Бориславський «Нафтовик» у рідних стінах розписав бойову мирову з представником Української Прем'єр-ліги – «Львовом».

Під час цього благодійного товариського поєдинку зібрали близько 19-ти тисяч гривень на потреби українських військових, які захищають Україну від рашистської нечисті.

СК «Нафтовик» (Борислав) – ФК «Львів» 2:2
Голи: Попиль (15; 22) – гравець на перегляді (52); Бугай (71).
«Нафтовик»: Голубіцький Василь, Чуплак Володимир, Сало Віталій, Равлик Василь, Мельникович Василь, Логвіненко Максим, Криворучишак Дмитро, Залога Мар'ян, Колодій Іван, Попиль Володимир, Демків Тарас
У другому таймі на заміну виходили: Панас Василь, Дрогобицький Ігор, Лисак Роман, Антошик Олег, Биків Сергій, Пашкевич Юрій.
«Львів» (1-ий тайм): Пономаренко Іван, семеро гравців на перегляді, Михайлів Роман, Ременяк Артур, Нич Назарій
«Львів» (2-ий тайм): Ільющенков Олександр, Вовкун Артем, гравець на перегляді, Муравський Назарій, Грисьо Максим, Якімець Володимир, Васильєв Олександр, гравець на перегляді, Бугай Владислав, Нич Назарій, гравець на перегляді
На 15-ій хвилині гри комбінаційні дії бориславців на дальній стійці результативно завершив Володимир Попиль, відправивши м'яча в порожні ворота – 1:0. Невдовзі Попиль оформив дубль: він прийняв кулястого у володіннях суперника, прибрав захисника і пробив у ліву ближню «дев'ятку» – 2:0.

У другій 45-хвилинці львів'яни відновили рівновагу. На 52-ій хвилині гравець на перегляді завдав обвідного удару з-за меж штрафної площі – 2:1, а на 71-ій хвилині Владислав Бугай після розрізної передачі партнера реалізував вихід на рандеву з голкіпером – 2:2 у підсумку.