану львівських «Карпат» і харківського «Металіста», 72-річному Ростиславу Поточняку лікарі зроблять складну операцію по заміні кульшового суглоба, до проведення якої особисто фінансово долучився Голова Львівської Асоціації футболу Олександр Шевченко.

«Я вже третій день у лікарні. Розмовляв із лікарями, вони запевнили, що запланована на наступний вівторок операція має пройти успішно. Надалі мене чекає близько двох місяців реабілітації, потрібно розробляти травмовану ногу. Приємно, що Олександр Шевченко турбується про ветеранів. Відчуваю, що про мене пам'ятають. Щиро вдячний Олександру Яковичу за підтримку і допомогу!», – зазначив у коментарі інформаційному центру ЛАФ Ростислав Поточняк.

Нагадаємо: раніше в період карантину з ініціативи і за особистої фінансової підтримки Голови Львівської Асоціації футболу допомогу отримали футбольні ветерани нашого регіону та їхні родичі – загалом близько півсотні осіб.

«Мій заступник Ростислав Заремба звернувся до мене із проханням допомогти Ростиславу Мирославовичу Поточняку з операцією, – розповів Олександр Шевченко. – Звісно, я погодився, адже особисто знаю Ростислава Мирославовича. Це легенда, видатна постать українського і львівського футболу, з якою пов'язаний найвизначніший успіх в історії «Карпат» – завоювання Кубка СРСР у 1969-му році. Також він зарекомендував себе як висококваліфікований тренер. Зичу йому міцного здоров'я! Ми повинні пам'ятати про футбольних ветеранів, які творили історію, шанувати їх і за можливості їм допомагати».

Бажаємо Ростиславу Мирославовичу Поточняку вдалої операції, швидкого та легкого відновлення!