«Фенікс» (Підмонастир) – «Агрон» (Великі Гаї) 2:2
Голи: Кляцький (50); Янчак (85) – Кохман (51); Андрієшин (73).
Нереалізований пенальті: Гром'як (35, воротар).
«Фенікс»: Стронціцький Мар'ян, Шута Артур-Богдан, Шута Максим-Любомир, Куртяк Богдан, Лойко Василь, Ткачук Андрій, Цень Роман, Яворський Павло, Янчак Вадим, Заповський Ярослав (Яців Владислав, 24; Корвацький Сергій, 80), Кляцький Михайло
«Агрон»: Мазур Руслан, Скакун Андрій, Щербатюк Євген (Ковалик Віктор, 74), Андрієшин Роман, Соколовський Юрій, Кохман Ігор, Семенець Тарас, Гром'як Тарас, Пришнівський Володимир, Луцик Руслан (Онищук Володимир, 65), Семенець Богдан
На 35-ій хвилині зустрічі гості заробили пенальті – Мар'ян Стронціцький забрав м'яча до рук після удару Тараса Гром'яка з одинадцятиметрової позначки.
А на старті другого тайму команди обмінялися голами. Спершу Вадим Янчак із центру футбольного поля віддав передачу на Михайла Кляцького, той промчав до володінь суперника і пробив у кут воріт – 1:0. За мить «агронівці» подали з кутового, й Ігор Кохман ударом головою рахунок зрівняв – 1:1.
На 73-ій хвилині Роман Андрієшин вивів гостей уперед – 2:1. Пропустивши вдруге, колектив із Підмонастиря не опустив руки, проявив характер і під завісу протистояння завдяки влучному удару Вадима Янчака відновив рівновагу – 2:2 у підсумку.
В наступному турі чемпіонату аматорів України, в неділю, 3-го листопада, «Фенікс» чекає виїзне дербі Львівщини з «Миколаєвом».