Довгоочікувана перемога «Фенікса» «на аматорах»

29.09.2024 17:06

Сьогодні підмонастирський «Фенікс» уперше переміг у чемпіонаті України серед аматорських команд сезону-2024/2025 – у перенесеному поєдинку п'ятого туру підопічні Максима Фещука на виїзді здолали «Колос» із Полонного Хмельницької області.

«Колос» (Полонне) – «Фенікс» (Підмонастир) 0:2
Голи: Ткачук (29); Кляцький (37).
«Колос»: Омелянюк Андрій, Скидан Валерій, Бортошук Андрій, Назарчук Роман, Луцюк Дмитро, Коляда Микола, Притуляк Олексій, Ващишин Артур (Вакула Дмитро, 46), Брицький Владислав (Семенюк Федір, 63), Морозов Ростислав, Скоцький Богдан (Демчик Дмитро, 46)
«Фенікс»: Войнарський Захар, Шута Артур-Богдан, Куртяк Богдан, Шута Максим-Любомир, Лойко Василь, Ткачук Андрій, Яворський Павло (Яців Владислав, 84), Задорожний Максим, Янчак Вадим (Яців Денис, 78; Андрушко Андріан, 87), Сидор Назар, Кляцький Михайло (Заповський Ярослав, 90+2)

Рахунок на 29-ій хвилині протистояння після передачі Вадима Янчака влучним ударом із 16-ти метрів відкрив досвідчений Андрій Ткачук – 1:0. За мить Янчак уже асистував Михайлу Кляцькому, який ударом головою подвоїв перевагу підмонастирців – 2:0!

У наступному турі, в неділю, 6-го жовтня, «Фенікс» зіграє на виїзді проти «Мрії» з Гостомеля Київської області.