Збірна Львівщини стартувала в Кубку регіонів із надпереконливої перемоги!

03.08.2022 21:05

На першому етапі Кубку регіонів УАФ футболісти аматорської збірної Львівської області відвантажили 11 «сухих» м'ячів у ворота збірної Волині.

Збірна Львівської області – Збірна Волинської області 11:0
Голи: Мацелюх (10; 73); Блащук (13, автогол); Лебеденко (19); Михальчук (42 з пен.); Юськевич (49); Попиль (57; 65); Слав'як (63); Оленич (85; 86).

Збірна Львівської області: Бурмас Мар'ян, Слав'як Назарій, Богданов Микола, Михальчук Ростислав (Дзюрах Роман, 46), Мацелюх Олег, Лебеденко Андрій, Шандра Олег (Підлісецький Олег, 60), Юськевич Іван, Курилишин Андрій (Теміров Артур, 46), Равлик Віталій (Оленич Андрій, 60), Гнатів Роман (Попиль Володимир, 46)

Запасні: Чачунь Роман, Іванишин Павло.

Головний тренер: Богдан Костик. Тренер: Тарас Данилюк. Тренер воротарів: Євген Ющишин.

Збірна Волинської області: Франчук Максим, Вознюк Вадим (Олійник Василь, 68), Борецький Юрій, Симинович Вадим, Блащук Владислав, Качина Антон, Степанюк Назарій, Запорожець Михайло (Нестерук Владислав, 19), Рабський Богдан, Юнчик Олександр, Корнійчук Давид (Філь Роман, 68)

Тренери: Андрій Петров, Володимир Гащин.

Стадіон імені Богдана Маркевича, Винники.

Як можна зрозуміти з підсумкового результату, поєдинок пройшов за цілковитої переваги нашої команди. Вже на 10-ій хвилині підопічні Богдана Костика відкрили лік забитим м'ячам: Андрій Лебеденко прострілив із гострого кута, воротар справився з ударом упритул Романа Гнатіва, а Олег Мацелюх з лінії воротарської площі миттю спрямував кулястого в сітку – 1:0.

Невдовзі Владислав Блащук зрізав м'яч у власні ворота – 2:0. На 19-ій хвилині Гнатів скинув під удар Лебеденку, який розрядив гармату з-за меж карного майданчика – 3:0. Під завісу першої половини зустрічі капітан збірної Львівщини Ростислав Михальчук реалізував пенальті – 4:0.

На старті другої 45-хвилинки Віталій Равлик черпачком закинув шкіряного на Івана Юськевича, той переграв голкіпера і відправив сферу в порожні ворота – 5:0. На 57-ій хвилині Равлик із лівого флангу асистував Володимиру Попилю, й Володя першим дотиком довів справу до 6:0. Згодом після розіграшу кутового забив Назарій Слав'як – 7:0.

Злива голів і не думала вщухати. На 65-ій хвилині ідеальну подачу з корнера головою замкнув Попиль – 8:0. На 73-ій хвилині Мацелюх здійснив сольний прохід володіннями суперника й оформив дубль – 9:0. Незадовго до фінального свистка двічі у воротах волинян розписався Андрій Оленич, довершивши вишуканий розгром – 11:0!

Тепер наші хлопці в хорошому настрої готуються до поєдинку наступного етапу, в якому вони поміряються силами з переможцем пари Вінницька область – Хмельницька область.

Інші результати першого етапу Кубку регіонів Української асоціації футболу: Полтавська область – Донецька область 2:1, Черкаська область – Житомирська область 3:2, Івано-Франківська область – Чернівецька область 6:0.

ВІДЕО ВСІХ ГОЛІВ дивіться на нашому YouTube-каналі.

Світлини Михайла КОЗЕЛКА. Більше фото дивіться на нашій Facebook-сторінці.