Жеребкування Меморіалу Юста-2021 – онлайн!

06.03.2021 17:51

Через ускладнення епідемічної ситуації на Львівщині жеребкування пар 1/16 фіналу цьогорічного, вже 22-го за ліком масштабного товариського турніру пам'яті видатного наставника львівських «Карпат» Ернеста Юста відбудеться в онлайн-режимі на нашій Facebook-сторінці в понеділок, 8-го березня, о 12:00.

Із кожної із 17-ти груп виходять по дві команди. Нагадаємо, що за регламентом Збірна Львівської області з групи не виходить, замість неї в плей-оф потрапить команда, що посяде третє місце в групі 3 – ФК «Пустомити» або ж «Стандарт» Артасів, вирішальна очна зустріч яких відбудеться 8-го березня о 20:00.

Чотири другі за підсумками групового етапу колективи з найнижчим рейтингом проведуть між собою два стикові матчі за право змагатися в 1/16 фіналу.

Згідно з регламентом, у разі рівної кількості очок місця команд визначаються наступним чином: а) за результатами очних протистоянь; б) за найбільшою кількістю перемог у всіх матчах; в) за кращою різницею забитих і пропущених м'ячів у всіх матчах; г) за найбільшою кількістю забитих м'ячів у ворота суперників; ґ) за найменшою кількістю дисциплінарних проступків (попередження – 1 бал, вилучення – 5 балів).

За абсолютної рівності всіх перелічених вище показників місця команд визначатимуться жеребкуванням.

Наразі вихід із групи собі гарантували такі команди (розміщені за рейтингом):


  • ФК «Львів U-19» (Українська Прем'єр-ліга);

  • «Волинь-2» Луцьк (Професіональна футбольна ліга України);

  • ТзОВ КПФ «Карпати» Львів (Професіональна футбольна ліга України);

  • «Юність» Верхня/Нижня Білка (Львівська Асоціація футболу);

  • ФК «Миколаїв» (Львівська Асоціація футболу);

  • «Корміл» Давидів (Львівська Асоціація футболу);

  • ФК «Куликів» (Львівська Асоціація футболу);

  • СКК «Демня» (Львівська Асоціація футболу);

  • «Фенікс-Стефано» Підмонастир (Львівська Асоціація футболу);

  • МФК «Галичина» Дрогобич (Львівська Асоціація футболу);

  • «Кар'єр-Дністер» Старий Самбір/Торчиновичі (Львівська Асоціація футболу);

  • СОК «Пульс-Авангард» Жидачів (Львівська Асоціація футболу);

  • ЛСТМ «Луцьксантехмонтаж №536» Луцьк (Асоціація аматорського футболу України);

  • ТзОВ «Карпати» Львів (Асоціація аматорського футболу України);

  • «Темп» Відники/Зубра (Львівська Асоціація футболу);

  • «Старт» Розворяни (Львівська Асоціація футболу);

  • ФСК «Яворів» (Львівська Асоціація футболу);

  • ФК «Скала 1911» Стрий (Львівська Асоціація футболу);

  • «Легінь» Брюховичі (Львівська Асоціація футболу);

  • «Лео-Кераміка» Львів (Львівська Асоціація футболу);

  • «Новояричівська ОТГ» (Львівська Асоціація футболу);

  • ФК «Ходорів/Вовчатичі» (Львівська Асоціація футболу);

  • «Сокіл» Золочів (Львівська Асоціація футболу);

  •  «Жупан» Винники (Львівська Асоціація футболу);

  • «Темп» Гірське (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  • «Шахтар» Червоноград (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  • «Босота» Чорнушовичі (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  • «Юність-2» Верхня/Нижня Білка (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  • ФК «Куликів-2» (Львівська Асоціація футболу);

  • ФК «П'ятничани» (Федерація футболу Стрийського району);

  • ФК «Городжів» (Федерація футболу Жовківського району).