«Олімпіакос» – п'ятий закордонний клуб у кар'єрі Романа. Раніше він захищав кольори португальської «Бенфіки», бельгійських «Брюгге» та «Гента», у складі якого провів найбільше часу – чотири роки, а також іспанської «Валенсії».
Бажаємо Роману Яремчуку успіхів і якомога більше забитих м'ячів у новому колективі!