Олександр Шандор дебютував в УПЛ!

16.07.2020 09:33

31-річний львів'янин Олександр Шандор провів свій перший поєдинок в якості головного арбітра дорослих команд української Прем'єр-ліги.

У середу, 15-го липня, він відсудив на НСК «Олімпійський» у Києві протистояння чемпіона України – донецького «Шахтаря» та ковалівського «Колоса», яке завершилося впевненою перемогою «гірників» із рахунком 2:0.

Вітаємо його з успішним дебютом, бажаємо подальшого зростання і стрімкого розвитку на найвищих щаблях арбітражу!
До цього моменту Олександр провів півсотні ігор у Першій лізі й після 12-річної паузи став 9-им арбітром зі Львова, який працював на матчі елітного футбольного дивізіону нашої країни.

За даними футбольного журналіста, статистика та історика Юрія Назаркевича, раніше на цьому рівні 150 ігор провів батько Сашка – Андрій Шандор, який сьогодні очолює Комітет арбітрів Львівської області.

135 поєдинків в активі львів'янина Юрія Можаровського, 75 Юрія Грися, 68 його батька Ярослава Грися (сьогодні перший заступник Голови Львівської Асоціації футболу), 48 Ореста Шмигельського, 27 Михайла Сидора, 24 Романа Заня, 11 Ярослава Лемеха.

Також нагадаємо, що за підсумками 2019-го року, окрім Олександра Шандора, до списку арбітрів української Прем'єр-ліги включено 26-річного Романа Блавацького.