«Фенікс» – володар Кубка Львівщини-2021!

14.11.2021 18:14

Підмонастирський «Фенікс» у серії післяматчевих пенальті здолав «Миколаїв» і вперше в історії виграв Кубок Львівської області з футболу.

ФК «Миколаїв» – «Фенікс» (Підмонастир) 1:1 (серія пенальті: 4:5)
Голи: Балух (29 з пен.) – Репета (55).
«Миколаїв»: Бурмас Мар'ян, Заваляк Володимир, Гурський Андрій, Коваль Григорій (Дзюрах Роман, 73), Сагайдак Андрій, Федорів Володимир (Грица Ярослав, 69; Ткач Назар, 112), Оленич Андрій (Федина Іван, 105+1), Зубар Святослав (Бідний Мирон, 90+4), Клим Богдан, Юськевич Іван (Давидяк Мар'ян, 120), Балух Ігор (Синишин Ігор, 62)
«Фенікс»: Литвин Назар, Ощипко Ігор, Бариляк Руслан, Радюк Тарас (Деревльов Костянтин, 85), Цень Роман, Багдай Роман, Янчак Вадим (Гриб Андрій, 80), Борик Андрій (Полюга Віталій, 105+1), Протасенко Андрій (Репета Юрій, 46), Фещук Максим, Гнатів Роман (Бабатунде Адель Саліу, 100)
Попередження: Клим (9); Зубар (31); Коваль (69); Сагайдак (80); Юськевич (90); Грица (107); Бурмас (120) – Протасенко (28); Бариляк (28); Радюк (38); Янчак (46); Гнатів (57); Репета (90+3).
Вилучення: Клим (40, друге попередження).
Арбітр: Олександр Шандор.
Асистенти арбітра: Юрій Суряк, Ростислав Якимик.
Резервний арбітр: Василь Файда.
Резервний асистент арбітра: Андрій Смольський.
Спостерігач арбітражу: Юрій Можаровський.
Делегат матчу: Володимир Гевко.
Стадіон ім. Богдана Маркевича, Винники.
Звітного поєдинку з нетерпінням очікували як фіналісти цьогорічного Кубку Львівської області з футболу, так і їхні вболівальники. Для новоспеченого срібного призера обласної Прем'єр-ліги «Миколаєва» це був 5-ий поспіль фінал, а от для новоспеченого бронзового призера підмонастирського «Фенікса» перший.

Матч розпочався з хвилини мовчання на знак ушанування пам'яті колишнього гравця львівських «Карпат» Анатолія Саулевича, який на днях відійшов у вічність. Надалі команди взялися доводити на футбольному полі, хто з них сильніший.

Під завершення першої півгодини гри під час удару Івана Юськевича Руслан Бариляк зіграв у власній штрафній площі рукою – арбітр без роздумів вказав на 11-метрову позначку. Ігор Балух чітко реалізував пенальті, забивши свій 7-ий гол у цьогорічному розіграші Кубка Львівщини і з цим показником вигравши кубкову гонку бомбардирів – 1:0.

Під завісу першого тайму номінальні господарі залишилися в меншості – Олександр Шандор показав другу жовту картку Богдану Климу. На 55-ій хвилині підмонастирці скористалися чисельною перевагою: Юрій Репета, який вийшов на заміну на старті другої половини зустрічі, після передачі партнера пробив із меж карного майданчика повз голкіпера в кут воріт – 1:1.

Надалі «фенікси» активно діяли на вістрі атаки, намагаючись вирвати перемогу, однак «Миколаїв» неодноразово в рамці виручав Мар'ян Бурмас, тому цілком справедливо в підсумку він отримав індивідуальну нагороду найкращому гравцеві фіналу Кубку Львівської області.
На фото Євгена Кравса: Голова Львівської асоціації футболу Олександр Шевченко вручив голкіперу «Миколаєва» Мар'яну Бурмасу нагороду найкращому гравцеві фіналу Кубку Львівської області з футболу серед дорослих команд сезону-2021.

Не виявили переможця і в двох додаткових 15-хвилинках, тож усе вирішувалося в серії післяматчевих пенальті: Максим Фещук – 0:1, Іван Федина – 1:1, Руслан Бариляк – 1:1 (воротар), Роман Дзюрах – 2:1, Роман Багдай – 2:1 (стійка), Назар Ткач – 2:1 (повз ворота), Костянтин Деревльов – 2:2, Мар'ян Давидяк – 2:2 (стійка), Ігор Ощипко – 2:3, Ігор Синишин – 3:3, Андрій Гриб – 3:4, Заваляк Володимир – 4:4, Віталій Полюга – 4:5, Мирон Бідний – 4:5 (поперечина).

Таким чином підмонастирський «Фенікс» із рахунком 5:4 виграв у серії 11-метрових штрафних ударів у чинного володаря трофею і вперше в історії завоював Кубок Львівщини!

Ексклюзивний кубок-красень і золоті кубкові медалі тріумфаторам вручив Голова Львівської асоціації футболу Олександр Шевченко. Фіналісти з Миколаєва отримали срібні кубкові медалі.

Світлини Євгена КРАВСА. Більше фото з фіналу Кубку Львівщини шукайте на нашій Facebook-сторінці і в нашому Instagram-акаунті.