Куликів і Дрогобич зіграли внічию

16.10.2021 16:15

У перенесному поєдинку заключного, 24-го туру чемпіонату Прем'єр-ліги Львівської області з футболу серед дорослих команд сезону-2021 «Куликів» на заключних хвилинах гри втратив перемогу над дрогобицькою «Галичиною».

ФК «Куликів» – МФК «Галичина» (Дрогобич) 1:1
Голи: Поручинський (27) – Маланяк (90+3).
«Куликів»: Марчук Андрій, Дикий Іван (Деревецький Дмитро, 61), Гусак Мирослав, Михальчук Ростислав, Дещиця Іван, Гірський Степан, Мізерник Олег, Майовецький Руслан-Роман (Бойко Роман, 83), Цюпка Назар (Микитин Віталій, 73), Поручинський Ігор (Максимик Олег, 61), Дева Андрій (Павлюх Іван, 83)
«Галичина»: Чопко Роман, Подоляк Роман, Трусевич Віталій, Міхеєв Дмитро, Тарасович Тарас, Садоха Володимир (Хомич Володимир, 64), Ковельський Юрій, Маланяк Роман, Шакалець Андрій, Труш Андрій (Пурський Павло, 86), Бутим Іван
Вилучення: Міхеєв (71, друге попередження).
На 27-ій хвилині матчу капітан і тренер-гравець куликівської команди Степан Гірський навісив зі штрафного, а Ігор Поручинський влучно пробив головою – 1:0.

На 71-ій хвилині гості залишилися в меншості: другу жовту картку отримав Дмитро Міхеєв. Однак навіть у меншості вони забили: в компенсований до другого тайму час дрогобичани провели стрімку контратаку, яку результативним ударом завершив Роман Маланяк – 1:1, дрогобицька «Галичина» сенсаційно відібрала на виїзді очки в «Куликова».