ФК «Миколаїв» – у півфіналі Кубку аматорів!

06.10.2021 18:02

У чвертьфіналі Кубку України серед аматорських команд сезону-2021/2022 футболісти «Миколаєва» вдруге обіграли луцький «Луцьксантехмонтаж №536» і вийшли до півфіналу.

ФК «Миколаїв» – «Луцьксантехмонтаж №536» (Луцьк) 3:1 (перший матч: 1:0)
Голи: Балух (28 з пен.; 85); Зубар (76) – Неделюк (63 з пен.).
«Миколаїв»: Бурмас Мар'ян, Гурський Андрій, Сагайдак Андрій, Заваляк Володимир, Дзюрах Роман (Давидяк Мар'ян, 90+1), Оленич Андрій (Панчишин Ярослав, 90+4), Синишин Ігор, Юськевич Іван (Федина Іван, 85), Зубар Святослав (Ткач Назар, 89), Клим Богдан (Грица Ярослав, 82), Балух Ігор (Бідний Мирон, 88)
«Луцьксантехмонтаж»: Ярмощук Олександр, Байбула Михайло, Прощарук Олександр, Горщарук Дмитро, Сущ Віктор, Олійник Василь (Філь Роман, 87), Герасимук Максим, Неделюк Олександр, Жук Микола, Гладун Богдан (Махнюк Ігор, 35), Кабанов Тарас (Бабенко Дмитро, 51)
У середині першого тайму Святослав Зубар пробив зі штрафного, гравець «Луцьксантехмонтажу» Олександр Неделюк зіграв рукою у власній штрафній площі, за що арбітр Олександр Кальонов призначив пенальті у ворота лучан. Вирок з 11-метрової позначки впевнено виконав Ігор Балух – 1:0!

На 63-ій хвилині пенальті заробили гості після того, як Ігор Синишин не за правилами зіграв у власних володіннях. 11-метровий реалізував Олександр Неделюк – 1:1.

Та вже на 76-ій хвилині миколаївці знову схилили шальки терезів на свій бік. Андрій Оленич віддав класну розрізну передачу Святославу Зубару, той увірвався в карний майданчик, поклав оборонця на п'яту точку і влучно пробив у кут воріт – 2:1!

А на 85-ій хвилині Ігор Балух оформив дубль, завдавши влучного удару з розвороту – 3:1! «Миколаїв» знову переміг «Луцьксантехмонтаж» і за сумою двоматчевого протистояння здобув путівку у півфінал Кубку України серед аматорів, матчі якого відбудуться навесні наступного року.