«Корміл» у Кубку аматорів зіграв унічию

23.10.2024 15:06

Перший чвертьфінальний поєдинок Кубка України серед аматорських команд сезону-2024/2025 між яворівським «Кормілом» і київським «Атлетом» завершився мировою.

ФСК «Корміл» (Яворів) – «Атлет» (Київ) 1:1
Голи: Зубар (21 з пен.) – Липовий (73).
«Корміл»: Грицаль Михайло, Драган Василь, Радюк Тарас, Мацелюх Олег, Мудорик Владислав, Полюга Віталій, Богданов Микола, Шандра Олег (Гордійчук Павло, 77), Сущак Назар (Бойко Богдан, 63), Гриб Андрій (Бідний Мирон, 77), Зубар Святослав (Коваль Владислав, 60)   
Головний тренер: Ростислав Капітанець.
«Атлет»: Шпаченко Ілля, Тищенко Даниїл, Гаркуша Назар (Стрелець Артем, 76), Тверезенко Олексій, Білозеров Михайло, Глушко Дмитро (Пресіч Назар, 46), Крицький Олександр, Патик Денис (Липовий Андрій, 56), Степанов Сергій (Курагін Іван, 68), Теймуров Фарман (Кавун Максим, 67), Бабич Ростислав (Мурашенко Іван, 90+4)   
Головний тренер: Дмитро Мурашенко.
Арбітр: Андрій Шевчук (Волинська обл.).
Асистенти арбітра: Павло Супрунюк (Волинська обл.), Дмитро Башкіров (Донецька обл.).
Четвертий арбітр: Тарас Козак (Самбір, Львівська обл.).
Спостерігач арбітражу: Андрій Ющишин (Тернопіль).
Стадіон ім. Євгена Смука, Яворів.

У середині першої половини зустрічі після удару Миколи Богданова гравець «Атлета» Фарман Теймуров зіграв рукою у власній штрафній – арбітр у цьому епізоді призначив пенальті у ворота киян. До одинадцятиметрової позначки підійшов голеадор «Корміла» Святослав Зубар і відкрив рахунок – 1:0.

На 73-ій хвилині протистояння підопічні Ростислава Капітанця вперше пропустили в Кубку аматорів України: гості навісили з лівого флангу на ближню стійку, й Андрій Липовий кивком голови спрямував кулястого в сітку – 1:1.

Інтрига зберігається! Переможець цієї пари, який отримає путівку до півфіналу, визначиться в матчі-відповіді вже через тиждень – у середу, 30-го жовтня.