Підмонастирці перемогли гостей із Тернопільщини

09.11.2024 14:36

Літньо-осінню частину чемпіонату України серед аматорських команд сезону-2024/2025 підмонастирський «Фенікс» завершив домашньою звитягою над збаразьким «Галичем».

«Фенікс» (Підмонастир) – «Галич» (Збараж) 2:1
Голи: Лойко (64); Янчак (67) – Яцків (73).
«Фенікс»: Стронціцький Мар'ян, Янчак Вадим, Лойко Василь, Шута Максим-Любомир, Шута Артур-Богдан, Ткачук Андрій, Яворський Павло, Задорожний Максим (Яців Владислав, 73), Цень Роман, Кляцький Михайло (Фещук максим. 85), Михайлів Роман (Яців Денис, 46)
«Галич»: Третяк Олександр, Бобко Назар, Рижук Степан, Чубатий Арсен, Возьний Роман, Божко Олександр (Купчак Михайло, 83), Чорній Віктор (Літус Андрій, 85), Дума Володимир (Ласий Андрій, 46), Царюк Арсен, Симчук Станіслав, Яцків Максим

Лік забитим м'ячам на 64-ій хвилині поєдинку десятого туру прямим ударом зі штрафного в кут воріт відкрив Василь Лойко – 1:0. За мить Вадим Янчак подав у володіння суперника, ніхто не зачепив кулястого й він опинився в сітці – 2:0.

Невдовзі Максим Яцків скоротив відставання до мінімуму, завдавши влучного удару головою – 2:1 у підсумку.

Наступний поєдинок у чемпіонаті аматорів України «Фенікс» зіграє навесні 2025-го року.