У рамках двадцятого туру Богдан судив протистояння юніорів одеського «Чорноморця» і полтавської «Ворскли» (2:0 на користь одеситів), а Олег – житомирського «Полісся» й «Олександрії» (1:1).
Раніше в матчі вісімнадцятого ігрового дня між луганською «Зорею» і «Ворсклою» (2:1 на користь полтавців) на цьому рівні також дебютували львівські асистенти арбітра Роман Любінець та Андрій Боднарчук.
Вітаємо їх із дебютом і бажаємо їм стрімкого росту на ниві футбольного арбітражу!
На фото (зліва направо): арбітри Богдан Лепак та Олег Кузик.
На фото (зліва направо): асистенти арбітра Роман Любінець та Андрій Боднарчук.