Стартував новий дівочий Чемпіонат Львівщини!

17.10.2024 13:43

У футбольному Чемпіонаті Львівської області серед дівчат вікової категорії WU-12 – гравчинь 2012-2013-го років народження – за звання чемпіона змагаються шість команд із Новояворівська, Буська, Дрогобича, Нового Роздолу, Шептицького та Стрілок Самбірського району.

За регламентом змагань вони зіграють між собою у два кола, за підсумками яких визначаться переможець і призери. Поєдинки першого кола відбудуться цьогоріч, другого – навесні наступного року.

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ПЕРШОГО ТУРУ:

ЖФК «Рута» (Дрогобич) – ЖФК «Червона калина» (Стрілки) 1:2

Новороздільська ДЮСШ – ФЖК «Янтарочка» (Новояворівськ) 1:2

Матч ДЮСШ Буськ – «Шахтар» (Шептицький) перенесено.

Турнірну таблицю нового чемпіонату дивіться тут.

Нагадаємо, що влітку цього року Комітет жіночого футболу Львівської асоціації футболу провів аналогічний дівочий футбольний чемпіонат у віковій категорії WU-13 – серед гравчинь 2011-го року народження й молодших.