У «Миколаєва» новий головний тренер

06.08.2020 11:51

Відтепер футбольний клуб «Миколаїв» в обласних змаганнях із футболу тренуватиме 43-річний Іван Шуга. Йому допомагатиме досвідчений 33-річний чинний гравець і капітан миколаївського колективу Григорій Коваль.

Шуга замінив на тренерському містку 46-річного Віталія Пономарьова, асистентом якого він із 2016-го року був до цього моменту. Віталій Юрійович залишив розташування «Миколаєва», оскільки отримав перпективну пропозицію від одного з професіональних футбольних клубів України.
Під його керівництвом миколаївці ставали чемпіонами Львівщини (2017-го року), срібними та бронзовими призерами обласного чемпіонату (відповідно 2019-го та 2018-го), володарями Кубка й Суперкубка Львівської області (відповідно 2019-го і 2017-го), двічі фіналістами Кубку Львівщини (2017-го та 2018-го), стільки ж разів вони виходили у фінал традиційного Меморіалу Ернеста Юста (2018-го та 2020-го).

До слова, у 2018-му році аматорська збірна Львівської області, сформована на базі «Миколаєва», під керівництвом Віталія Пономарьова виграла у фіналі Кубку регіонів ФФУ і восени того ж року представляла нашу країну на міжнародній арені на проміжному етапі Кубку регіонів УЄФА.

Віталій Пономарьов і керівництво ФК «Миколаїв» подякували один одному за співпрацю.

«Особисто я, керівництво клубу, гравці з розумінням сприйняли таке рішення і підтримали тренера, який має змогу розвиватися у футбольному житті. Ми всі щиро дякуємо Віталію Юрійовичу за плідну роботу в новітній історії нашого клубу. Бажаємо йому успішного кар'єрного зростання й швидкого підкорення нових вершин!», – зазначив у коментарі власній клубній прес-службі президент «Миколаєва» Микола Оприск.

«Висловлюю щиру подяку Миколі Петровичу Оприску за довіру та підтримку! Працювати з ним було комфортно й легко. Він створив хороші умови, аби команда досягала найвищих результатів. Дякую всім, хто докладає максимальних зусиль для розвитку клубу та команди керівництву, спонсорам, бізнесменам, міському Голові Миколаєва. Подяка всьому персоналу клубу, працівникам та лікарю команди! Мені пощастило, що в мене були найкращі футболісти, тому ми піднялися на найвищі вершини. Окремо скажу про наших уболівальників, адже вони найкращі на Львівщині. Дякую всім, бажаю подальших успіхів та гучних звитяг!», – сказав Віталій Пономарьов.

Уже в неділю, 9-го серпня, миколаївці зіграють перший поєдинок у чемпіонаті Прем'єр-ліги Львівщини під керівництвом Івана Шуги Та Григорія Коваля  на виїзді проти новояворівського «Гірника»

Зичимо наставникам успіху і якомога більше перемог на нових стежинах у тренерській кар'єрі!