Важлива інформація для команд!

23.07.2020 18:52

До вашої уваги правила, яких зобов’язані дотримуватися аматорські футбольні клуби, команди Львівської області та офіційні особи Львівської Асоціації футболу під час організації підготовки до проведення матчів чемпіонату, першості та розіграшу Кубка Львівської області з футболу сезону 2020-го року.

Беручи до уваги Постанову Кабінету Міністрів України від 20-го травня 2020-го року №392 (зі змінами) та рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 20-го липня 2020-го року, Львівська Асоціація футболу рекомендує командам із 25-го липня 2020-го року відновити підготовку до матчів чемпіонату, першості та розіграшу Кубка Львівської області з футболу сезону 2020-го року, які заплановано розпочати в першій декаді серпня.

Окрім регламенту змагань, під час відновлення футбольних матчів усі футбольні клуби, команди та офіційні особи зобов’язані дотримуватися вимог наведених нижче двох документів:

1. Тимчасових умов організації протиепідемічних заходів під час проведення в Львівській області футбольних матчів чемпіонату та розіграшу Кубка Львівської області з футболу серед аматорських команд сезону 2020-го року в умовах карантину з метою запобігання поширенню в Україні гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

2. Тимчасового протоколу для організації та проведення футбольних матчів у Львівській області серед аматорських футбольних клубів (команд) в умовах карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19. 

Вимог цих документів команди-учасниці обласних змагань зобов’язані дотримуватися при проведенні чемпіонату, першості та розіграшу Кубка Львівської області з футболу сезону 2020-го року. Прохання до всіх команд-учасниць обласних змагань ознайомитися з даними документами та розпочати підготовку до їх реалізації.

Всі поєдинки аматорських команд відбуватимуться без глядачів на стадіоні (!), а зазначена кількість присутніх осіб на стадіоні в тимчасовому протоколі  це мінімальна кількість осіб, яка повинна бути задіяна в проведенні матчу. Завантажити СПИСОК КОМАНДИ на гру можна тут.

Дозвіл на присутність глядачів на стадіоні може надати лише обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.