Кубок Осені-2020 поїхав у Вільховець!

22.11.2020 18:06

У фіналі цьогорічного Кубку Осені футболісти «Скали» з Вільховця Перемишлянського району завдяки хет-трику Богдана Карпіка мінімально обіграли на стадіоні в Нижній Білці «Сокіл» із Дулібів Жидачівського району.

«Сокіл» (Дуліби) – «Скала» (Вільховець) 2:3
Голи: Рокоманюк О. (18); Герич (26) – Карпік (11; 15; 21).
«Сокіл»: Гураль Степан, Посацький Роман, Мінурка Роман, Рокоманюк Іван (Білоган Михайло, 82), Гураль Роман, Герич Богдан, Гадуп'як Назар, Рокоманюк Олег, Орлик Омелян, Вишиваний Василь, Гриньків Богдан (Масний Ростислав, 71)
«Скала»: Жукуляк Євген, Шклярук Віталій, Якимів Остап, Юраш Тарас, Олійник Роман (Керніцький Віталій, 90+2), Баб'як Дмитро, Борошок Денис, Подвірний Андрій (Сташко Андрій, 84), Карпік Богдан, Кавчак Назар, Яремко Микола (Остащук Роман, 63)
Вилучення: Борошок (58, друге попередження).
Команди жваво розпочали поєдинок і показали цікаву, видовищну гру. Було помітно, що кожна з них прагне завоювати головний трофей. Уже на 11-ій хвилині матчу Богдан Карпік ударом головою замкнув подачу партнера, пробивши у протихід воротарю – 0:1. Невдовзі оборонці «Сокола» не порозумілися між собою, м'яч відскочив до Карпіка, який, опинившись перед голкіпером, оформив дубль – 0:2.

На 18-ій хвилині номінальні господарі скоротили відставання в рахунку: Олег Рокоманюк був найспритнішим на добиванні після того, як кулястий відскочив від стійки – 1:2. Та вже за мить Богдан Карпік відзначився хет-триком, реалізувавши вихід один на один із воротарем – 1:3. А в середині першого тайму капітан команди з Дулібів Богдан Герич залишився сам на дальній стійці, отримав шкіряного і вдарив у кут воріт – 2:3.

Через деякий час голом відзначився Андрій Подвірний, але асистент арбітра зафіксував у цьому моменті положення поза грою. На старті другої половини зустрічі гравець «Скали» Денис Борошок отримав другу жовту картку й дочасно залишив межі футбольного поля. Проте «соколи» не скористалися чисельною перевагою – надійно в рамці діяв Євген Жукуляк, а в одному з епізодів Герич поцілив у поперечину.

Отож, у підсумку колектив із Вільховця здобув трофей та золоті кубкові медалі, а футболісти «Сокола» отримали заохочувальний кубок і кубкові срібні медалі.На фото Миколи ВОЛОШИНА: «Скала» (Вільховець) – володар Кубка Осені-2020!