Невдалий дебют «карпатівців»

28.10.2020 16:47

У своєму першому матчі в чемпіонаті України серед аматорів сезону-2020/2021 футболісти відновлених львівських «Карпат» мінімально поступилися на виїзді чернівецькому «Довбушу».

УСК «Довбуш» (Чернівці) – ТзОВ ФК «Карпати» (Львів) 2:1
Голи: Ільїн (71 з пен.); Богачук (88) – Деревльов (43).
«Довбуш»: Мельничук Андрій, Давидюк Віталій, Геник Микола, Стрільчук Ілля, Бобик Дмитро, Ільїн Сергій, Шишигін Андрій, Меркушов Артем, Гордей Андрій (Богачук Сергій, 83), Жумига Олександр (Бута Вадим, 90+3), Ватаманюк Владислав (Батрак Антон, 54)
«Карпати»: Дяків Остап-Михайло, Войтович Юрій, Медведєв Олександр, Кенийз Олександр (Лісніченко Ігор, 4), Теплий Віталій-Дмитро (Гурка Михайло, 72), Ілюк Остап (Котовенко Костянтин, 69), Деревльов Костянтин (Сологуб Степан, 50), Тітунін Анатолій, Борик Андрій, Протасенко Андрій (Фурта Юрій, 51), Малецький Назарій (Кудінов Юрій, 72)
Під завісу першого тайму Андрій Борик подав зі штрафного, який заробив Назарій Малецький, досвідчений Костянтин Деревльов зіграв на випередження й ударом головою переправив м'яч у сітку воріт – 0:1.

На 71-ій хвилині гравець «Довбуша» вийшов віч-на-віч із воротарем «Карпат» Остапом-Михайлом Дяківим, який збив його у власному карному майданчику. Сергій Ільїн із пенальті зрівняв рахунок – 1:1. Незадовго до фінального свистка хороший момент змарнував Степан Сологуб, пробивши упритул у голкіпера.

Одразу після цього спрацювало неписане футбольне правило: «не забиваєш ти – забивають тобі». У ході контратаки свіжий Сергій Богачук вирвав перемогу для господарів – 2:1. У наступному турі, в неділю, 1-го листопада, «Карпати» зіграють на виїзді проти великогаївського «Агрона-ОТГ» із Тернопільської області.